Internetinis verslo administravimo magistras (MBA)

"Saint Mary" universiteto (USM) vienerių metų, pagreitinta MBA programa išdovanojo jus apie būsimą pažangą ir leidžia tęsti savo karjerą, kai užsidirbate studijų internetu. Nepriklausomai nuo to, ar grįžę į darbo jėgą, pirmą kartą įvedėte ją ar tikėjotės pakilti į savo karjerą, internetinė MBA padės jums tapti labiau pageidaujama kandidatu konkurencinėje darbo rinkoje.

Sukurkite savo MBA, kad atitiktumėte profesionalius tikslus

"USM" internetinė MBA programa siūlo šešias unikalias koncentracijas, todėl jūs galite pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų savo profesines noras ir taptų veiksmingu lyderiu. Pasirinkite reikalingą koncentraciją:

  • Žmogiškųjų išteklių valdymas Koncentracija - koncentracija sutelkta į tai, kas svarbiausia verslui - darbuotojams. Vos per vienerius metus gausite tą patį pažangų verslo mokymą, susijusį su pagrindiniais MBA kursais, tačiau taip pat gausite nuodugnų tyrimą apie darbo aplinkos, kurioje įrengti našumas ir konfliktų sprendimas, laikymo būdus. Kursiniai rengia studentus dirbti kaip žmogiškųjų išteklių, mokymo ir plėtros bei organizacinių pokyčių srities vadovai.
    • 100% internetinis formatas
    • Uždirbkite laipsnį vos 1 metus

Tinkamumo reikalavimai:

  • Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto
  • Mažiausiai 2,75 GPA pagal 4,0 skalę
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų University of Saint Mary Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date