MBA informacijos saugumo valdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Suprasti, įvertinti, įgyvendinti ir vadovauti aplink Informacijos saugumo valdymo ramsčių

JŪSŲ BEST VALUE LAIPSNIS

Graduate Management Admission Test arba MBA Informacijos saugumo valdymo buvo sukurta siekiant padėti apsaugoti gyvybinius Korporatyvinė informacija turtą, taip pat pagrindines sistemas ir technologinius resursus. Tai SMCU Online Laipsnis leidžia absolventams sėkmingai vadovauti savo komandos greta šiuolaikinių dienų kibernetinės karybos fronto.

Pagrindinė veikla pjūvis laipsnis suteikia tvirtą supratimą apie verslo organizavimo ir įvairių savo funkcijas, o kartu įrankius kritiškai vertinti verslo prioritetų, turtas ir procesus. Grindžiamas akademinės medžiagos ir praktinio taikymo turto, pradinis programa etape padeda skatinti tarpdisciplininių supratimą, reikalingą siekiant įvertinti riziką ir apsaugoti įmonės duomenų vientisumą ir konfidencialumą laipsnį. Studentai bus teikiama vadybinių įgūdžių, reikalingų plėtoti į veiksmingų ir naujoviškų lyderių.

Ramsčių informacijos saugumo valdymo

SMCU padės studentui į sugebėti suprasti, įvertinti, įgyvendinti ir vadovauti aplink Informacijos saugumo valdymo ramsčių: kūrimas ir įgyvendinimas strateginių politikos ir valdymo sistemos vyriausybės ir įmonių lygiu, rizikos valdymo ir nelaimės - ir verslo tęstinumo planavimo ir įgyvendinimo , vertinti ir daryti įtaką valdymo sprendimams per sudėtingos saugumo kontekste - visa tai, kas ateina suvynioti į didelio tempo ir įtikinamų mokymo programą, kad ginčija studentui tapti sėkminga INFOSEC vadybininkas.

Ši programa yra ideali vadovams, kuriems reikia vadovauti, prižiūrėti informacijos saugumo operacijas, taip pat asmenims, kurie paleisti savo verslą atitinkamoje srityje ir turi turėti išsamų supratimą apie pagrindinių technologijų, taip pat įmonių mechanizmus. Be to, informacijos saugumo vadybos MBA gali būti patrauklus asmenims šiuo metu tarnaujančių karinių ar teisėsaugos institucijų.

100% nerizikinga

Įrašas yra visiškai nerizikinga. Mes taip įsitikinęs, būdama jūsų idealus partneris, kad jums gali pradėti mokytis nemokamai. Mokslą yra tik dėl po pradinio tyrimo savaitę, jei jūs nuspręsite pasilikti. taikomos jokios sankcijos. Tai unikalus, visame pasaulyje.

AKREDITAVIMO

Programa yra visiškai akredituota akreditavimo tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP), kuris yra pripažintas pagal Tarybos aukštojo mokslo akreditavimo (kieno).

Programos dizainas

SMC internete MBA programa yra intelektualiai sudėtingas ir buvo sukurta viršų akademikai verslo lyderių. Jis tvirtai remia savarankiškai tempa mokymosi ir suteikia neprilygstamą lankstumą. Kolegų stipriai paaukštintas. Tai sudaro apie programos veiklos valdymo kertinis akmuo ir traukiniai savo feedback-, atsakomybės sričių, timing- ir komandinio darbo įgūdžius.

Akis į akį SEMINARAI

Specialūs mokslą paketai įskaitant akis į akį seminarus ir toliau akademinių paslaugų, kurias galima visiškai kohortos studentų nuo 7500 € / studentas.

programos įsisavinimą

Dėl lankstaus struktūros programą, registracija yra nuolat. Palaikomos per asinchroninį metodas studijuojant, pripažino studentai gali pradėti savo studijas, bet kuriuo metu sutaps su jų asmeninių ir profesinių įsipareigojimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2017

Apie mokyklą

SMC is an accredited international online business school providing distance learning Bachelor, Master and Doctorate programs to students world-wide. SMC offers you what is expected from a leading uni ... Skaityti daugiau

SMC is an accredited international online business school providing distance learning Bachelor, Master and Doctorate programs to students world-wide. SMC offers you what is expected from a leading university – the foundation and continuance of a great career. Skaityti mažiau