MBA Sveikatos priežiūros valdymo koncentracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Internetinis verslo administravimo magistras (MBA)

"Saint Mary" universiteto (USM) vienerių metų, pagreitinta MBA programa išdovanojo jus apie būsimą pažangą ir leidžia tęsti savo karjerą, kai užsidirbate studijų internetu. Nepriklausomai nuo to, ar grįžę į darbo jėgą, pirmą kartą įvedėte ją ar tikėjotės pakilti į savo karjerą, internetinė MBA padės jums tapti labiau pageidaujama kandidatu konkurencinėje darbo rinkoje.

Sukurkite savo MBA, kad atitiktumėte profesionalius tikslus

"USM" internetinė MBA programa siūlo šešias unikalias koncentracijas, todėl jūs galite pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų savo profesines noras ir taptų veiksmingu lyderiu. Pasirinkite reikalingą koncentraciją:

  • Sveikatos priežiūros valdymo koncentracija - ši koncentracija naudoja realius pavyzdžius ir orientuojasi į stiprių verslo įgūdžių diegimą, kad galėtumėte spręsti bet kokius teisinius ir etinius klausimus, kurie gali kilti. Sveikatos priežiūros specialistams auga paklausa, ir dabar laikas pradėti savo MBA programą.
    • 100% internetinis formatas
    • Uždirbkite laipsnį vos 1 metus

Tinkamumo reikalavimai:

  • Bakalauro laipsnis iš akredituotos kolegijos ar universiteto
  • Mažiausiai 2,75 GPA pagal 4,0 skalę
Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 2019

Apie mokyklą

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Health Information Management and RN-BS in ... Skaityti daugiau

The University of Saint Mary (USM) is an accredited institution that has been educating students since 1923. USM offers online undergraduate programs: BS in Health Information Management and RN-BS in Nursing. USM also offers customizable, online graduate programs: MS in Nursing with two concentration options and an MBA with six concentrations options. Our online programs combine liberal arts with career preparation to contribute to your professional and personal growth. Skaityti mažiau