Jie domisi profesinio personalo ir personalo plėtros valdymo, su kuriuo norite išplėsti savo pirmąjį universitetinį išsilavinimą dėl geresnių karjeros galimybių? Tada jums atidaryti savo talentą su MBA programą "Talentų valdymas" ne AKAD University kiekvienas sudėtingas lyderio pozicijas šansas. Su išsamia kompetencijos dalykai talentų valdymo ir pokyčių valdymo, personalo valdymo, instruktavimas ir vadovavimo esate su šiuo nuotolinio mokymosi programa, skirta įvairių pramonės ekspertai. MBA "Talentų valdymas" teikia žinias, ieško kompanijos laikais įgūdžių trūkumo dėl savo valdymo lygiu ir įdarbinimui ir išlaikyti gerus darbuotojus!

Jūsų Kurso struktūra

Jūsų nuotolinio mokymosi "Talentų valdymo MBA" yra padalintas į tris semestrus iš eilės:

 • 1 semestras: Kas formuoja modernų talentą, kaip jūs įgyti galinčių darbuotojų, kuriant ir išlaikant ją, jūs sužinosite apie pagrindinius klausimus pokyčių valdymo, talentų valdymo ir darbo teisę. Jūsų pačių plėtros stumti į priekį plečia savo metodines, asmeninius ir socialinius įgūdžius. Įgūdžiai personalo valdymo ir galimą plėtrą, pavyzdžiui, per instruktavimas, taip pat atsižvelgiant į pirmojo semestro programą.
 • 2 semestras: Šio semestro dėmesys yra praktiškas atvejo tyrimas darbą, kad jums dirbti kaip komanda. Tai po projekto seminaras taip, kur dirbate savarankiškai projekto užduotį, naudojant jau įgytas žinias. Kuo toliau semestrų dėmesio skiriama įgūdžių ir temų individualios specializacijos.
 • 3 semestras: Jūsų laipsnis gali būti pasiektas sukuriant magistro darbe su nepriklausomu perdirbimo užduotį į savo specializacijos kūrimą. Jūs taikyti visas būtinas ir reikalingas mokslinius metodus ir redaguoti turinį ir formą kokybę, kuri nurodytų mokslinių tyrimų sričių.

Naudoti kaip Akad studentas ir įdomus variantas iš trijų savaičių pažintinio vizito į Sakramentas: Kalifornijos universiteto programos!

specializacija

 • Talentų valdymas kaitos valdymo procesų PER80 | PER81 | PER82
 • Tarpkultūrinis talentų valdymo PER83 | PER84 | PER85

perspektyvos

Perspektyvos Nustatyta - nuotolinio mokymosi MBA talentų valdymo

Įgūdžių trūkumas ir demografiniai pokyčiai padaryti modernią Talentų valdymas lemiamas sėkmės faktorius įmonėms ir organizacijoms. Be aršios konkurencijos geriausių protų yra talentas, personalo plėtra ir išlaikymas yra svarbūs kriterijai sėkmingą įmonių plėtrai. Programa "Talentų valdymo MBA" AKAD University leidžia jums vieną iš šių ekspertų, saugios kontrolės visų būtinų priemonių - geriausias sąlygas sėkmingą karjerą žmogiškųjų išteklių.

Jos magistro laipsnį Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Su skaitmenine Akad miesteliu efektyviausiai laivo kapitonui

Naudokite savo laiko išteklius optimaliai ir palaikyti savo mokymosi stilių pritaikytų studijų padalinių, lankstus audito planavimo ir teisinga mišinio savarankiškai vadovauja ir prižiūri mokytis!

