MBA už nelicencijuotos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

iesf1

Atlanto Verslo Mokykla yra aukštojo mokslo įstaiga, skirta teikti mokymo, tiek bakalauro ir magistro, kaip ir MBA ir magistro kursų lygį Verslo mokslų srityje, ypatingą dėmesį skiriant finansų, mokesčių, rinkodaros, išteklių žmonės, tarptautinės vadybos, informacinių sistemų, kokybė, aplinka, sveikata ir sauga.

Atlanto Verslo Mokykla siekia suformuoti vyresnysis darbuotojus, su struktūrinio mokymo, kokybės ir tinka, turinti tvirtą mokslinį mokymą, kartu su nekilnojamojo praktinė dalis. Baigus jų kursus, studentai bus pasirengę užsiimti verslu arba kurti ir plėtoti verslą, jūs žinosite, analizuoti konkrečias problemas verslo gyvenimą, ypatingą kompetenciją specializacijos srityse pasirinkote.

Priėmimo reikalavimai

Profesinė patirtis

gavėjai

Supranta, kaip svarbu, kad prisiėmė vadovų ir verslininkų dvidešimt pirmojo amžiaus mokymas, Atlanto verslo mokykla siūlo MBA programą, nukreiptą ypač direktoriai ar įmonių lentelėse, kad trūksta laipsnis: MBA nelicencijuotos NA realybė, o tuo metu, kai yra Portugalijos draugijos pastangų į gebėjimų ir bendrųjų žinių plėtrai, yra itin svarbus siekiant kurti ir plėtoti pažangią programos valdymo, prieinama daugeliui verslininkų, vadybininkų ir valdybų Portugalijos Įmonės jie neturi oficialų akademinį mokymo bazę Tai pagrindinė galimybė visiems vadovams, nepriklausomai nuo jų pagrindinio mokymo, kurie nori kurti savo karjerą ar savo įmonę į naujus horizontus. Atlanto verslo mokykla MBA yra puiki platforma ir lemiamas žingsnis siekiant pradėti ateitį kitų lygių gebėjimų, kompetencijos ir naujovių.

programa

Aš modulis

Apskaitos principai (3ECTS)

modulis II

Principai Corporate Finance (3ECTS)

III modulis

Lyderystė ir asmeninio tobulėjimo (6ECTS)

IV modulis

Emocinis Žmogiškųjų išteklių valdymas (6ECTS)

V modulis

Strategija informacinių sistemų (6ECTS)

VI modulis

Ekonomika valdytojų (6ECTS)

VII modulis

Strateginis marketingo (6ECTS)

VIII modulis

Skaitmeninės rinkodaros ir verslo internete (6ECTS)

IX modulis

Verslo strategijos atvejai (40ECTS)

X modulis

Cechas Bendravimas (2ECTS)

XI modulis

Seminarai (6ECTS)

modulis XII

Dirbtuvės (10ECTS) Turi būti apibrėžta atsižvelgiant į poreikius, siejamus kiekvienu svarstomu atveju taikomas ir / arba pasirinkti iš visų pateiktų MBA programos papildomų seminarų

metodika

Priimtos metodikos yra tipiškas verslo mokykloje pastatytas pagal filosofijos sklindančius iš dabartinės praktikos geriausių mokyklų Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Atlanto Business School valdymo organai išlaikyti didelę veiksnumu, susijusią su susirūpinimą formatų ir metodikų mokymo praktikavo Atlanto verslo mokykla, rodo savo charakterį verslo mokykla, visada susiduria su taikymą, verslo aplinkos, įgytus įgūdžius studentai palei akademinės keliu.

vertinimas

Atlanto Verslo Mokykla yra realus atvejis studijuoja privilegijuota, projektų įvairaus pobūdžio, individualių ar grupinių projektų, modeliavimo žaidimai, tarp kitų plėtros įgyvendinimas.

Bandymai gali būti atliekami asmens, internete ar gali būti susiję su įvairių individualių ir / ar grupės plėtrą.

dėstytojai

Kursas dėstytojai skydelis formuojamas pirmiausia specialistų iš verslo ir akademinės bendruomenės, kuri gali perduoti tikrąjį dirbančių studentų patirties ir praktinių pavyzdžių, atsiradusius iš savo patirties verslo veiklą.

Dr Adelino Cunha; Prof Gydytojas Jorge Sequeira; Prof Henrique sakė; Prof Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof João Monteiro; Prof Dr Elizabeth Serra; Dr Vasco Marques; Prof Dr John Paul Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof Dr Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Karjeros perspektyvas

Tai yra pagrindinė galimybė visiems vadovams, nepriklausomai nuo jų pagrindinio mokymo, kurie nori kurti savo karjerą ar savo įmonę į naujus horizontus. Vykdomasis Atlanto verslo mokykla MBA yra puiki platforma ir lemiamas žingsnis siekiant pradėti ateitį kitose pajėgumo lygiais, kompetencija ir inovacijomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

O IMF Portugal é uma sociedade comercial de Direito Português inserida no grupo IMF Business School, e a sua atividade dirige-se aos Países de Língua Oficial Portuguesa. O IMF Portugal tem como objeto ... Skaityti daugiau

O IMF Portugal é uma sociedade comercial de Direito Português inserida no grupo IMF Business School, e a sua atividade dirige-se aos Países de Língua Oficial Portuguesa. O IMF Portugal tem como objeto o exercício das atividades de representação, divulgação, promoção e comercialização em Portugal e nos demais Países de Língua Portuguesa, cursos ministrados por instituições que prestam formação à distância (e-learning), Universidades, Politécnicos e Escolas, sejam nacionais ou estrangeiros. Skaityti mažiau
Lisabona , Portugalija internete + 1 Daugiau Mažiau