MBA · magistras valdymas - internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

apžvalga

 • Modalumas: internete
 • Trukmė: 1 mokslo metai
 • ECTS kreditai: 60
 • Direktorius D. Gonzalo Fernández de Bobadilla Wandosell

Presentación

Per institucinės sistemos katalikiškojo universiteto San Antonio, šio magistro įgyvendinimas atspindi įsipareigojimą teikti kokybiškas aukštojo mokslo srityje, suteikiant bendrovei geriausias būdas prieinamas mokymo ir mokslinių tyrimų.

Tai oficialus universitetinis MBA yra praturtinti švietimo pasiūlymą šios žinių srities Mursijos regiono, dėl nekilnojamojo prisitaikyti prie verslo pasaulyje, tenkinant žinių visuomenės poreikius ir papildant galimybes ir įgūdžius, įgytą mokymai klasė.

Palūkanos ir akademinė, mokslinė ir profesinė aktualumas MBA taip pat turi įdėti juos į naują kontekstą XXI amžiuje: šiandien yra stiprūs pokyčiai visuomenėje ir darbo rinkoje, kuri turi didelį poveikį remiantis poreikių aukštojo mokslo profesinės praktikos.

Nuo akademinės, mokslo ir profesinės antrosios pakopos nuomone pasiūlymas remia gydytojų profesorių sričių žinių, susijusių su Mokytojo mokymų komandos dalyvavimas.

MBA leidžia žinių plėtrą ir leidžia studentams specializuotis darbo rinkoje, suteikiant plačią ir lanksčią viziją netaikomos standaus rėmo, mokyti galvoti ir analizuoti, bėga academicistas sistemas pasenęs mokymas.

pristatė mokymo programa yra dalykus paprastai mokoma kitų panašių kursų, susijusių ypač problemiška žmonių, kurie klesti verslo pasaulyje į šiandienos pasaulio kontekste. Profesionaliai, šie tyrimai siekiama suteikti studentams žinių, metodų ir įgūdžių, kad įmonės paklausos lyderio pozicijas, suteikti išsamų ir integruotą požiūrį visose funkcinėse srityse.

gavėjai

Gavėjai Šio magistro verslo administravimo (MBA) UCAM absolventų yra tie, kurie, neturėjo ankstesnį mokymą verslo administravimo (teisininkai, inžinieriai, žurnalistai, absolventų CAFD ir tt), nori įgyti įgūdžių, reikalingų plėtoti ateityje, jos techninės galimybės aplinkoje valdymo ir verslo valdymo sutartį ar savarankiškai. ADE absolventai, norintys stoti studijuoti tuos pačius dalykus, kaip ir klasės, bet iš kitos požiūriu.

Karjeros perspektyvos

Ši magistro yra priedas prie bendrojo mokymo, kurį privalo turėti jokių vadovas arba pavaduotojas personalo valdymo užduotis į žiniomis ir plėtros bendrovės visų administracinių, ekonominių ir finansinių aspektų, kurie supa jį, ir kad rengia studentus iš jų profesinę veiklą įmonėje ir į vadybos ir administravimo srityje, rengiant specialiai veiklą ir kasdienio ir kasdienius konfliktus.

Todėl MBA absolventas kartą įsigijo tobulinimosi auka specializuojasi ir įvairių sričių įmanoma pritaikyti savo profesinę vadovybę įmonių specializaciją, palengvinti planavimą, valdymą, kontrolę ir organizavimą bet kurios organizacijos veiklą.

Mokymo planas

1. semestras

Bendra privalomas modulis (30 ECTS)

 • socialinė-ekonominė ir teisinė aplinka
 • Apskaita ir finansai
 • Pardavimų ir Marketingo valdymas
 • Personalo valdymo ir valdymo įgūdžiai
 • Verslo strategija

2. semestras

Specializacija modulis (15 kreditai)

 • finansų valdymas ir verslo organizavimo
 • marketingo strategijos

Praktinis modulis (15 ECTS)

 • Išorės stažuotes
 • Baigiamasis magistro darbas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

La Universidad Católica San Antonio - UCAM, como universidad católica, se caracteriza por ofrecer a sus alumnos una formación integral, basada en los conocimientos teóricos y técnicos específicos de c ... Skaityti daugiau

La Universidad Católica San Antonio - UCAM, como universidad católica, se caracteriza por ofrecer a sus alumnos una formación integral, basada en los conocimientos teóricos y técnicos específicos de cada titulación más la formación humana anclada en los principios del humanismo cristiano, a esta labor se dedican un claustro docente de reconocido prestigio y un equipo de tutores personales, Skaityti mažiau
Mursija , Ispanija internete + 1 Daugiau Mažiau