MBA energetikos ir atsinaujinančios energijos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

APŽVALGA:

Siūloma kaip bendra iniciatyva su IOSD (tarptautinė organizacija darnaus vystymosi), tai specializuota ir už prieinamą kainą MBA yra treniravo Oksfordo stiliaus programa, kuri nustato kartelę kalbant apie pagrindines žinias, teminį ir gylio, taip pat pasaulio taikymo. Reikėtų pažymėti, kad Euclid taip pat siūlo non-MBA magistro energetikos ir atsinaujinančių energijos tyrimais.

Ši programa MBA esmė yra ta pati tuo MBA / SD kurie yra reitinguojami # 1 BestCollegeReviews.

Euclid MBA yra labai specializuota ir praktiškas absolventas programa, kuri pirmiausia buvo skirta aktyvių tarnautojų ir valstybinių pareigūnų. Tai nėra "JAV" arba "ES" arba "JK" arba "Kinija" orientuotas o atspindi tikrą globalią ir tarpvyriausybinio viziją. Taip pat labai tinka visuomenei studentams, siekiantiems įgyti tiek tvirtą MBA branduolį, taip pat patirtį energetikos srityje siekiant vykdomosios karjerą.

PROGRAMOS TIKSLAI:

Tai MBA programa rengia būsimus vadybininkai ir vadovai, kurie ketina plėtoti savo karjerą pasaulio energetikos pramonėje, tiek privačiame, tiek vyriausybės pusėje šiuo kritiniu ekonomikos veiksnys.

Mokymo programa pirmiausia buvo skirta mokyti vyriausybės darbuotojus, kuriems išsamią apžvalgą šioje didžiulėje srityje, tačiau ji taip pat tinka parengti studentus ir darbo profesionalai karjeros su vyriausybinėmis institucijomis, tarptautinėmis organizacijomis, ir tarptautinių korporacijų.

Dėka savo mažo mokslą ir institucinių santykių, tai ypatingos svarbos piliečiams ir gyventojams Euklido ir ECOWAS dalyvaujančių valstybių.

Euclid MBA / Energija programa taip pat yra unikalus ta prasme, kad ji yra vienintelė magistrantūros studijų programos susijusios su realiai teikiamomis tarpvyriausybinės organizacijos, taip leidžiant tiesiogine sąveika su specialistais, taip pat atidarymo retų stažuočių galimybes ne diplomatinių atstovybių ir renginių energetikos studijų.

MOKYMO PLANAS:

Pagrindiniai kursai:

 • PPK-401 (tarptautinė akademinio rašymo)
 • TPH-499 (Argumentacija ir Kritinis mąstymas)
 • MBA-MGMT "(MBA valdymas Pagrindinis modulis)
 • MBA-EKO (MBA Ekonomika Pagrindinis modulis))
 • DIP-606 (MBA Darbo ar projekto)

Pasirenkant (dalinis sąrašas):

 • NRJ-SIT (Pasaulinės energetikos klausimais)
 • NRJ-REN (atsinaujinančios energijos modulis)
 • NRJ-ALT (vėjo ir alternatyvios energijos)
 • NRJ-BIO (biokuro ir biomasės)
 • NRJ-PETRO (naftos ir naftos chemijos modulis)

Priėmimo reikalavimai:

Pareiškėjai turi turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį (arba jo tarptautinį ekvivalentas) atitinkamoje srityje, kurias įstaiga pripažintais arba akredituotais atitinkamame viešajame agentūros išduotą.

Valstybės remiamų pareiškėjai (kas jau yra vyriausybės darbuotojai) gali būti priimami be kvalifikacinio laipsnio, jei jų išsilavinimo lygis ir patirtis yra laikoma pakankama. Euclid gali reikalauti šių dalyvių užbaigti tilto kursus prieš įtraukiant į šį MBA.

Gerai mokėti anglų kalbą (žodžiu ir raštu) yra privalomi ir bus išbandytas.

Studentai turėtų būti tokioje padėtyje, skirti nuo 10 iki 15 veiksmingus mokymo valandų per savaitę.

KREDITO REIKŠMĖS:

Kredito vertės yra išreiškiamos tiek USCH (JAV kredito valandos) ir ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema). Paprastai, 14 valandų klasėje per 1 semestrą žinoma reiškia 1 arba 1,5 USCH ECTS (plius savarankiškas laiko), kuris yra paverčiamas į ekvivalentinį kiekį analizės pagal nuotolinės programos kontekste.

Bendras kredito vertė užpildyto Euclid MBZ energetikos programą, pagal tarptautinius standartus, yra 36 USCH / 60 ECTS.

AKADEMINĖ IŠSAMI / REZULTATAI:

akademinis požiūris

Tai teisinga sakyti, kad Euklido programos geriau apibūdinti kaip "atstumas", o ne "online" studijų programas. Tai reiškia, kad studentai neturi prijungti tam tikru dienos ir laiko dalyvauti lentą diskusijų, kaip dažnai nutinka su "online" programas.

Atvirkščiai, mūsų programos pabrėžti gebėjimą absorbuoti didelį kiekį medžiagos asmeniniu pagrindu, todėl jiems tinka greitai skaitytojai, kurie dėl jų pačių turi intensyviam knyga skaitymo ir aistringas susidomėjimas jų studijų srities rekordą.

Euclid įvertina pareiškėjo tarpasmeninius ir komandinio darbo įgūdžių, kurie yra būtini asmens ir profesinės sėkmės-apie išankstinio patirties patvirtino, naudojant platų asmeninio pokalbio pagrindu. Kadangi Euclid buvo sukurta siekiant patenkinti aktyvių diplomatus ir vyresniųjų valstybės tarnautojų, tikimasi, kad šie profesiniai įgūdžiai bus įsigyta ir įrodytas ieškovo karjerą.

Kai kuriais atvejais, Euclid gali pasiūlyti konkrečius kursus (kurie gali būti net išvardyti kaip pasirenkant), siekiant, kad tarp asmeninių įgūdžių (įskaitant viešojo kalbėjimo), kad vykdomosios valdžios lygmeniu.

kalbos reikalavimai

Visi studentai turi būti laisvai kalba anglų ir turėtų būti susipažinęs prancūzų, ispanų, arabų, kinų ar kitas svarbus pasaulio kalba.

Rezultatas

Baigus programą, kiekvienas studentas tikimasi tapo dalykas ekspertas atitinkamoje srityje energetikos politikos ar technologijų (įskaitant atsinaujinančius energijos šaltinius).

Šis internetinis pristatytas programa siekiama Karjera apima "rengia ekspertų lyderiai tarptautinės civilinės tarnybos ir pasaulio karjerą.":

 • energijos valdymas privačių įmonių ir NVO
 • energijos rinkodara
 • investicijų į energijos
 • Global Energy Consulting
 • Academia.

ENROLMENT TVARKARAŠTIS:

Euclid turi nuolatinį priėmimą (įsiurbimo) šiai programai. Jis yra priimtinas taikyti kelis mėnesius iš anksto, bet rekomenduojama taikyti 60-40 dienas. Bendros viešosios laiko tarpsniai skirstomi į "pirmas atėjai, pirmas gavai".

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO).

EUCLID is, like the European Central Bank, NATO or the African Union, an international intergovernmental organization (IGO). Skaityti mažiau
Vašingtonas , Bandžulis , Bangui , Centrinės Afrikos Respublika internete , Gambija internete + 4 Daugiau Mažiau