Filter
MA
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetiniai dėl geriausių humanitarinių mokslų programų ir Santykiai su klientais

Nors magistro studijos gali užtrukti daug laiko ir pareikalauti gana daug pastangų, o taip pat ir išlaidų, būtent šis akademinis laipsnis studentams gali atnešti ypatingai daug naudos. Daugybė viso pasaulio universitetų, kolegijų ir kitų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti ypatingai daug įvairiausių specialybių magistro studijų programų. Tad nesvarbu, kokia sritimi labiausiai domitės, tikrai atrasite jums tinkamiausią specializaciją.

Internetiniai MA iš Santykiai su klientais

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Santykiai su klientais

AKAD University

Jūsų tikslas yra pirmaujanti arba jaunesnysis vadovaujančioji pozicija ekonomikoje - gal net tarptautiniu mastu? Ar ieškote išsamaus valdymo turinio verslo administravimo ... [+]

Jūsų tikslas yra pirmaujanti arba jaunesnysis vadovaujančioji pozicija ekonomikoje - gal net tarptautiniu mastu? Ar ieškote išsamaus valdymo turinio verslo administravimo srityje? Ar norėtumėte toliau specializuotis, sėkmingai atlikę pirmąjį ekonominį laipsnį? Tada verslo administravimo magistro laipsnis suteikia jums geriausias karjeros vystymosi galimybes: pasiekti, kad įmonėse vadovautųsi su specialistų žiniomis ir socialinių sąsajų įgūdžiais. Užpildykite savo individualų mokymąsi šiandienos verslo pasaulyje - verslo administravimo magistro laipsnį!

Jūsų Kurso struktūra

Magistro programa „ Verslo administravimas - menų magistras “ suskirstyta į keturis iš eilės semestrus:... [-]

Vokietija Germany Online
Registracija galima
Vokiečių
Ištęstinės
24 - 30 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba