Verslo administravimo magistras (duomenų analizė)

Kurso apžvalga

Ši internetinė MBA (duomenų analizės) programa, skirta Arden University , skirta praktikuojantiems vadovams, norintiems imtis strateginio vaidmens; dėmesys skiriamas lyderystės savybėms, verslo tvarumui ir strateginių modelių kūrimui. Nesvarbu, ar kuriate nišą, ar veikia tarptautiniu mastu pripažinta korporacija, „Arden“ MBA programa suteikia jums analitinius įgūdžius, kurių jums reikės naudoti, ir nustatykite savo verslą sėkmei.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo verslo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Daugelis studentų užbaigia studijas su mumis, dirbdami visą darbo dieną, ir ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs sustiprinsite savo organizacijos strateginį poveikį. Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei.

116287_PeXOJpUL.jpeg

Modulio moduliai

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas:

Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.

Etinė lyderystė:

Atraskite etikos svarbą ir kaip nustatyti moralinį ir kultūrinį organizacijos toną. Jūs įvertinsite savo praktiką ir turėsite galimybę ištirti etines dilemas, atspindėdami savo patirties, susijusios su etikos konfliktais vadovavimo situacijose.

Asmeninis ir verslo transformavimas:

Tapkite efektyviu lyderiu, kurdami savo savimonę ir nustatydami savo vadovavimo stilių. Jūs suprasite, kaip tai veikia tuos, kurie yra aplink jus, ir kaip ji prisideda prie organizacinės kultūros, motyvacijos ir bendros ateities sėkmės.

Įgyvendinimo strategija:

Mokymasis formuoti viziją, vertybes, tikslą ir misiją yra labai svarbus sėkmės veiksnys. Atsižvelgdami į sprendimų priėmimo procesą, atsižvelgsite į tvarumą ir etikos praktiką. Jūs išmoksite taikyti šias teorijas įvairioms verslo problemoms.

Išlaikyti verslą:

Plėtoti gebėjimą planuoti ilgalaikės augimo strategijas nuo neramių išorinių veiksnių. Naudodamiesi valdymo modeliais, kaip supratimo pagrindu, ištirsite daugybę atvejų tyrimų ir pateikite savo išvadas apie savo organizaciją.

Duomenų vizualizavimas ir aiškinimas:

Įgyti svarbių duomenų įgūdžių, suteikiančių įmonėms didelį konkurencinį pranašumą mokantis pristatyti šiuos duomenis visuotinai įtraukiančiu būdu, kurį gali suprasti tiek specialistai, tiek ne specialistai.

Mokslinių tyrimų projektas:

Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, tada naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų faktiniais darbo poreikiais.

Ką sako mūsų studentai:

116286_wIEGepqk.png

Išnagrinėjęs įvairias galimybes, pasirinkau Arden University dėl savo internetinio pristatymo būdo ir turiu lankstumo, kad galėčiau pritaikyti MBA visą darbo dieną. Pagrindinis privalumas yra tai, kad MBA yra durų atidarymo priemonė. gebėjimus, kuriuos sužinojau ir kuriuos aš galėjau naudoti tiesiogiai mano darbo vietoje.

Scott Nicholson,

Verslo administravimo magistras (CMI)

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).

Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

10 950 svarų sterlingų (JK

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Sau. 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
7,976 EUR
Mokesčiai per metus: 7976 eurai (JK / ES), 7 907 eurai (tarptautinė)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date