MBA Online Management of Digital Transformation (ISG EPITA)

Bendroji informacija

18 locations available

Programos aprašymas

Gaukite lyderio pozicijas, kad pagreitintumėte savo karjerą arba pradėtumėte savo verslo projektą su "Executive MBA", orientuotos į inovacijas ir verslo technologijas.

KODĖL ŠIAME MBA ISG EPITA ONLINE?

Ši internetinė MBA skirta vadovams ir būsimiems vadovams, norintiems sustiprinti savo įgūdžius, įsitvirtinti vadovaujant arba propeluoti savo verslumo projektą. Visiškai prieinama internete sukurta, kad atitiktų jūsų lūkesčius apie evoliuciją, ambicijas, laisvę ir lankstumą.

Jo programa sujungia geriausias iš "Executive MBA", sukurto kartu ISG ir EPITA mokyklų, reabilituoti, kad galėtumėte sekti jį savo tempu, ar keliaujate, dirbate ar namuose, iš savo kompiuterio, planšetinio kompiuterio ir savo smartfon.

PREKYBA

Pasiekti savo ambicijas ir vystytis savo karjeroje

 • Įmonės vadovas (kūrimas, išpirkimas, paleidimas)
 • Verslo padalinio vadovas
 • Vykdomasis pareigūnas
 • Plėtros direktorius
 • Komandos lyderis

ĮGŪDŽIAI

Mokyk naujus įgūdžius naudodamiesi mūsų projekto pedagogika

 • Sukurti ir išbandyti verslo strategiją
 • Suprasti įvairių sričių veiklą sprendimų priėmimo procese
 • Mobilizuoti ir motyvuoti komandas per savo žinias, savęs pažinimą ar kitus
 • Padarykite savo verslumo projektą

ĮVYKIMO SĄLYGOS

Priėmimo taikant ir interviu.

ŠIAS MOKYMAS PRIEINAMA

MOKYMOSI PROFILIS

  • Vidutinis amžius 32 metai
  • Praktikuojantis profesinę veiklą
  • Vidutinė valdymo patirtis daugiau nei 10 metų

MOKYMO TRUKMĖ

18 mėnesių.

Atgal spalio mėn.

SPARTA

 • 13 000 € HT: OPCA finansavimas ir įmonės
 • 13 000 € TTC: asmeninis finansavimas

EPITA

Kompiuterių mokslo ir pažangių technologijų mokykla, nuo 1984 m. Informacinių technologijų srityje, dabar yra pripažinta Kompiuterinės žvalgybos mokykla: jos tikslas yra apmokyti rytdienos inžinierius-vadovus ,

ISG

"Conférence des Grandes Écoles" narys, įsteigtas 1967 m., "Institut Supérieur de Gestion" siūlo tarptautinį ir aukštą išsilavinimą verslo ir rinkodaros srityse, kurias teikia mokytojai-mokslininkai ir profesionalai.

RNCP TITLE

9102 Ekspertas informacinių sistemų valdyme

CPF kodas

15747

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

L’apprentissage avec IONISx est une véritable expérience de formation. Chaque formation en ligne se présente sous forme de parcours constitué de cas d’études et de projets à réaliser.

L’apprentissage avec IONISx est une véritable expérience de formation. Chaque formation en ligne se présente sous forme de parcours constitué de cas d’études et de projets à réaliser. Skaityti mažiau
Prancūzija internete , Alžyras internete , Belgija internete , Kanada internete , Kongo ROC (Brazavilis) internete , Gabonas internete , Libanas internete , Lichtenšteinas internete , Liuksemburgas internete , Madagaskaras internete , Martinika internete , Mauricijus internete , Nigeris internete , Prancūzijos Polinezija internete , Reunjonas internete , Šveicarija internete , Prancūzijos Gviana internete , Dramblio Kaulo Krantas internete , Nigeris internete , Reunjonas internete , Mauricijus internete , Martinika internete , Libanas internete , Gabonas internete , Prancūzijos Polinezija internete , Prancūzijos Gviana internete , Dramblio Kaulo Krantas internete , Kongo ROC (Brazavilis) internete , Kanada internete , Alžyras internete , Lichtenšteinas internete , Belgija internete , Liuksemburgas internete , Madagaskaras internete , Paryžius + 34 Daugiau Mažiau