MBA (duomenų analizė)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso apžvalga

Ši internetinė MBA (duomenų analizės) programa iš Arden University buvo sukurta praktikuojantiems vadovams, norintiems žengti žingsnį iki strateginio vaidmens; sutelkiant dėmesį į lyderio savybes, verslo tvarumą ir kuriant strateginius modelius. Nesvarbu, ar kuriate nišą pradedančią įmonę, ar dirbate tarptautiniu mastu pripažintoje korporacijoje, Ardeno MBA programa suteikia jums analitinių įgūdžių, kuriuos jums reikės naudoti duomenis ir nustatyti savo verslą sėkmei.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo verslo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Daugelis studentų užbaigia studijas su mumis, dirbdami visą darbo dieną, ir ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs sustiprinsite savo organizacijos strateginį poveikį. Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei.

Modulio moduliai

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas:

Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.

Etinė lyderystė:

Atraskite etikos svarbą ir kaip nustatyti moralinį ir kultūrinį organizacijos toną. Jūs įvertinsite savo praktiką ir turėsite galimybę ištirti etines dilemas, atspindėdami savo patirties, susijusios su etikos konfliktais vadovavimo situacijose.

Asmeninis ir verslo transformavimas:

Tapkite efektyviu lyderiu, kurdami savo savimonę ir nustatydami savo vadovavimo stilių. Jūs suprasite, kaip tai veikia tuos, kurie yra aplink jus, ir kaip ji prisideda prie organizacinės kultūros, motyvacijos ir bendros ateities sėkmės.

Įgyvendinimo strategija:

Mokymasis formuoti viziją, vertybes, tikslą ir misiją yra labai svarbus sėkmės veiksnys. Atsižvelgdami į sprendimų priėmimo procesą, atsižvelgsite į tvarumą ir etikos praktiką. Jūs išmoksite taikyti šias teorijas įvairioms verslo problemoms.

Išlaikyti verslą:

Plėtoti gebėjimą planuoti ilgalaikės augimo strategijas nuo neramių išorinių veiksnių. Naudodamiesi valdymo modeliais, kaip supratimo pagrindu, ištirsite daugybę atvejų tyrimų ir pateikite savo išvadas apie savo organizaciją.

Duomenų vizualizavimas ir aiškinimas:

Įgyti svarbių duomenų įgūdžių, suteikiančių įmonėms didelį konkurencinį pranašumą mokantis pristatyti šiuos duomenis visuotinai įtraukiančiu būdu, kurį gali suprasti tiek specialistai, tiek ne specialistai.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Pramonės partnerystės

Kai įstosite į MBA (duomenų analizės) kursą, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.


Ką sako mūsų studentai:

116286_wIEGepqk.png

Išnagrinėjęs įvairias galimybes, pasirinkau Arden University dėl savo internetinio pristatymo būdo ir turiu lankstumo, kad galėčiau pritaikyti MBA visą darbo dieną. Pagrindinis privalumas yra tai, kad MBA yra durų atidarymo priemonė. gebėjimus, kuriuos sužinojau ir kuriuos aš galėjau naudoti tiesiogiai mano darbo vietoje.

Scott Nicholson,

Verslo administravimo magistras (CMI)

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).

Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

10 950 svarų sterlingų (JK

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2019

Apie mokyklą

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journ ... Skaityti daugiau

Here at Arden University, we believe that everyone everywhere should have access to the higher education they deserve. Whether you already hold a post-secondary degree or are just beginning your journey into higher education, Arden has the tools and the passion to help provide you with a truly engaging and beneficial learning experience. Skaityti mažiau