MA išmaniųjų miestų

Structuralia

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MA išmaniųjų miestų

Structuralia

Milžiniškas augimas miesto gyventojų, kurie įvyko per pastaruosius dešimtmečius, ir tikimasi, kad ateityje, reikalauja miestus susiduriame su naujais iššūkiais. Šiame kontekste ir su naujų technologinių sprendimų atsiradimą, Smart City koncepcija atsirado kaip alternatyva vykdomos sprendžiant miesto problemas ir susijusi su išsamiu vizija. Šiuo metu daugiau nei pusė gyventojų gyvena miestuose, figūra turėtų išaugti iki 70% 2050 m. Be to, šiandien 70% pasaulio turto yra sukuriama miestuose.

Štai kodėl politinės ir biudžetinės pastangos skirtos centrinės valdžios miestuose yra žymiai didėja daugelyje šalių, atsižvelgiant į tai, kaip pagrindinių variklių ekonomikos augimo. Jei mes sutelkti dėmesį į Europos Sąjungoje, šiuo metu daugiau nei 60% gyventojų gyvena miestuose, generuoti 85% turto pagal Žaliąją knygą dėl mobilumo mieste (EB, 2007).

Nuo ekonominiu požiūriu, miestų turi potencialą sukurti sinergijas ir vis grįžta į skalę, kuri daro juos labai efektyvus, todėl jos gyventojai turi puikias galimybes plėtrai. Miestas yra pagal apibrėžimą protingas sistema, kuri siekia pagerinti ekonominį efektyvumą ir gyvenimo žmonių, kurie jį gyvename kokybę. Nepaisant didžiausių privalumų iš aglomeracijų ekonomikos miestuose sudėtingų problemų, daugelis iš jų susijęs su mobilumu taip pat gaminami: tarša, klimato kaita, eismo spūsčių, padriką miestų plėtimąsi, ir tt Tačiau daugelis kitų iššūkių, kad turi būti atsižvelgiama kaip į socialinės nelygybės ar energijos nepritekliaus, ir sukelti sumažintą jo gyventojų gyvenimo kokybę.

Kaip miestai auga, jie taip pat padidinti išlaidas patenkinti pagrindinius visuomenės poreikius ir poveikį aplinkai ir gamtos ištekliams. Miestai suvartoja daugiau nei 75% pasaulio energijos gamybos ir generuoti 80% išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (Lazariou et al., 2012). Šioje sistemoje dėka technologinių naujovių Smart City koncepcija iškyla kaip efektyvesnių ir tvarių miestų įrankis.

Smart Miestas arba Smart City yra apibrėžiamas kaip holistinę sistemą, kuri sąveikauja su žmogiškąjį ir socialinį kapitalą naudojant IRT pagrįstus sprendimus. Jo tikslas yra pasiekti tvarią plėtrą ir gyvenimo kokybę mieste efektyviai, remiantis įvairių subjektų bendradarbiavimo karjeriniai savivaldybė. Atsižvelgiant į tai, pažangiųjų miestų yra pateikiami kaip tirpalo labiau tvarios miestų plėtros, o didinant jos piliečių gyvenimo kokybę, kuriant naujas technologijas (Neirotti, 2013) naudojimui.

Kurso tikslas yra mokyti specialistai, kurie gali atlikti užduotį komandos lyderis integruotų projektų protingas transformaciją į miestą, ar duoti pirminį pagrindą įmonė, kuri specializuojasi kiekvienoje vertikalioje miesto įtakos karjerai.

Siekiant šio tikslo, kursas turinys rėmėsi teorinių koncepcijų mokslinių tyrimų, darbo patirtį ir rinkos sprendimų.

Kam jis skirtas

Į Smart Cities mokė Structuralia magistras siekiama visų profesionalių inžinierių ir miestų darbo patirtį, kurie nori skatinti savo karjerą įgyti žinių ir mokymo apie naujausias "protingų" taikomų skaitmeninės transformacijos ir miesto technologijas.

Programa

 1. Pažangių miestų
 2. atvira Vyriausybė
 3. Aplinka ir IRT
 4. Judrumas
 5. galia
 6. vanduo
 7. miestų planavimas
 8. piliečių dalyvavimas
 9. Miesto ekonomika ir projektų finansavimas
 10. Didelis duomenų
 11. dirbtinis intelektas
 12. žvalgybos ubicacición
 13. Telekomunikacijos mažos galios
 14. kibernetinis saugumas
 15. Naujovė

Tikslai

Magistro organizacija sukūrė praktinę metodiką keičia miestą į pažangų miesto, taikyti darbo vietoje. Ši metodika apjungia technologijų ir tvarumo sąvokos, gilinti per trumpus kursus didžiuosiuose vertikalių, kurie turi įtakos miestą, kaip mobilumo, energetikos, atliekų tvarkymo, vandentvarkos ir natūralizacijos tarp kitų.

specializuotos profesionalai moko studentus pažangiausias sąvokas ir naujausias technologijas šią intelektualių perdirbimo metodikos, kuri gali integruoti visus vertikales į valdymo centro arba dirbtinio smegenys sumanaus miesto.

Kapitonas pabrėžia modulius Didelis duomenų ir dirbtinis intelektas, laikoma ramsčių pažangių duomenų tvarkymo leidžiant miestą ir kurti matematinius modelius, operatyvinio naudojimo informacijos valdymas ir apdorojimas.

sertifikuota

Diplomas kursas yra pristatomas akademinio baigimo akto kasmet organizuoja Structuralia Madride (Ispanija).

Po mokymų, studentai gauna išsamią stenograma kad visais laikais įrodyti savo pasirengimą.

Paspaudę čia, galite peržiūrėti vaizdo santrauką paskutinio įvykio pristatymo diplomų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Lapk 2019
Duration
Trukmė
18 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
7,576 USD
Locations
Ispanija - Spain Online
Pradžia : Lapk 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Bal 8, 2019
Dates
Lapk 2019
Ispanija - Spain Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Bal 8, 2019