MBA skaitmeniniame versle

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inovatyvi verslo mokyklos koncepcija

IEBS žingsnį į priekį tradicinio verslo mokyklos modelio link:

 • Tradicinis mokymosi modelis yra nelankstus ir nelabai lankstus, nes remiasi standartizuotu ir nesikeičiančiu pramoninės visuomenės modeliu.
 • IEBS mokymosi modelis yra modernus, lankstus ir pritaikomas, nes yra skirtas reaguoti į šiandienos pasaulį ir nuolatinius pokyčius.
 • Mes siūlome mokymąsi, integruojantį technologijas ir inovacijas kaip dalyko dalyką, visuomet siūlantį naujausias žinias.
 • Mes galvojame apie 2.0 mokymosi modelį, kuris teikia pirmenybę gebėjimui „išmokti mokytis“, ugdant įgūdžius, reikalingus sėkmingai įveikti šiandienos iššūkius.
 • „Web 2.0“ dėka mes integruojame tradicinius modelius kaip atvejo metodą su naujausiomis mokymosi srovėmis.

Juk knyga mums nebegarantuoja, kad mes išmoksime viską, ką turime žinoti gyvenime.

IEBS studentas yra pasirengęs tapti pirmaujančiu profesionalu, gebančiu kurti naujoves, kurti ir suteikti vertę savo įmonėms besikeičiančioje aplinkoje, naudojantis nauju verslo būdu.

Kas yra IEBS ?

IEBS , pirmoji pasaulyje skaitmeninė gimtojo verslo mokykla ispanų kalba, buvo įkurta 2009 m., Siekiant pasiūlyti alternatyvą tradicinėms verslo mokykloms, IEBS naujoviškam mokymosi modeliui, galinčiam reaguoti į realius įmonėms ir specialistams, gyvenantiems nuolatinių pokyčių ir transformacijų visuomenėje. Mes siūlome judrią ir modernią mokyklą, gebančią neatsilikti nuo naujausių tendencijų ir pagrįstą tvirtomis vertybėmis, kad suformuotume atsakingus žmones, kurie vadovauja verslumo, inovacijų, etikos ir tvarumo projektams.

Mūsų tikslas yra išmokyti naujus lyderius, kad pasaulis, kuriame gyvename, reikalauja; geba imtis tvarių ir pelningų įsipareigojimų, kurti naujoves ir kurti vertę savo įmonėms, darbuotojams ir visuomenei.

Tarptautinis veikėjas

IEBS gimė inovacijų ir verslumo srityse Ispanijoje, „Seedrocket“ - pirmojo Ispanijos startuolių greitintuvo, kurio pagrindiniai partneriai yra „Google“, rankomis. Jos pagrindinė būstinė yra Madride ir Barselonoje - dviejuose svarbiausiuose Europos ir pasaulio miestuose, kuriuose diegiamos inovacijos ir verslumas, inovacijų šaltiniai ir tendencijos, leidžiančios IEBS visiems studentams pristatyti novatoriškiausią talentą ir žinias. . IEBS būstinė IEBS yra Lotynų Amerikoje, Río de la Plata krantuose, Montevidėjuje, iš kur ji jungia novatorišką kultūrą, talentą ir pačias novatoriškiausias žinias su visomis Lotynų Amerikos šalimis.

Apie UCAM

UCAM universitetas ir IEBS suvienija jėgas plėtojant laipsnius, susijusius su skaitmenine ekonomika. Šis aljansas atstovauja dviejų modernių ir dinamiškų institucijų, turinčių bendrą viziją ir vertybes, sąjungai, kuri yra pagrindinis inovacijų, tyrimų, socialinės atsakomybės ir ryšio su verslo pasauliu bruožas.

tikslai

Skaitmeninio versloMBA Online“ siūlo visas žinias ir įgūdžius, būtinus norint valdyti ir valdyti technologijomis pagrįstą ir interneto bendrovę . Ši mokymo programa apima visas verslo vadybos žinių sritis, pritaikant jas prie dabartinio verslo pasaulio, kuriame naujovės ir pokyčiai lemia ateitį, ypatybių.

Skaitmeninio ir interneto verslo vadybos magistras siekia apmokyti specialistus, turinčius specialų mokymą, galinčius valdyti interneto ir technologijomis paremtas įmones ar paskatinti tradicinės įmonės pokyčius. Su šia MBA Online jūs išmoksite:

 • Įtraukite naujoves ir technologijas į savo verslo modelį.
 • Analizuokite ir studijuokite verslo kompanijų verslo strategijas ir modelius .
 • Tiesioginiai projektai ir motyvuoti aukšto lygio komandas .
 • Į operacijas įtraukti elektroninę prekybą ir alternatyvius platinimo kanalus.
 • Taikyti naujoviškus skaitmeninės rinkodaros ir socialinės medijos rinkodaros metodus.
 • Paverskite savo organizaciją 4.0 įmone

Šio skambučio metu galite pasiekti „ Innova“ pagalbos planą, apimantį 25 proc . Skaitmeninio verslo „MBA Online“ sumos, arba kreiptis į mūsų stipendijų politiką ir prašyti informacijos.

