Read the Official Description

MBA Finansų

Į Finansai MBA, mados vyresnieji vadybininkai galėtų kūrybinius sprendimus ir nekilnojamas, siekiant patenkinti vis sudėtingesnes ir besikeičiančius iššūkius. Ypatingas dėmesys skiriamas finansų ir apskaitos srityje bendrovės, įskaitant savo ekonominio požiūrio į šį sektorių.

Dvivietis Laipsnis Universidad Rey Juan Carlos

Su Europos Graduate Institute su karaliaus Juan Carlos universiteto Madride susitarimą, Online MBA Finansų siūloma su dviguba laipsnį iš abiejų aukšto prestižo institucijų Ispanijoje ir tarptautiniu mastu.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Mokymosi metodika remiasi "atveju metodas", vaizdo klases, virtualių sesijos ir interaktyvius pratimus. Studentas turi savaitinį darbo grafiką ir asmeninę laikytis mokytojas. Fakultetas susideda iš specialistų verslui.

Dalyvis aprašymą

MBA Specializacija Finansų siekiama specialistų vadybinių ir / ar vykdomųjų pareigų, norėdamas padidinti ir išplėsti savo žinias finansų srityje, ir sudaryti joms sąlygas sėkmingai vykdyti pareigas šioje įmonėje srityje. Stiprinti valdymo įgūdžius ir visuotinį ir įtraukų viziją.

Artumo ir pritaikymas

Studentų, dėstytojų ir kuratorių kontaktas, yra tęstinis per virtualią platformą dėl programos plėtojimo. Studentai turės:

  • Iš viso medžiaga Prieinamumas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę
  • Kelia klausimus bet kuriuo paros metu
  • Nuolatinis bendravimas forumuose

Vertinimo sistema

Programa vertinimas iš esmės yra praktiška, ir remiasi keturiais aspektais:

  • Praktiniai pratimai suplanuoti
  • Individualus ir grupinis darbas
  • Dalyvavimas organizacijų veikloje
  • Magistro baigiamasis darbas Projektų

Priėmimo procesas, skirtas kiekvienam kvietimui šiuos priėmimo procesas yra atliekamas, remiantis studentų siūlomų vietų skaičius yra ribotas atrankos:

  1. IEP verslo konsultantai informuoja kandidatą apie susijusių su programos ir proceso ir priėmimo reikalavimus (finansavimo sąlygas, stipendijas ir tt) klausimų.
  2. Kandidatas privalo baigti "paraiškos formą", kuris bus išsiųstas, ir išsiųsti ją IEP kartu su šiais dokumentais:
  • Gyvenimo aprašymas
<li>Titulaci&oacute;n Universitaria</li>

Gavusi dokumentus, už telefono pokalbį kandidatas bus sušauktas užbaigti vertinimo procesą.

Pri&#279;mimo komitetas svarstys &#303;ra&scaron;&#261; ir ma&#382;daug per vien&#261; savait&#281; gausite sertifikat&#261; pri&#279;mimo, jei toks gali, kuri suteikia viet&#261; studijuoti program&#261;.
Gavusi pri&#279;mimo sertifikat&#261;, studentai tur&#279;s &#303;teisinti savo dalyvavim&#261;.

Stipendijos studijoms / Stipendijos

Institutas turi dotacijos programą iki 35% nuo mokslą sąnaudas. Už kiekvieną skambinti ribotą skaičių stipendijų remiantis asmeninio, profesinio ir ekonominei padėčiai kandidatų yra siūloma. Dėl nuosprendžio, griežta stebėjimo gavai.

Finansavimas

Taip pat yra specialių finansavimo sąlygos, skatino abiejų institucijų, siekiant padėti studentams prisiimti kurso kaina per atidėtus mokėjimus sistemoje dalimis kas mėnesį patogaus ir pritaikyti atsižvelgiant į studentų poreikius.

Program taught in:
Ispanų

See 13 more programs offered by Instituto Europeo de Posgrado - España »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
14 mėnesių
Ištęstinės
Price
7,346 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019