PATEKIMO REIKALAVIMAI

 • Garbės laipsnis susijusioje temoje arba JK lygio 6 diplomas arba lygiavertis užjūrio kvalifikacija
 • Suaugę besimokantieji (virš 21 metų), turintys valdymo patirties (besimokantieji prieš registruodami programą turi patikrinti pristatymo centrą apie šią patirtį)
 • Kurso pradžioje besimokantysis turi būti 18 metų ar vyresnis
 • Anglų kalbos reikalavimai: Jei besimokantysis yra ne iš daugumos anglakalbių šalių, jis turi pateikti anglų kalbos kompetenciją.

Kaip besimokantieji nuotoliniu būdu, studentai turi turėti prieigą prie tinkamo kompiuterio, turinčio interneto ryšį, kartu su pakankama IT kompetencija naudotis teksto apdorojimu, internetu ir elektroniniu paštu.

KVALIFIKACIJOS STRUKTŪRA

Šis kursas susideda iš 8 privalomų vienetų.

 • Profesinio tobulėjimo ir bendravimo įgūdžiai: suteikia galimybę besimokantiesiems vertinti ir tobulinti savo įgūdžius, taikant nuolatinį profesinį tobulėjimą, siekiant paremti jų asmeninius ir profesinius tikslus. Besimokantieji plėtos profesinius gebėjimus, įskaitant bendravimą, akademinį rašymą, pristatymą, vadovavimą, informacinių technologijų naudojimą ir gyvenimo aprašymo rengimą.
 • Strateginis valdymas: ugdo besimokančiųjų supratimą apie strateginius ir pokyčių valdymo modelius, taip pat galimybę peržiūrėti strateginius planus, pasiūlyti strategines galimybes, kurti įgyvendinimo planus ir vadovauti organizaciniams pokyčiams.
 • Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas: ugdo besimokančiųjų supratimą, kaip efektyvus strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas padeda siekti organizacinių tikslų skirtinguose kontekstuose. Besimokantieji įvertins strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo indėlį ir vadovavimo ir valdymo teorijos taikymą organizacinei naudai.
 • Strateginis finansų valdymas: leidžia besimokantiesiems taikyti organizacijoje taikomus finansų valdymo principus, įskaitant analizės metodus ir valdymo apskaitos teorijas / modelius, biudžeto procesų vertinimą, rekomenduoti finansavimo šaltinius ir įvertinti investavimo galimybes.
 • Tiekimo grandinė ir operacijų valdymas: ugdo besimokančiųjų supratimą apie veiksmingos tiekimo grandinės sąvokas ir modelius bei operacijų valdymą konkurencingose ​​vietose, naudojant atvejų tyrimus ir realaus pasaulio pramonės scenarijus. Besimokantieji plėtos operatyvinių procesų, technologijų, planavimo ir valdymo sistemų supratimą.
 • Verslininkystė ir verslumas: supažindina besimokančiuosius su verslo procesų ir strategijų, susijusių su įmonėmis ir verslumu, pagrindais, plėtodama žinias apie įmones ir verslumą pasauliniuose kontekstuose.
 • Strateginis pokyčių valdymas: ugdo besimokančiųjų supratimą apie klasikines ir šiuolaikines pokyčių valdymo teorijas ir jų taikymą šiuolaikinėms organizacijoms globalizuotame pasaulyje, nustatant ir naudojant pokyčių modelius. Besimokantieji supras asmenines pokyčių agentų ypatybes, taip pat vadovavimo įgūdžių vertinimą ir plėtrą, kad atitiktų dabartinius ir būsimus pokyčių valdymo vaidmenis.
 • Strateginis marketingas: ugdo besimokančiųjų supratimą apie strateginės rinkodaros koncepcijas, metodus ir techninius aspektus bei problemas, susijusias su rinkodara šiuolaikinėje verslo aplinkoje, įskaitant tai, kaip strategija apima produktų kūrimą

DURATION

Kvalifikacija suprojektuota taip, kad ją būtų galima pristatyti per vienerius akademinius metus visą darbo dieną, tačiau ji taip pat yra lanksti jos pristatymui, siekiant prisitaikyti ne visą darbo dieną ir nuotoliniu būdu.

Kvalifikacija teikiama nuotolinio mokymosi būdu per mūsų internetinį mokymosi portalą.

VERTINIMAS

Visi šios kvalifikacijos vienetai yra vertinami pagal įvairias užduotis ir užduotis. Kad pasiektų vienetą "praeitimi", besimokantieji privalo pateikti įrodymų, kad jie įvykdė visus mokymosi rezultatus ir atitinka visus vertinimo kriterijus nustatytus standartus.

PROGRESOS / TOP-UP

Sėkmingi kandidatai gali pereiti į:

 • Antrosios pakopos studijų diplomas strateginiame vadyboje ir lyderystėje (1 papildomas skyrius)
 • Pilna MBA programa keliose JK universitetuose

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios progresavimo galimybės gali prireikti tam tikro dalyvavimo pasirinktame universitete ir atsižvelgiant į papildomus atvykimo reikalavimus pasirinktame universitete. Prašome kreiptis į mūsų "priėmimo komandą", jei norite gauti daugiau informacijos ir patarimų.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų UK Home Learning College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
9 - 12 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
2,000 GBP
Mokestis gali būti mokamas 6 dalimis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date