Internetinės MBA pabaigoje galėsite puikiai:

 • Tiesiogiai valdykite ir valdykite skaitmeninę kompaniją.
 • Pakeiskite tradicinę įmonę.
 • Įtraukite naujoves, technologijas ir automatizavimą į savo vertės grandinę.
 • Išanalizuoti ir studijuoti verslo ir skaitmeninių įmonių verslo strategijas ir modelius .
 • Žinokite teisinius aspektus, susijusius su šia rinka.
 • Integruokite naujoves : „fintech“, „edtech“, augimo strategija, atviros inovacijos.
 • Taikykite tinkamiausias technologijas : mobiliuosius, mašininį mokymąsi, internetą, 3D ir kt.
 • Pritraukite, užfiksuokite ir išsaugokite talentus įgyvendindami 4.0 organizacijos kultūrą .
 • Taikyti judrias metodikas ir naujus organizacinius modelius.
 • Vadovaukite ir motyvuokite aukšto lygio komandas naudodamiesi verslo verslumu.
 • Naudokite tinkamiausias skaitmeninės rinkodaros ir pardavimo strategijas .
 • Į operacijas įtraukkite elektroninę komerciją ir visus platinimo kanalus.
 • Taikyti komunikacijos ir viešųjų ryšių bei socialinės medijos optimizavimo metodus.

Priėmimas ir registracija

Programoje yra ribotas vietų skaičius. Tokiu būdu mes skatiname asmeninį kontaktą tarp studento ir mokytojo, kad kiekvienas mokytojas taptų studento mentoriumi, su kuriuo tiesiogiai ir artimai elgiasi.

Priėmimo paraiškos tvarkomos griežta priėmimo tvarka ir jas vertina vertinimo komitetas, kurį sudaro programos direktorius, akademinis direktorius ir priėmimo koordinatorius. Norėdami užpildyti priėmimo paraišką, spustelėkite šį mygtuką:

Išankstinė registracija

Išankstinė registracija trunka iki rugsėjo 30 dienos. Šiuo laikotarpiu galite rezervuoti ir garantuoti savo vietą programoje, o rezervavęsi iki liepos 31 d., Taip pat gausite papildomą 10% nuolaidą registracijai.

registracija

Dalyvavimo šioje programoje terminas baigiasi lapkričio 24 d. Arba tuo metu, kai bus baigta laisvų vietų kvota.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentas, IEBS tęsti šią programą ir pretenduoti į dvigubą magistro laipsnį iš IEBS ir UCAM, turi atitikti arba akredituoti reikalavimus, nurodytus šiose pasirinktyse:

 • VARIANTAS A. Turint aukštąjį universitetinį laipsnį: akredituoti arba turėti diplomą ar jam prilygintą Ispanijos universitetinį laipsnį, arba, jei jo neturite, lygiavertes užsienio studijas, suteikiančias teisę į antrosios pakopos studijas. Pateiktų pavadinimų kopijos turi būti įteisintos pagal Ispanijos įstatymus.
 • B. VARIANTAS neturint universitetinio laipsnio: jei neturite universitetinio laipsnio, ne trumpesnė kaip 5 metų profesinė patirtis gali būti akredituota įmonės pažymėjimais, jei ji yra susijusi su magistro laipsnio studijų sritimi.

Visą pateiktą dokumentaciją turi tinkamai išversti į ispanų kalbą oficialus vertėjas. Dokumentai, kuriuos turi pateikti kiekvienas studentas:

 1. Pasas, nacionalinis asmens dokumentas (DNI) arba lygiavertis asmens dokumentas,
 2. Studentų pasirašytas leidimas tvarkyti jų asmens duomenis,
 3. Legalizuota aukštojo mokslo laipsnio kopija Hagos Apostille forma arba palyginimas su notaru / notaru arba įmonės pažymėjimai apie puikią ne mažesnę kaip 5 metų profesinę patirtį, nurodant atliktas funkcijas, pažangiausius projektus, laikotarpio trukmę. Išdirbtas laikas, atsakingi darbuotojai, su sąlyga, kad patirtis yra susijusi su magistro studijų sritimi. Tuo atveju, jei studentas neatsiunčia originalių įmonės pažymėjimų, tai gali būti patvirtintos / patvirtintos / patvirtintos notaro / patvirtintos kopijos prieš notarą / notarą.

Pastaba: pristatymo laikotarpis skaitmeniniu formatu yra 1 mėnuo nuo registracijos dienos.

Stipendijos ir dotacijų

IEBS turi išskirtinę stipendijų ir stipendijų programą, kad palengvintų studentams galimybes naudotis studijų programomis. Jo įsipareigojimas yra padėti žmonėms, kurie tikrai nori mokytis ir skatinti savo karjerą. Pasinaudodamas šiomis stipendijomis, IEBS pagerina jų darbo perspektyvas ir suteikia galimybę persiorientuoti į savo profesinę karjerą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2019

Apie mokyklą

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative.

IEBS, the School of Business Innovation and Entrepreneurship, born during the world crisis with the aim of providing a real alternative to traditional teaching model alternative. Skaityti mažiau