Apžvalga

Šis kursas skirtas supažindinti jus su reikalingais įgūdžiais tapti kompetentingu, moksliniais tyrimais pagrįstu ir novatorišku anglų kalbos akademiniais tikslais (EAP) praktikuojantis.

Visame pasaulyje pastebimai padidėjo EAP mokytojų paklausa. Šis augimas atsirado dėl to, kad išsiplėtė anglų kalba kaip mokymo priemonė, aukštojo mokslo sektoriaus internacionalizacija, vis labiau dominuojanti anglų kalbos, kaip švietimo ir mokslinių tyrimų kalbos, padėtis ir spartus aukštojo mokslo prieinamumas.

Šis kursas skirtas mokytojų kompetencijos ugdymui, siekiant pagerinti studentų akademinį raštingumą. Tai apima žinias ir įgūdžius, kurie apima daug daugiau nei pagrindinė klasių valdymo įgūdžių ir kalbos sistemų žinios.

Siekiant šio tikslo ir kadangi EAP iš esmės yra tarpdisciplininis, šis kursas remiasi įvairiomis intelektinėmis šaltinėmis, įskaitant:

  • antrosios kalbos įgijimas
  • taikomoji lingvistika
  • TESOL
  • psichologija
  • švietimo sociologija
  • epistemologija ir filosofija
  • ideologija
  • kultūros studijos
  • žiniasklaidos studijos

Pagrindiniai elementai giliai supranta EAP vaidmenį akademiniuose kontekstuose, akademiniame diskurse ir literatūroje bei atitinkamą EAP pedagogiką.

Jūs sukursite savo intelektualinius įgūdžius ir sustiprinsite savo mokymo įgūdžius ir supratimą apie EAP veikloje, apimančią bendradarbiavimą ir akademinį personalą.

Jūs taip pat galite turėti galimybę dalyvauti dalyvavimo renginyje su absolventais, kurie pasidalins savo istorijomis apie savo mokymo kontekstą, karjeros kelią, klasių epizodus ir tęstinį profesinį tobulėjimą.

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

Išsamūs įrašymo reikalavimai

Jei pareiškėjas turi pirmąjį laipsnį, kuriame daugiausia dėmesio skiriama kalbų mokymo teorijai ir metodikai arba kuriam sėkmingai baigtas svarbus, patvirtintas TESOL metodologijos kursas, reikalaujama patirtis bus sumažinta iki ne mažiau kaip dviejų mėnesių "visą darbo dieną" klasėje anglų kalbos mokymo patirties ( 145 valandos neakivaizdinio darbo patirties).

Mokymo patirties apskaičiavimas neturėtų apimti mokymosi praktikos, priimtos kaip kurso dalis. Pareiškėjai turėtų parodyti, kaip skaičiuojamos valandos, susijusios su neakivaizdine anglų kalbos mokymo patirtimi. Pareiškėjams, turintiems internetinę mokymo patirtį, reikės parodyti, kaip skaičiuojamos jų darbo valandos, ir pateikti raštiškus darbdavių įrodymus (pateikiami paraiškos pateikimo metu).

Struktūra

Mokomas šio kurso elementas yra sudarytas iš keturių 30 kreditų modulių, plius 60 kreditų disertacija. Tai gali būti baigta per dvejų metų pusvalandį plius aštuonių mėnesių disertacija. Yra PGDip ir PGCert išėjimo taškai.

Vertinimas

Kiekvienas 30 kreditų modulis vertinamas 6 000 žodžių raštu. Norėdami užbaigti meistrų, jūs turite pasiekti kiekvieno užduotį 50 taškų.

15 000 žodžių disertacija yra originalus kūrinys ir turėtų būti susijęs su vienu iš pasirinktų modulių patvirtintoje temoje.

Interneto kursų medžiagos ir palaikymas

Mūsų internetinės medžiagos suteikia interaktyvų mokymosi patirtį. Jie leidžia jums nuspręsti, kokius modulio aspektus reikia dirbti, kada ir kokiu greičiu. Jūs pateksite į internetinę bendruomenę, kuri prisidės prie savaitinių diskusijų veiklos, kuri padės jums būti motyvuotam.

Patekimo reikalavimai

2: 2 lygis (arba tarptautinis ekvivalentas). Pareiškėjai, neturintys pirmojo laipsnio, bet turintys patvirtintą, atitinkamą profesinę kvalifikaciją, bus nagrinėjami individualiai; Mažiausiai devynių mėnesių dieninių klasių anglų kalbos mokymo patirtis (650 valandų neakivaizdinės patirties)

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 7,0 (ne mažiau kaip 6,5 bet kokio elemento)

Karjera

Mūsų absolventų karjeros tikslai yra patarėjai, švietimo patarėjai, kalbos mokytojai, pradinio / vidurinio ugdymo mokytojai ir profesijos / pramonės instruktoriai bei instruktoriai. Keletas mūsų absolventų jau dirba, o ne visą darbo dieną studijuoja profesinio tobulėjimo pasirinktą karjerą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date