Oficialus aprašymas

Post diplomą / MA laipsnis plėtros studijų lankstus ir nuotolinio mokymosi (FDL) siūlo besimokantiesiems galimybę derinti darbą ir mokytis bet kurioje pasaulio vietoje, o dar prijungti internete su įvairialypėje ir energingas mokymosi bendruomenės. Besimokantieji gali atlikti ma visiškai internete arba jie gali sujungti geriausias atstumo ir e-mokymasis dalyvaujant klasėje - ji pritaikyta besimokančiųjų poreikius, kurie mėgsta studijuoti savo laiku ir savo tempu, bet vis dar nori turėti piešimo ant veido naudą veido, dalyvavimo ir patirties pagrindu sąveikos su kitais dalyviais ir dėstytojų pasirinkimas.

Tai pigesnis variantas nei akis į akį programą, ypač besimokantiems gyvenančių už Dubline ar Airijoje, kelionės ir gyvenimo išlaidos būtų sumažintos iki minimumo, o todėl, kad jūs galite ir toliau dirbti ten, kur esate įsikūrę. Nepaisant geografinio atstumo, dalyvaudama interneto diskusijų ir kitų tinklinių veiklą, mokiniai vis dar yra dalis besimokančiųjų bendruomene Kimmage.

Dalyviai sėkmingai užbaigti programą bus apdovanotas tarptautiniu mastu pripažintą magistro laipsnį plėtros studijų, patvirtintą pagal kvalifikacijos ir kokybės Airijoje (anksčiau HETAC).

Ši programa yra skirta pažangių lygio dalyvių, kurie turi pagrindinį išsilavinimą arba lygiavertę kvalifikaciją ir kurie turi patirties dirbant plėtros kontekste. Ypač laukiami yra lyderiai, tarpininkų ir vadovai bendruomenės plėtros projektus, valdžios ir plėtros agentūros darbuotojai, žmonės, dalyvaujantys pastoracinės tarnystės, mokslo, technologijų plėtros pedagogai, savanorių ir aktyvistų. Kai kuriose vietose taip pat yra saugomi absolventams, kurie nori studijuoti toliau prieš pradedant vystymosi darbo karjerą.

MA besimokantieji, kurie sujungti internete ir klasėje paremtas mokymasis gali specializuotis pagal programą, pasirenkant iš pasirenkamųjų srityse, kurios labiausiai tinka jų interesų sritis numerį. Šie "specialistų keliai" apima "Globalizacija ir pokyčiai"; "Žmonės orientuoto plėtros" ir "kūrimas ir valdymas". Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas taip pat galima per dieninių studijų ir neakivaizdinių studijų galimybes.

Ką tai programa yra Apie

Programa yra skirta parengti dalyvius darbui plėtros bendruomenės, vietos valdžios, jaunimo / suaugusiųjų švietimo, arba NVO aplinkoje. Ji siūlo besimokantiesiems galimybę tyrinėti šiuolaikinių teorijų socialinės kaitos ir vystymosi, ir išanalizuoti plėtros politiką ir praktiką. Ji remiasi įgūdžių, ypač susijusių su mokslinių tyrimų, vadovavimo ir darbo su grupėmis ir planavimo, valdymo ir vertinimo plėtros projektus.

Šia programa siekiama suteikti dalyviams galimybę plėtoti:

 • kritinis supratimas apie socialinę, ekonominę ir valdymo klausimais pagrindinės socialinių bei ekonominių pokyčių
 • koncepcinius ir analitinius įgūdžius kritiškai supratimą ir patrauklus su šiuolaikinių diskusijų, susijusių su plėtra, įskaitant kontrastingų argumentus ir supratimo plėtros procesus
 • gebėjimas pritaikyti tokias žinias, kad politikos analizės ir praktinių problemų sprendimo
 • iš veiklos įgūdžių rinkinys susiję su dirbančių viešojo, privataus tikėjimo pagrindu ir NVO sričių, ypač susijusių su vadovavimo, motyvacijos ir darbo su grupėmis ir planavimo, valdymo ir vertinimo plėtros projektų
 • supratimas mokslinių tyrimų procesus tikslinga skirtingų vystymosi kontekstą ir klausimų, ir gebėjimą atlikti veiksmingą pirminės tyrimus plėtros srityje
 • naujų draugų ir kontaktų su dinamiška ir įvairi grupės atsidavusių žmonių

Nata

Mes priiminėti paraiškas dėl šių internetinių modulių, kurie prasideda 2016 m:

 • Sociologija plėtros
 • Tyrimų metodai
 • Lytis ir plėtros
 • Antropologija ir globalizacija
 • Valdymas organizacijų plėtros

Besimokantieji gali prasidėti tik su vienu, ar šių modulių skaičius tęsiant toliau modulių 2016 spalio ar 2017 m, statyti kredito link MA sudarymo.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Contact school
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date