ONLINESTUDIES.LT

Palyginti Internetinės studijos humanitarinių mokslų magistro programas iš Tarpdisciplininės studijos

Nors magistro studijos gali užtrukti daug laiko ir pareikalauti gana daug pastangų, o taip pat ir išlaidų, būtent šis akademinis laipsnis studentams gali atnešti ypatingai daug naudos. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ypatingai daug įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Tad nesvarbu, kokia sritimi labiausiai domitės, tikrai atrasite jums tinkamiausią specializaciją.

Tarpdisciplininis tyrimas yra akademinė sritis, apimanti du ar daugiau dalykų, tokių kaip ekonomika ir istorija. Tarpdisciplininiai tyrimai leidžia studentams mąstyti per sienas ir sujungti dalykus, kad atitiktų poreikį sujungti profesijas.

internetines MA laipsnis ir Tarpdisciplininės studijos

1 Rezultatai Tarpdisciplininės studijos Filter

Meistras tarpdisciplininių studijų srityje

Royal Roads University
Internetinės Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Kanada Victoria + 2 daugiau

Ši magistrantūros studijų programa siūloma dviem formatais: internetine ar mišraus pristatymo, kuris sujungia internetinius kursus su vienu universiteto rezidencija. Kadangi mes esame pasiryžę suteikti individualų išsilavinimą, visi mūsų studentai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų programos vadovu, kad parengtų individualius akademinius planus, pritaikytus jų konkretiems poreikiams. Remiantis dviem ar daugiau studijų sričių, ši unikali sistema leidžia "Royal Roads" absolventams studijuoti tarpdisciplininį studijų programą, apimančią asmeninę aistrą ir profesionalų susidomėjimą.