MBA specializacija e-verslo ir informacinių sistemų

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

iesf1

Atlanto Verslo Mokykla yra aukštojo mokslo įstaiga, skirta teikti mokymo, tiek bakalauro ir magistro, kaip ir MBA ir magistro kursų lygį Verslo mokslų srityje, ypatingą dėmesį skiriant finansų, mokesčių, rinkodaros, išteklių žmonės, tarptautinės vadybos, informacinių sistemų, kokybė, aplinka, sveikata ir sauga.

Atlanto Verslo Mokykla siekia suformuoti vyresnysis darbuotojus, su struktūrinio mokymo, kokybės ir tinka, turinti tvirtą mokslinį mokymą, kartu su nekilnojamojo praktinė dalis. Baigus jų kursus, studentai bus pasirengę užsiimti verslu arba kurti ir plėtoti verslą, jūs žinosite, analizuoti konkrečias problemas verslo gyvenimą, ypatingą kompetenciją specializacijos srityse pasirinkote.

Kursas suteikia veiksmingą profesinę patirtį, su kuriomis susiduria studentai su realybe ir esamas problemas, skatinti gilią sąveiką ir retai su verslo aplinka.

Priėmimo reikalavimai

Laipsnis arba lygiavertė profesinė patirtis

gavėjai

Magistro verslo administravimo Atlanto verslo mokyklos kursas yra sudaryta taip, kad studentai plėtoti daugiasrites įgūdžius ir pasiekti aukštų akademinių ir profesinių kvalifikacijų valdymo, su specializacijos galimybė per 5 konkrečiose srityse: "Verslo vadybos", "Finansų ir Mokesčiai "," Informacinių sistemų ir elektroninio verslo "," Rinkodara ir pardavimų valdymas "ir" Žmogiškųjų išteklių "

programa

Aš modulis

Lyderystė ir asmeninio tobulėjimo (6ECTS)

modulis II

Emocinis Žmogiškųjų išteklių valdymas (6ECTS)

III modulis

Strategija informacinių sistemų (6ECTS)

IV modulis

Ekonomika valdytojų (6ECTS)

V modulis

Taikomosios Finansai (6ECTS)

VI modulis

Strateginis marketingo (6ECTS)

VII modulis

Skaitmeninės rinkodaros ir verslo internete (6ECTS)

VIII modulis

Verslo strategijos atvejai (40ECTS)

IX modulis

Cechas Bendravimas (2ECTS)

X modulis

Seminarai (6ECTS)

XI modulis

Variantas Dirbtuvės (10ECTS), kuri gali būti:

 1. Vadybos informacinės sistemos
 2. Enterprise Application Integration
 3. Skaitmeniniai eiga
 4. Taikomoji CRM
 5. operacijų valdymas
 6. Pirkimų valdymas
 7. Inovacijų valdymas
 8. turinio valdymo
 9. Technologijos Projektų valdymas
 10. Inovacijų valdymas
 11. E-verslo strategijas
 12. interneto buvimas
 13. Skaitmeniniai komercijos
 14. Socialiniai tinklai
 15. Interneto svetaines ir parduotuvės
 16. pasirinkimas seminarų ir kitų specializacijų
 17. Seminarai apibrėžti atsižvelgiant į poreikius, būdingų kiekvienai Case Study

metodika

Priimtos metodikos yra tipiškas verslo mokykloje pastatytas pagal filosofijos sklindančius iš dabartinės praktikos geriausių mokyklų Europos Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Atlanto Business School valdymo organai išlaikyti didelę veiksnumu, susijusią su susirūpinimą formatų ir metodikų mokymo praktikavo Atlanto verslo mokykla, rodo savo charakterį verslo mokykla, visada susiduria su taikymą, verslo aplinkos, įgytus įgūdžius studentai palei akademinės keliu.

vertinimas

Atlanto Verslo Mokykla yra realus atvejis studijuoja privilegijuota, projektų įvairaus pobūdžio, individualių ar grupinių projektų, modeliavimo žaidimai, tarp kitų plėtros įgyvendinimas.

Bandymai gali būti atliekami asmens, internete ar gali būti susiję su įvairių individualių ir / ar grupės plėtrą.

dėstytojai

Kursas dėstytojai skydelis formuojamas pirmiausia specialistų iš verslo ir akademinės bendruomenės, kuri gali perduoti tikrąjį dirbančių studentų patirties ir praktinių pavyzdžių, atsiradusius iš savo patirties verslo veiklą.

Dr Adelino Cunha; Prof Gydytojas Jorge Sequeira; Prof Henrique sakė; Prof Dra. Ana Lisa Moutinho; Prof João Monteiro; Prof Dr Elizabeth Serra; Dr Vasco Marques; Prof Dr John Paul Peixoto; Dra. Fátima Araújo; Prof Dr Carlos Magno; Dra. Cristina Azevedo.

Karjeros perspektyvas

Tai yra pagrindinė galimybė visiems vadovams, nepriklausomai nuo jų pagrindinio mokymo, kurie nori kurti savo karjerą ar savo įmonę į naujus horizontus. MBA IESF yra puiki platforma ir lemiamas žingsnis siekiant pradėti ateitį kitose pajėgumo lygiais, kompetencija ir inovacijomis.

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 2017

Apie mokyklą

O IMF Portugal é uma sociedade comercial de Direito Português inserida no grupo IMF Business School, e a sua atividade dirige-se aos Países de Língua Oficial Portuguesa. O IMF Portugal tem como objeto ... Skaityti daugiau

O IMF Portugal é uma sociedade comercial de Direito Português inserida no grupo IMF Business School, e a sua atividade dirige-se aos Países de Língua Oficial Portuguesa. O IMF Portugal tem como objeto o exercício das atividades de representação, divulgação, promoção e comercialização em Portugal e nos demais Países de Língua Portuguesa, cursos ministrados por instituições que prestam formação à distância (e-learning), Universidades, Politécnicos e Escolas, sejam nacionais ou estrangeiros. Skaityti mažiau
Lisabona , Portugalija internete + 1 Daugiau Mažiau