ONLINESTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Internetinės studijos Humanitarinių mokslų magistro programos iš Tarpdisciplininės studijos iš Šiaurės Amerika iš 2019

Nors magistro studijos gali užtrukti daug laiko ir pareikalauti gana daug pastangų, o taip pat ir išlaidų, būtent šis akademinis laipsnis studentams gali atnešti ypatingai daug naudos. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ypatingai daug įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Tad nesvarbu, kokia sritimi labiausiai domitės, tikrai atrasite jums tinkamiausią specializaciją.

Tarpdisciplininis tyrimas yra daugialypis dalykas, leidžiantis mokslininkams sukurti individualų laipsnį su dviem ar daugiau dalykų, tokių kaip sociologija, istorija ir vyriausybė. Programos dalyviai gali sužinoti, kaip skirtingi, atrodo, nesusiję dalykai jungiami, kad sukurtume vieningą temą.

Jungtinės Amerikos Valstijos paprastai vadinamas JAV yra federacinė respublika sudaryta iš penkiasdešimt narių ir federalinės apygardos. 48 vientisą valstybių ir federalinė apygarda Vašingtonas, Kolumbijos apygarda yra pirmame Šiaurės Amerikos ir Kanados ir Meksikos. Aliaskos valstybės yra šiaurės vakarų Šiaurės Amerikoje, Vakarų Kanados ir į rytus nuo Rusijos per Beringo sąsiaurį ir Havajų valstija yra viduryje Šiaurės Ramiojo vandenyno salynas. Šalis taip pat turi penkis apgyvendintos ir devynių negyvenamose teritorijose Ramiajame vandenyne ir Karibų.

Susisiekti su universitetais Geriausias internetines humanitarinių mokslų magistro programas. Tarpdisciplininės studijos. Šiaurės Amerika. 2019

1 Rezultatai Tarpdisciplininės studijos, Šiaurės Amerika Filter

Meistras tarpdisciplininių studijų srityje

Royal Roads University
Internetinės Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2019 Kanada Victoria + 2 daugiau

Ši magistrantūros studijų programa siūloma dviem formatais: internetine ar mišraus pristatymo, kuris sujungia internetinius kursus su vienu universiteto rezidencija. Kadangi mes esame pasiryžę suteikti individualų išsilavinimą, visi mūsų studentai glaudžiai bendradarbiauja su mūsų programos vadovu, kad parengtų individualius akademinius planus, pritaikytus jų konkretiems poreikiams. Remiantis dviem ar daugiau studijų sričių, ši unikali sistema leidžia "Royal Roads" absolventams studijuoti tarpdisciplininį studijų programą, apimančią asmeninę aistrą ir profesionalų susidomėjimą.