MBA socialinės ir ekonominės iniciatyvos

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

MBA socialinį verslumą ir ekonomiškos. Stabilią verslo plėtros patirtis ir vieningi.

Plėtoti žinias ir įgūdžius, kad galėtų spręsti sudėtingus ir kintančius iššūkius tvarią plėtrą ir solidarumą, stiprinti tvarų verslumą nepalankiose vietovėse, taikant valdymo technologijas tarnauti gerovės ir užimtumo kartos.

Įgyti įgūdžių identifikuoti, kurti ir valdyti verslo projektus, siekiant sukurti vertę įvairiose šalies regionuose, siekiant padėti išspręsti socialines problemas, įtakos įgūdžių srityje.

Įgyti išsamų supratimą apie ekonomikos ir socialinei plėtrai verslininkas vaidmenį ir patenkinti įvairius išteklius siekiant remti verslumą, suprasti, kaip verslas yra valdomas socialiai atsakingai.

Laikas valdymas: Rūšiavimas DM procesą

Programa yra vienetas TURINYS IR METODAS, kur studentai, energizuoja mokytojams, tobulinti savo gebėjimą identifikuoti ir spręsti, kas yra svarbu, kas verslo situacijos, mokymosi prioritetą valdymo pastangų ir eiti, kad svarbu suteikti tikslą pasinaudoti galimybe.

Studentas projektuoja gebėjimą pagyvinti, kad dėl bendrų tikslų ir kriterijų organizacija tuo atveju, kai strateginio suderinamumo vystymosi kontekste.

Grindžiamą mokymąsi PROCESAS priimantis

Iš verslo administravimo magistras su tarptautinės prekybos specializacija, kiekvienoje klasėje patirtis prasideda nuo klausimo, "Kas yra problema?" Atsakymas yra pastatyta kartu dialogą tarp mokytojo ir bendraklasių. Mokytojas yra dinamiškas procesas, sprendimų priėmėjui.

Studentas patirtis tampa labiausiai vertingas mokymosi procesą. Studentas yra realus aktorius ir auga mankštinti savo gebėjimą stebėti ir susisteminti sprendimą, ji yra į studentą orientuotas ir mokymasis praturtina studentas.

Pasaulinis tyrimas komanda

Kiekviena klasė yra unikali, nes ji vystosi iš vienos savo bendraamžių patirtį ir energiją, kurią mokytojas. Klasė studentas individualiai rengiasi dalyvauti kolektyvinės patirties atradimų ir mokymosi, kurioje kiekvienas gali eiti modeliuojant sprendimų priėmėjas proceso galimybes. Vadybinio patirtį dalyvių lygis yra pagrindinis programos, nes jie yra į atvejų analizės dalyviai, diskutuoti, dalintis ir aptarti abiem metų ir tarptautiniuose forumuose savaites.

Studentai iš įvairių pasaulio dalių, kad į įvairovę klasėje praturtinti sąveikos ir mokymosi procesą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madri ... Skaityti daugiau

The Institute for Higher Education, and Development Administration (ISEAD) is associated with the School of Management Villanueva University Centre, affiliated with the University Complutense of Madrid, to develop teaching, research and education in the field of training directors and executives of the Company and the Public Administration. Skaityti mažiau
Madridas , Bogota , Majamis + 2 Daugiau Mažiau