close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetinės Magistro studijos iš Viešasis valdymas

Menų magistras remiasi švietimo studentų gauna bakalauro. Šis edukacinis tyrimas orientuojasi į akademinę specialybę, suteikiančią mokslininkams patirtį konkrečioje karjeros srityje. Kas yra viešojo administravimo magistras? Šioje studijų programoje nagrinėjamas verslo veiklos aspektas, jungiantis įvairias susijusias sritis, tokias kaip viešoji politika, ekonomika, derybos, fila… Skaityti daugiau

Menų magistras remiasi švietimo studentų gauna bakalauro. Šis edukacinis tyrimas orientuojasi į akademinę specialybę, suteikiančią mokslininkams patirtį konkrečioje karjeros srityje.

Kas yra viešojo administravimo magistras? Šioje studijų programoje nagrinėjamas verslo veiklos aspektas, jungiantis įvairias susijusias sritis, tokias kaip viešoji politika, ekonomika, derybos, filantropija ir bendras rinkos valdymas. Studentai paprastai mokosi apie finansų valdymą, viešojo valdymo pagrindus, viešąją politiką ir administravimą, politikos analizę ir vertinimą bei ekonomiką ir fiskalinę politiką. Kursų temos gali apimti biurokratišką politiką, politinį rašymą ir komunikaciją, prekybą ir saugumą, nukreiptus mokslinius tyrimus. Paprastai programos dalyviai turi parašyti disertaciją, kad galėtų įvykdyti savo akademinius reikalavimus.

Projektų valdymas ir duomenų analizė yra įgūdžiai, kuriuos žmonės gali išvystyti, kai studijuoja viešąjį valdymą. Įgūdžių rinkinys gali paruošti juos įvairioms profesijoms. Be to, laiko valdymas yra bruožas, kurį gali ugdyti, kuris gali būti naudingas jiems skirtingais gyvenimo aspektais.

Kainų punktai skiriasi, kai reikia užsidirbti viešojo administravimo magistro laipsnį. Vienintelė priežastis, dėl kurios yra išlaidų skirtumai, yra tiek laiko, kiek reikia programos užbaigimui. Tie, kurie siekia šio akademinio kelio, yra skatinami susisiekti su mokykla apie švietimo išlaidas.

Asmenys, kurie uždirba viešojo administravimo magistro laipsnį, paprastai dirba ne pelno siekiančiose ir vyriausybės sektoriuose. Šių absolventų įgūdžiai ir žinios puikiai tinka dirbti aplinkoje, kurioje aptariamos administravimo, finansų ir politikos sritys. Karjeros pavadinimai, kurie yra įprasti šioje srityje, yra plėtros direktorius, nepelno vadovas, viešosios politikos analitikas, lėšų paskirstymo vadovas, viešųjų ryšių vadovas ir vykdomasis direktorius.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo mokymosi galimybes asmenims, siekiantiems tobulinti savo įgūdžius ir kvalifikaciją viešojo administravimo magistro laipsnyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Vašingtonas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Viešojo valdymo meno magistras derina griežtus dėstytojus ir strateginius įgūdžius, skatina studentus taikyti naujausią teoriją, mokslinius rezultatus ir naujus valdymo metodu ... +

Viešojo valdymo meno magistras derina griežtus dėstytojus ir strateginius įgūdžius, skatina studentus taikyti naujausią teoriją, mokslinius rezultatus ir naujus valdymo metodus, padedančius spręsti realaus pasaulio valdymo ir politikos klausimus. Geri viešojo valdymo įgūdžiai yra gyvybiškai svarbūs sėkmingam sprendimų priėmimui, ypač tuo metu, kai visų lygių vyriausybės ir ne pelno organizacijos turėtų mažėti. -
MA
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia