Prisijungę MBA - Projektų valdymas Specializacija

MBA leidžia jiems įgyti bendrą požiūrį visose verslo srityse, ypatingą dėmesį skiriant projekto valdymo. Pasirengti Project Management Professional (PMP), kurį suteikė PMI ® sertifikavimo.

Kokie programos tikslai?

Specializacija Projektų valdymas siekiama mokyti dėl metodikų ir valdymo priemonių, naudojamų administravimo ir valdymo remiamų tarptautinių standartų projektų dalyvis, kaip nustatyta SSD ®, ieško studento pradėti ir užbaigti projektus, sėkmingai vykdant kiekvieną gyvavimo ciklo jos procesus. MBA leidžia studentams gauti sertifikatą ISO 21500 vidaus auditorius. Išdavė SGS, pirmasis pasaulyje sertifikavimo programa apima PMP treniruoklį.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mokymosi metodika remiasi "atveju metodas", vaizdo klases, virtualių sesijos ir interaktyvius pratimus. Studentas turi savaitinį darbo grafiką ir asmeninę laikytis mokytojas. Fakultetas susideda iš specialistų bendrovei didelę patirtį dėstomų dalykų ir pripažintų prestižą.

Priėmimo procesas

Priėmimo procesas MBA pagrindinis projektų valdymas, siekiama užtikrinti, kad mokymo poreikiai mūsų studentams, atitinka pasirinktą programą.

Ragina akademiniai metai

 • Vasaris
 • Balandis
 • Birželis
 • Rugpjūtis
 • Spalis

Už kiekvieną skambinti po priėmimo procesas yra atliekamas, remiantis studentų siūlomų vietų skaičius yra ribotas atrankos:

 1. IEP verslo konsultantai informuoja kandidatą apie susijusių su programos ir proceso ir priėmimo reikalavimus (finansavimo sąlygas, stipendijas ir tt) klausimų.
 2. <li>Kandidatas privalo baigti "parai&scaron;kos form&#261;", kuris bus i&scaron;si&#371;stas, ir i&scaron;si&#371;sti j&#261; IEP kartu su &scaron;iais dokumentais:</li></ol><ul><li>Gyvenimo apra&scaron;ymas</li>
  
 3. Titulación Universitaria
 4. Gavusi dokumentus, už telefono pokalbį kandidatas bus sušauktas užbaigti vertinimo procesą.

  Pri&#279;mimo komitetas svarstys &#303;ra&scaron;&#261; ir ma&#382;daug per vien&#261; savait&#281; studentas gaus jo pa&#382;ym&#279;jim&#261; pri&#279;mimo, kai gali, kuris suteikia vieta mokytis program&#261;.
  Gavusi pri&#279;mimo sertifikat&#261;, studentai tur&#279;s &#303;teisinti savo dalyvavim&#261;.
  

  Stipendijos studijoms / Stipendijos

  Institutas turi dotacijos programa, kuri gali padengti iki 35% nuo mokslą sąnaudas. Už kiekvieną skambinti ribotą skaičių stipendijų remiantis asmeninio, profesinio ir ekonominei padėčiai kandidatų yra siūloma. Dėl nuosprendžio, griežta stebėjimo gavai.

  Kaina: € 10.615

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Instituto Europeo de Posgrado »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
14 mėnesių
Ištęstinės
Price
1,782,291 COP
Kaina su 35% stipendiją: 6.900 €
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date