MBA energijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Visi Energija, TIK Energetika: 15 mėn pirmiausia internete MBA programa

Per pastaruosius 100 metų, Oklahoma universitetas užėmė svarbią vietą, šviesti studentus karjeros energijos valdymo pramonėje, ypač naftos ir dujų valdymą. Iš didžiausių naftos kompanijų nepriklausomi visoje Jungtinės Valstijos, galite rasti ou absolventus kiekviename iš šių organizacijų lygmeniu, įskaitant daugelį ne vykdomosios valdžios lygmeniu. OU geografinė padėtis sėdi pagrindinių vamzdynų kryžkelėje ir yra tik kelių mylių žemyn kelio nuo lyderių valdomas gręžimas, todėl Oklahomos universitetas vienareikšmiškai išdėstyti pasiūlyti naftos ir dujų valdymo MBA.

Prisitaikyti prie darbo specialistas tvarkaraščius energetikos pramonės, Energetikos programos kursų, mokyklų ir tuo Oklahomos universiteto pristatomas pirmiausia internete. Siekiant užtikrinti stiprius ryšius tarp kohortos, yra trys akis į akį savaitę trunkančio rezidencijas, įskaitant vieną Londone, Didžiojoje Britanijoje.

EMBA programa yra skirta kurti dabartinius ir būsimus lyderius energetikos pramonėje. Programa siūlo jums su verslo pagrindų specialiai pritaikytą energijos specialistų, pasaulinės perspektyvos energetikos, ir vykdomosios karjeros instruktavimas, kaip pagerinti savo vadovavimo įgūdžius. Ir pirmiausia Prisijungė pristatymas leidžia jums imtis jį iš bet kurios pasaulio vietos.

EMBA Energetikos - Vadovavimas ir Tarptautinis iš EMBA programą dėl Vimeo.

Pasaulinės perspektyvos

Energetikos pramonė yra vis daugiau pasaulio. Pagrindiniai gamintojai ir vartotojai yra iš skirtingų pasaulio šalių. Taigi, globalizacija pasiūlos ir paklausos, nepastoviai kainą, ir įvairių teisės aktų ir politikos įtakos pramonei. Pramonės tiekimo grandinės dažnai kerta nacionalines sienas ir žemynų. NOCS, supermajors, nepriklausomi - - energetikos organizacijų struktūra turi savo pasaulinę reikšmę, kaip ir etalonas naudojamas kainodaros aliejaus. Taigi, į energetikos pramonė naudos vadovas žymiai gražu pasaulinę perspektyvą.

MBA energetikos

Sukurta kartu su energetikos pramonės, Energetikos, kursų, mokyklų suteikia pasaulinio lygio MBA į ateities energetikos lyderių, kuri yra pristatomi daugiausia internete. Tai gali būti geriausia investicija kada nors padaryti savo karjerą.

Ką Jūs gaunate į EMBA programos

Mūsų EMBA studijų programa suteikia jums unikalią mokymo programą, kuri yra:

  • Visi Energija, visą laiką: Energija yra ne tik specializuotas dėmesys šiame Executive MBA programa-tai vienintelis dėmesys. Viskas kurso turinys užsiima tik su energetikos pramonė klausimais.
  • Lankstus: kvalifikaciniai asmenys gali dirbti mokslinį laipsnį internete, savo laiku. Mūsų programa yra skirta užimtas tvarkaraščius galvoje.
  • Pagreitintas: Jūs turite galimybę uždirbti savo EMBA 15 trumpus mėnesius tyrimo ir tik trys vienos savaitės rezidencijas.
  • Pripažinta Kokybė: OU kaina kolegijos Verslo akredituota asociacijos Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) pripažįstant jos griežtumo ir EEE.
  • Ekspertė Led: OU "įdarbino pramonės patyrę dėstytojai už EMBA, kurie yra pasirengę įkvėpti ir iššūkis jums su savo sąmoningą perspektyvų.
  • Tinklo stiprinimas: Parengti svarbių energetikos pramonė kontaktus tarp savo klasės draugais, instruktorių ir pasaulinis tinklas energijos lyderių, kurie didžiuojasi tuo, kad OU absolventai.
  • Patirtis: Oklahomos universitetas turi daugiau nei penkiasdešimt metų patirtį teikiant lanksčią, kokybišką išsilavinimą, specialiai vadovams ir kitiems veda energetikos pramonėje.

Finansavimas

Firmos kompensavimas

Kadangi ši programa yra orientuota būtent energetikos įmonių, Jūsų įmonė gali apsvarstyti galimybę visiškai arba iš dalies studijų paramą. prašymą dėl verslo rėmimo ar prašymą už mokslą kompensuoti paruošimas yra svarbus kitas žingsnis. Prašome susisiekti su mumis, ir mūsų energija MBA komanda gali pateikti paramą naršyti šį procesą.

Finansinė pagalba

Oklahoma anketa finansinės paramos biuro universitetas padeda studentams teikdama informaciją apie stipendijų ir finansinės paramos galimybėmis tuo Oklahomos universitete. Prašome peržiūrėti finansinės pagalbos, jei esate domina.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A curriculum in business subjects was first offered in 1913 through a subordinate school in the College of Arts and Sciences called the School of Commerce and Industry. The first certificates in comme ... Skaityti daugiau

A curriculum in business subjects was first offered in 1913 through a subordinate school in the College of Arts and Sciences called the School of Commerce and Industry. The first certificates in commerce and industry were granted in 1915. The name was changed to the School of Public and Private Business in 1917. In June 1923, the Board of Regents established a school of business as a separate two-year school of the University and authorized it to confer the degree of Bachelor of Science in Business. The first Bachelor of Science in Business degrees were conferred in 1924. The following year the School of Business was admitted to membership in the Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International), the international accrediting agency for bachelor’s and master’s degrees in business. To earn and retain accreditation, these degree programs must undergo a rigorous initial evaluation and be reevaluated periodically. These programs of the college have been fully accredited since 1926. In addition, programs leading to bachelor’s and master’s degrees in accounting have met separate AACSB International accreditation standards specifically for accounting programs. Skaityti mažiau