Skaitmeninis Akad apgyvendinimu supaprastina visą laiką pirkti meistras universitetinį išsilavinimą: kaip centrinis koncentratorius šio virtualaus rinkoje tyrimas siūlo viską reikia sėkmingas studijas: Kada ir kaip jūs norite stovi Prisijungę tyrimo medžiagos parengtą audito planavimą daroma efektyviai ir lengvai palaikyti ryšį su savo studentais. Rascher, o garso išmanymas per Akad Campus padidinti savo motyvaciją ir rodo savo mokymosi sėkmę nedelsiant. Akad apgyvendinimu leidžia savo individualų kelią į Master:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos studijų raidės - suvokti mokymosi vienetų, kurie ateina lengvai į savo namus!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvi mokymosi per interneto pratimai, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymo - patikimumo, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvus E-mokymasis: asmeniškai prižiūri kuratorių ir tiesiogiai keistis su kolegomis studentais - pridūrė žinios vertė ir tiesioginio prieinamumo turinį sustiprinti motyvaciją!
 • Seminarai (neprivaloma): Be to į virtualią mokymosi vietoje seminaruose - taikyti išmoktus metodus konkrečių klausimų iš karto!

Priėmimo sąlygos

Prieš pradedant tyrimą, jūs jau sėkmingai baigė pirmąjį laipsnį arba lygiavertį laipsnį pagal Valstybinio aukštojo mokslo įstatymo ir kvalifikuota profesinę patirtį paprastai bent dvejų metų įrodyti ir pagrindinio žinių personalo valdymo srityje.

Kas tiksliai yra Nuotolinio mokymosi MBA talentų valdymą?

Tais laikais įgūdžių trūkumo ir didelių demografinių pokyčių, todėl nėra ekonomiką ir jos poreikius kvalifikuotų darbuotojų konvertuoja. Todėl savo MBA programą "Talentų valdymas MBA" dėmesys sutelktas į strategijos pritraukti, valdymo ir priežiūros ekspertų darbuotojų.

Studijų Laiškas MA_Talentmanagement_PER612 gydo "Darbdavys Branding" tema ir rodo visas tuo patrauklesnė veiksmus kuriant unikalias savybes ant darbdavių - taip, kad talentas, atkreipkite dėmesį į įmonių, ir jei jie yra gauti, taip pat vyksta ir skatinamas. Dr Uta Krischten elgiamasi šioje nuotolinio mokymosi įlinkimas - sėkmingas darbdavių prekės ženklo koncepcijos, įgyvendinimo ir rezultatų vertinimo "Talentų valdymas Master of Business Administration". Be to, socialinės žiniasklaidos ir kitų skaitmeninių technologijų išmokti naudotis išminties ir taip sukurti tvirtą darbdavio ženklą kaip profesionaliai ir sėkmingai talentų valdymo pagrindu.

Kitos temos dėl tyrimo Kelnaitės Talentų valdymas MBA mėginio AKAD University yra:

 • Prasmė ir samprata darbdavio branding
 • Istorinė raida darbdavio Branding
 • Pagrindai darbdavio Branding
 • Koncepcija plėtojant ir įgyvendinant darbdavio ženklą
 • Darbdavys ženklų ir socialinės žiniasklaidos

Įtikinti save: per Akad miesteliu su savo lanksčios, individualios ir efektyviai studijų modelį leidžia jums prieigą prie visų MBA "Talentų valdymas" labai paprasta turinį: Kadangi jūs sužinoti, kur ir kada norite organizuoti savo darbo studijas geriausiai jūsų individualius laiko išteklius - pagal jūsų pageidavimus.

Mūsų pasiūlymas Jums: Pasitikrink savo šeimininko studijas AKAD University 4 savaičių klinikinio tyrimo. Jei turite klausimų apie "neakivaizdinių studijų" yra mūsų draugiškas ir kvalifikuotas Akad tyrimas konsultacijos telefonu 0711 81495-400 kaip jums asmeniškai Mes laukiame jūsų kontaktų -. Ir padėti jums greitai tikslų pasiekimo!

Programa mokoma:
 • Vokiečių
AKAD University

Peržiūrėti 9 daugiau kursų AKAD University »

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 9, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
18 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Price
10,080 EUR
Iš viso mokestis už mokslą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date