Verslo administravimo magistras (viršuje)

Kurso apžvalga

Ši „Top-Up“ programa leidžia remtis savo esamais antrosios pakopos mokymais ir paspartinti savo studijas, kad uždirbtų visą MBA per 12 mėnesių, o ne visą MBA dalį. Arden University MBA programos plėtoja jūsų mąstymą ir pasirengimą skiriamuoju būdu, pasirengusios svarbiausioms pozicijoms visame pasaulyje svarbiose pramonės šakose ir organizacijose.

Lankstus „ Arden University studijų režimas leidžia lengviau plėtoti verslo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Daugelis studentų užbaigia studijas su mumis, dirbdami visą darbo dieną, ir ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs sustiprinsite savo organizacijos strateginį poveikį.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši programa buvo sukurta konsultuojantis su visame pasaulyje dirbančiais absolventais, kurie padės jums įkvėpti ir valdyti pokyčius savo versle.

116288_YyvAXz_A.jpeg

Modulio moduliai

Įgyvendinimo strategija:

Organizacijos sėkmė yra svarbi organizacijos misija ir vertybės. Jūs sužinosite, kaip formuoti šiuos svarbius aspektus, nes jūs susiduriate su daugeliu verslo iššūkių, susijusių su strategija. Išnagrinėdami tvarumą ir etikos praktiką, juos apsvarstysite priimdami sprendimus ir turėsite galimybę šias koncepcijas taikyti sprendžiant sudėtingus scenarijus.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Ką sako mūsų studentai:

116286_wIEGepqk.png

Išnagrinėjęs įvairias galimybes, pasirinkau Arden University dėl savo internetinio pristatymo būdo ir turiu lankstumo, kad galėčiau pritaikyti MBA visą darbo dieną. Pagrindinis privalumas yra tai, kad MBA yra durų atidarymo priemonė. gebėjimus, kuriuos sužinojau ir kuriuos aš galėjau naudoti tiesiogiai mano darbo vietoje.

Scott Nicholson,

Verslo administravimo magistras (CMI)

Tinkamumo reikalavimai

  • Norint, kad šis kursas būtų tinkamas, turite turėti: 120 kreditų 7 lygmenyje, remiantis visuotiniu verslo / valdymo apdovanojimu, pvz., Verslo magistrantūros diplomu arba ILM 7 lyderystės diplomu
  • Jei neturite reikiamos kvalifikacijos šiai MBA Top-Up, mes galime pasiūlyti jums vietą visose mūsų MBA programose. Jei norite sužinoti daugiau, pasikalbėkite su mūsų priėmimo komanda.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta June 17, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Liepa 2019
Spal. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
3,800 GBP
£ 3,800 (UK
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Liepa 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Liepa 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date