MBA internetu - Specialybė Finansai

Programa leidžia kurti vadybinius įgūdžius studentams, ypatingą dėmesį skiriant finansų ir apskaitos verslo srityse, su pasaulinės perspektyvos, kad bus išspręsti sudėtingus iššūkius šioje aplinkoje.

Kokie programos tikslai?

MBA specializacija finansų tikslas yra mokyti vyresniuosius vadovus, gebančius kūrybiškai ir realių sprendimų, siekiant patenkinti vis sudėtinga ir kintanti iššūkius verslo pasaulyje, ypač tiems, kurių veikla iš esmės yra finansinė.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mokymosi metodika remiasi "atveju metodas", vaizdo klases, virtualių sesijos ir interaktyvius pratimus. Studentas turi savaitinį darbo grafiką ir asmeninę laikytis mokytojas. Fakultetas susideda iš specialistų verslui.

Priėmimo procesas

Priėmimo procesas MBA specialybė Finansų departamento, siekiama užtikrinti, kad mokymas turi mūsų studentai, atitinka pasirinktą programą.

Metiniai akademinių sesijų:

 • Vasaris
<li>Balandis</li>
<li>Bir&#382;elis</li>
<li>Rugpj&#363;tis</li>
<li>Spalis</li>

Už kiekvieną skambinti po priėmimo procesas yra atliekamas, remiantis studentų siūlomų vietų skaičius yra ribotas atrankos:

 1. IEP verslo konsultantai informuoja kandidatą apie susijusių su programos ir proceso ir priėmimo reikalavimus (finansavimo sąlygas, stipendijas ir tt) klausimų.
 2. <li>Kandidatas privalo baigti "parai&scaron;kos form&#261;", kuris bus i&scaron;si&#371;stas, ir i&scaron;si&#371;sti j&#261; IEP kartu su &scaron;iais dokumentais:</li></ol><ul><li>Gyvenimo apra&scaron;ymas</li>
  
 3. Titulación Universitaria
 4. Gavusi dokumentus, už telefono pokalbį kandidatas bus sušauktas užbaigti vertinimo procesą.

  Pri&#279;mimo komitetas svarstys &#303;ra&scaron;&#261; ir ma&#382;daug per vien&#261; savait&#281; gausite sertifikat&#261; pri&#279;mimo, jei toks gali, kuri suteikia viet&#261; studijuoti program&#261;.
  Gavusi pri&#279;mimo sertifikat&#261;, studentai tur&#279;s &#303;teisinti savo dalyvavim&#261;.
  

  Stipendijos studijoms / Stipendijos

  Institutas turi dotacijos programą iki 35% nuo mokslą sąnaudas. Už kiekvieną skambinti ribotą skaičių stipendijų remiantis asmeninio, profesinio ir ekonominei padėčiai kandidatų yra siūloma. Dėl nuosprendžio, griežta stebėjimo gavai.

  Kaina: € 10.615

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Instituto Europeo de Posgrado »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
14 mėnesių
Ištęstinės
Price
1,782,291 COP
Kaina su 35% stipendiją: 6.900 €
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date