Verslo administravimo magistro laivybos ir logistikos siūlo Middlesex University Business School kartu su Lloyd jūrų akademija. Mokymo programa buvo sukurta siekiant suteikti Jums žinių ir įgūdžių, ir toliau savo jūrų Vadovavimas ir valdymas karjerą.

Programa susideda iš šešių intensyvių modulių pristatyta internetu per dvejus metus. Jūs gausite galimybę pasinerti į svarbiausius klausimus, kaip antai jūrų administracijos, laivų finansavimo, rizikos valdymo, jūrų ekonomikos ir prekybos, jūrų teisės, formuluoti verslo strategiją, žmogiškųjų išteklių valdymo, vykdomosios vadovavimo, tarptautinio marketingo, prekės įsteigimo, logistikos ir tiekimo grandinės valdymas, projektų meistriškumą ir novatoriškas praktika.

Prisijungę pristatymo reiškia, kad jūs galite mokytis nebereikės keliauti lankyti paskaitas ar seminarus. Mūsų moderniausių mokymosi portalas suteikia prieigą prie interneto rašytinės medžiagos, atliktų pagal garso / vaizdo turinio, grupės sąveika ir tinklų kūrimo galimybes. Kiekvienas modulis naudoja mokymosi priemones, derinant visoje į įvairios, interaktyvios ir švietimo programa, kuri siūlo puikus sinergiją tarp teorijos ir taikomųjų programų įvairovė.

Galutinis Verslo transformacijos projektas leis jums analizuoti esamą problemą, turinčią įtakos savo įmonę ar pramonės, naudojant realaus pasaulio duomenis ir pateikti realius veiksmų taškų. Šis projektas yra ne tik neatsiejama programos rezultatų pasiekimo, bet bus įrodyti neįkainojama savo įmonės ar pramonės sektoriuje.

Norint sėkmingai užbaigti programą jūs turite pereiti kiekvieną modulį ir galutinę Verslo transformacijos projektas. Modulis vertinimai bus įtraukti kursinį darbą, pokalbį dalyvavimą, egzaminus ir individualius ir grupinius projektus.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Middlesex University London »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
16,000 GBP
Tarptautiniai mokesčių: £ 16.000
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date