M.Sc. Tarptautinės jūrų vadybos srityje - nuotolinis mokymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinis jūrų valdymas (IMM) - nuotolinio mokymo kursas, pritaikytas jūsų individualiems poreikiams. Nesvarbu, ar norite paragauti modulio, kelių, ar viso kurso, mūsų mokslo magistras yra labai lankstus savo turiniu, apimtimi ir tempu.

Ar studijavote ar dirbote jūrų, jūrų ar logistikos srityje?

Ar norite padidinti savo karjerą ir kompetenciją, lanksčiai studijuodami?

 • Studijuokite IMM ir įgykite magistro laipsnį. laipsnis nenutraukiant darbo
 • Mokykitės per aktyvų jūros laiką labai lanksčiai
 • Integruokite savo profesines kompetencijas į savo studijas

Pagrindiniai faktai apie IMM

Tikslinė grupė Jaunesnieji vadybininkai
Laipsnis Magistro laipsnis
Studijų pradžia Kovas ir rugsėjis
Studijų trukmė

Lankstus, individualus požiūris

10 modulių / 90 kreditų

Privaloma sąlyga

Bakalauras ar pan

1 metų profesinė patirtis

Studijų koncepcija

Nuotolinis mokymas

Internetinis tyrimas

Studijų vieta

Visame pasaulyje, net laive

Kalba

Anglų

Pradžia

Galite pradėti ruoštis studijuoti tarptautinę jūrų vadybą. Kreipkitės į mus bet kuriuo metu, kad parengtumėte savo paraišką.

Priėmimo sąlygos

Norėdami įstoti į mūsų programą, turite:

 • Bakalauro laipsnis arba lygiavertis laipsnis
 • Bent vienerių metų profesinė patirtis
 • Įgytas bakalauro laipsnis arba praktinė patirtis jūriniame / logistiniame kontekste
 • Tinkami anglų kalbos įgūdžiai

Paraiškų pateikimo terminai

Mūsų semestrai prasideda kovo ir rugsėjo mėnesiais, tačiau galite susisiekti su mumis arba kreiptis, kai jums tinkamiausia.

 • Priėmimas į vasaros semestrą, prasidedantį kovo mėnesį: gruodžio 1 d. - sausio 15 d
 • Priėmimas žiemos semestrui nuo rugsėjo mėnesio: birželio 1 d. Iki liepos 15 d

Studijų koncepcija

Tarptautinis jūrų valdymas:

Laikas yra lankstus

 • IMM leidžia pasirinkti, kiek mokymosi modulių norite mokytis kiekvieną semestrą. Kviečiame nutraukti studijas, jei vyrauja profesinės ir (arba) asmeninės pareigos. Dauguma studentų studijuoja ne semestrą penkis semestrus, kad baigtų IMM studijas.

Gali būti mokomasi bet kurioje vietoje, net ir laive

 • IMM daugiausia grindžiamas nuotoliniu mokymusi, o tai reiškia, kad dauguma modulių užbaigiami atliekant namų užduotis. Dalyvavimo etapai sumažinami iki mažiausiai 1 - 3 savaitgalių Elsflete ir gali būti organizuojami lanksčiai.

Apjungia jūsų profesinį interesą

 • IMM laikosi į besimokantįjį orientuoto požiūrio, tai reiškia, kad teorines žinias įgyjate naudodamiesi kursų knygomis. Šie didaktiniu būdu parengti tekstai suteikia galimybę derinti turimas profesines žinias su naujomis akademinėmis žiniomis. Šiuo tikslu yra tvarkomi ir sprendžiami realiojo gyvenimo projektai ir atvejai, atsirandantys dėl jūsų pačių profesinės situacijos; teoriniai ir praktiniai klausimai yra „rankiniai“. Mokymosi proceso metu studentų forumuose taikysite naujus metodus ir keisitės idėjomis su savo bendraamžiais. Vadovavimą / palaikymą teikia mūsų - jūsų dėstytojai.

Kurso turinys

Moduliai

Pateikta semestrų struktūra ir modulio tvarka yra rekomendacija ir gali būti keičiama pagal poreikį.

01 Akademinių tyrimų metodai 6 kreditų taškai
02 Tarptautinė jūrų teisė 6 kreditų taškai
03 Įmonių informacijos valdymas 6 kreditų taškai
04 Jūrų verslas 6 kreditų taškai
05 Žalioji pervežimas 6 kreditų taškai
06 Išlaidų ir derlingumo valdymas 6 kreditų taškai

07a ir b. Jūrų valdymo programos

Pasirinkite du iš šių variantų:

 • Ekologiškų laivų dizainas ir technologijos
 • Žmogiškieji laivybos veiksniai
 • Tarptautinis jūrų draudimas
 • Jūrų logistika
2 x 6 kreditų taškai
08 Atvejo analizė 12 kreditų taškų
09 Magistro darbas 30 kreditų taškų

Kompetencijų pripažinimas

Ar dirbate aukštesnio lygio vadovo pareigas jūrų pramonėje jūroje ar krante ir ar jau esate įgijęs profesinės patirties bei individualių pagrindinių kvalifikacijų?

Ar jau išlaikėte egzaminus ir įgijote kreditų lygiaverčiame kitame universitete?

Jade universitetas pripažįsta turimus įgūdžius ir ankstesnį mokymąsi, ir jums nereikia iš naujo mokytis to paties. Dėl to jūsų studijų trukmė ir kaina gali būti sutrumpinta.

