Filter
MA
Tempas: Visi

Palyginti Internetinės studijos humanitarinių mokslų magistro programas iš Tarpdisciplininės studijos

Nors magistro studijos gali užtrukti daug laiko ir pareikalauti gana daug pastangų, o taip pat ir išlaidų, būtent šis akademinis laipsnis studentams gali atnešti ypatingai daug naudos. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ypatingai daug įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Tad nesvarbu, kokia sritimi labiausiai domitės, tikrai atrasite jums tinkamiausią specializaciją.

Tarpdisciplininis tyrimas yra akademinė sritis, apimanti du ar daugiau dalykų, tokių kaip ekonomika ir istorija. Tarpdisciplininiai tyrimai leidžia studentams mąstyti per sienas ir sujungti dalykus, kad atitiktų poreikį sujungti profesijas.

internetines MA laipsnis ir Tarpdisciplininės studijos

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Tarpdisciplininės studijos

Royal Roads University

Ši magistrantūros studijų programa siūloma dviem formatais: internetine ar mišraus pristatymo, kuris sujungia internetinius kursus su vienu universiteto rezidencija. Kada ... [+]

Apžvalga

Tarpdisciplininių studijų magistras siūlo programą, pritaikytą jūsų akademiniams tikslams. Siūlome alternatyvas iš kitų RRU programų, todėl mes galime suteikti išsilavinimą, kurį lemia jūsų unikalūs siekiai.

" Royal Roads University mes suprantame, kad jūsų darbas ir asmeninis gyvenimas ne visada gali pakelti jūsų išsilavinimą. Štai kodėl mes siūlome aukštojo mokslo laipsnius, kurie aprūpina jus profesionaliais gyvenimo reikalavimais, tuo pačiu suteikiant jums galimybę susitikti su asmeniniais.

Atstumas nuo RRU miesteliu neturi būti problema. Galite pasirinkti, ar norite, kad savo magistro studijas tarpdisciplininiuose studijose būtų galima atlikti internetu, ar įtraukti trumpą laiką į savo universiteto rezidenciją. Mūsų auklėtojai sėkmingai pasiekiami, nes jiems suteikiama galimybė pasiekti sveiką pusiausvyrą tarp realaus pasaulio ir realaus pasaulio švietimo.... [-]

Kanada Victoria
September 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Internetinės
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Skaityti daugiau lietuvių kalba