30 kreditų valandos internetinis MBA - Draudimas ir rizikos valdymas yra strategiškai orientuota magistrantūros programa, sukurta tinkamumui šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Jūs gausite naudos iš pažangių įgūdžių pasirinktoje jūsų koncentracijos zonoje, į rezultatus orientuoto mokymo, vadovavimo užduoties su realaus pasaulio organizacija ir rinkos strategijos modeliavimo priemonių autentiškiems verslo rezultatams, visi už labai prieinamą kainą.

ACBSP akredituotos internetinės MBA taip pat siūlo mišrią mokymosi galimybę, kai studentai gali nuspręsti baigti savo pagrindinius kursus 100% internete arba kartu internete ir miesteliu. Nepriklausomai nuo formato, nėra jokio privalomo asmeninio reikalavimo.

Online MBA siūlo keletą specializacijų, įskaitant elektroninę politiką, kibernetinį saugumą, finansų / apskaitos, sveikatos priežiūros valdymą, draudimo ir rizikos valdymą , ir bendrąją parinktį, leidžiančią studentams kurti savo specializaciją.


MBA - Draudimas ir rizikos valdymas: rengia vadovus suprasti ne spekuliacinę riziką, su kuria susiduria įmonės ir asmenys, taip pat kaip sumažinti riziką. Pasibaigus, turėsite akivaizdžią patirtį rizikos valdymo ir draudimo klausimais, pavyzdžiui, gyvenimo ir sveikatos draudimo, invalidumo pajamų, išėjimo į pensiją, investicijų ir finansinio planavimo.

Studentai, baigę Draudimo ir Rizikos valdymo MBA programą, turės stiprią kritinį mąstymą ir analitinius įgūdžius ir galės vykdyti įvairias karjeros galimybes IRM sektoriuje, pavyzdžiui,

  • Rinkos tyrimų analitikas
  • Sąnaudų apskaičiavėjas
  • Rizikos valdymo analitikas
Programa mokoma:
Anglų
Utica College Online

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Utica College Online »

Paskutinį kartą atnaujinta October 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date