Apžvalga

Trukmė: 2 metai

Programos pradžia: balandis / spalis

Atrankos būdas: internete

Padidinkite savo supratimą apie tarptautinius reikalus ir šiuolaikinę diplomatinę praktiką, orientuotą į Pietų Aziją

Tyrimai yra pagrindinė šios programos sudedamoji dalis, kai baigsite, suteiks studentams įgūdžių:

  • Kritiškai galvoti apie teorinį ir empirinį (istorinį ir (arba) šiuolaikinį) turinį apie tarptautines studijas, diplomatiją ir politinę ekonomiką Pietų Azijoje
  • plėtoti ir praktikuoti gebėjimą pamatyti - ir komentuoti - kitų idėjų ir argumentų stipriąsias ir silpnąsias puses.

Programa yra teikiama Tarptautinių studijų ir diplomatijos centro (CISD) ir SOAS Pietų Azijos instituto (SSAI) kartu su FCO diplomatine akademija, naudojant daugiadalykį mokymą, pažangiausius tyrimus ir viešą diskusiją apie diplomatija ir tarptautinė politika globalizuotame pasaulyje.

Ši programa yra magistro, magistro diplomo ir antrosios pakopos studijų pažymėjimų lygis. Daugiau informacijos rasite skirtuke Struktūra.

Kas yra šis kursas?

Šis kursas skirtas tiems, kurie užsiima karjera diplomatinėse ar susijusiose srityse Pietų Azijoje ir reikalauja tarptautinės patirties vyriausybėje, ne pelno siekiančiose, verslo ar akademinėse aplinkose.

Struktūra

Kiekvienoje sesijoje siūlomi du pagrindiniai moduliai ir daugybė pasirinktinių modulių. Taip pat yra keturi moksliniai mini moduliai magistrų

  • 2 x pagrindiniai moduliai (po 30 kreditų)
  • 2 x pasirenkami moduliai (30 kreditų kiekviena)
  • 4 x mokslinių tyrimų mini moduliai
  • 1 disertacija tema apie Pietų Aziją (60 kreditų)

Iš dėstomų modulių vienas pagrindinis modulis ir vienas pasirinktinis modulis turi būti iš Pietų Azijos sąrašo, o vienas pagrindinis modulis ir vienas pasirenkamasis modulis turi būti iš diplomatų sąrašo.

Mokymas

Virtuali mokymosi aplinka (VLE)

Ši programa mokoma 100% internete per mūsų VLE. VLE turėsite prieigą prie mokymosi medžiagos ir kursų šaltinių bet kuriuo metu, kad galėtumėte pritaikyti savo studijas apie esamus įsipareigojimus. Kiekvienam moduliui studentams bus suteikta prieiga prie visų reikalingų medžiagų iš įvairių tinkamų šaltinių per SOAS biblioteką ir Londono internetinės bibliotekos universitetą. Pagrindinis studentų patirties komponentas bus mokinių tarpusavio supratimas, kai mokiniai dalyvaus diskusijų forumuose.

Tyrimo tvarkaraštis

Be specialaus asocijuotojo dėstytojo, kiekvieno modulio ir visos programos, skirtos padėti jums tvarkyti savo laiką, pateikiamas Tyrimų tvarkaraštis. Programa suskirstyta į dvi studijų sesijas per metus. Kiekvienas dalyko modulis trunka 16 savaičių, o po to - 8 savaičių trukmės tyrimo mini modulis.

Moksliniai tyrimai

Mokslinių tyrimų rengimas yra pagrindinė šios programos ypatybė, todėl visi studentai privalo užpildyti privalomą mini tyrimo modulį, atlikdami kiekvieną modulį. Moksliniai moduliai 1 ir 3 yra tik formuojantys moduliai ir nėra įvertintos.

Be mokslinių tyrimų modulių, tiems, kurie ketina daryti PGDip arba MA, turi pateikti mokslinių tyrimų pasiūlymą, o magistrantūros studentai turi pateikti disertaciją ketvirtojo tyrimo modulio pabaigoje

Vertinimas

Kiekvienas modulis vertinamas pagal penkis rašytinius internetinius įvertinimus ("teorijos [1]"), kuriuose yra 30% ir vienas 5000 žodžių esė, apimantis 70% modulio ženklo. Veikla suteikia studentams formavimo ir apibendrinamojo pobūdžio atsiliepimus kaip priemonę stebėti jų pažangą ir skatinti sritis, kuriose jie gali tobulėti.

Disertacija

Disertacija vertinama pateikus rašytinį disertaciją ne daugiau kaip 15 000 žodžių, išskyrus bibliografiją ir priedus, kurie sudarys 85% modulio suteikto ženklo. Likusieji 15% modulio ženklo bus grindžiami ženklu, gautu už 1500 žodžių mokslinių tyrimų pasiūlymą.

Mokesčiai

  • Magistrantūros studijos: 12 000 svarų sterlingų

Mokėkite, kaip mokosi

Mūsų nuotolinio mokymosi programos gali būti mokamos visiškai įsidarbinimo metu arba mokant, kaip jūs mokate pagrindu. Mokykis, kai mokate, reiškia, kad mokate tik už modulį, kurį jūs užsiregistravote.

2017 ĮVYKIMO REIKALAVIMAI

Minimali aukštojo antrosios klasės pagyrimu laipsnis (ar lygiavertis). Mes sveikiname paraiškas iš akademiškai stiprių asmenų iš įvairių sričių ir pagrindų. Galima apsvarstyti kandidatus, turintiems žemesnio laipsnio laipsnį, tačiau turintį laipsnio atitinkamą darbo patirtį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 26 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Dieninės
Price
12,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 1, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Spal. 1, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 1, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Spal. 1, 2020
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date