Ką galima atpažinti?

 1. Pasiekimai kitame universitete.
 2. Per savo profesinę karjerą įgytos kompetencijos.
  • Bendras pripažinimas: Pateikę pirmojo jūreivių karininko kompetencijos pažymėjimą pagal JRAB, jūs gaunate kreditą už modulį „Žmogaus veiksniai laivyboje“.
  • Individualus pripažinimas: Pateikę savo kompetencijas įrodantį aplanką, galite gauti kreditą už prašomą modulį.

Karjeros galimybės

Tarptautinis jūrų valdymas

 • Kvalifikuotas asmuo, dirbdamas „laiptais“. Jūs būsite kvalifikuotas būti paaukštintas iki aukštesnio lygio vadovybės jūrų kompanijose (pvz., Laivybos kompanijose, terminalų operatoriuose, konsultacinėse įstaigose, jūrų bankuose ir draudikuose ir kt.) Arba viešojo administravimo sektoriuje.
 • Įgalina įgyvendinti savo asmeninius interesus, pvz., Pakeisti darbo vietą iš laivo į kranto. Kiti apima magistrantūros studijas. laipsnį norint dirbti viešojo administravimo sektoriuje arba tęsti doktorantūros tyrimų studijas.
 • Užtikrina, kad patobulinsite pagrindinius įgūdžius, susijusius su savęs valdymu, sprendimų priėmimu, pagrindinės informacijos analize ir pateikimu žodžiais ir raštu. Tai pasiekiama, nes IMM yra pagrįstas problemomis grįstu mokymusi ir apima jūsų verslo problemas, taip pat profesinę patirtį studijų metu, kad būtų pasiekta praktinė vertė ir abipusė nauda. Be to, jis visiškai siūlomas anglų kalba.

Jūsų kvalifikacija baigus universitetą

Baigę Tarptautinio jūrų vadybos magistrantūros bendradarbiavimo ir studijų programą, turėsite:

 • Gausios ir naujausios žinios apie jūrų ekonomiką ir tarptautinę jūrų teisę. Bakalauro studijų metu įgytos žinios bus tobulinamos ir plečiamos,
 • Kompetencijos, kurios leidžia valdyti jūrinius projektus. Šioms kompetencijoms bus skiriamas pagrindinis dėmesys atvejų analizės mokymosi skyriuose, kuriuose savarankiškai ugdysite problemų sprendimo įgūdžius, atsižvelgdami į socialinius, ekonominius ir etinius aspektus,
 • Gebėjimas aiškinti, vertinti ir pateikti rezultatus, pagrindinius rodiklius ir modelius. Pristatymuose jūs parodysite savo sugebėjimą padaryti išvadas iš dabartinių tyrimų ir taikomų sprendimų bei perduoti savo išvadas ir reikiamą informacijos bazę ekspertui ir neprofesionaliai auditorijai,
 • Gebėjimas išsamiai akademiniu būdu apmąstyti įgytą patirtį jūsų profesinėje aplinkoje. Baigę studijas galėsite susieti akademines išvadas su tarpdisciplininiu būdu su problemomis, kylančiomis iš jūsų profesinės srities,
 • Įgūdžiai organizuoti savo mokymosi visą gyvenimą procesą. Baigę studijas galėsite savarankiškai įgyti žinių ir įgūdžių bei pritaikyti juos savo profesinėje aplinkoje ir
 • Tarpkultūrinių ryšių ir tarptautinio bendradarbiavimo poreikių ir galimybių supratimas. Jūs mokysitės nevienalytėse komandose ir pademonstruosite savo sugebėjimą prisiimti atsakomybę tarpkultūrinėje darbo aplinkoje.

Sertifikatai

Ar norėtumėte papildomai kvalifikuoti save pagal savo individualius poreikius ir pritaikyti jūsų profesiniame kontekste?

O gal norėtumėte šviesti savo darbuotojus tam tikroje srityje?

Jade universitetas siūlo individualius modulius ir modulių paketus kaip individualų tolesnį mokymą dalyviams, kurie nesidomi visu „Tarptautinės jūrų vadybos“ magistrantūros studijų kursu.

Siūlomi šie pažymėjimai:

Akademinių pasiekimų pažymėjimas

Visi IMM programos moduliai yra savarankiški vienetai ir gali būti studijuojami atskirai. Apimtis - 6 kreditai pagal ECTS (arba 12 kreditų modulis „Atvejo analizė“). Modulis „Magistro darbas“ neįtrauktas.

Jūrų teisės ir draudimo magistro pažymėjimas

Apimtis yra 2 6 arba 12 kreditų pagal ECTS ir apima Tarptautinės jūrų teisės ir Tarptautinio jūrų draudimo modulius.

Jūrų transporto vadybos magistrantūros pažymėjimas

Apimtis yra 2 6 arba 12 kreditų pagal ECTS ir apima jūrų verslo ir jūrų logistikos modulius.

Tvarios laivybos vadybos magistro pažymėjimas

Apimtis yra 2 * 6 arba 12 kreditų taškų pagal ECTS ir apima modulius „Žalioji laivyba“ ir „Žaliųjų laivų dizainas ir technologijos“.

Moduliai, kuriuos studijavote, vėliau gali būti įskaityti į IMM ir, jei reikia, kaupiami iki laipsnio.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie siūlomus sertifikatus, susisiekite su mumis.

Studentų balsai

„Man labai patiko studijuoti IMM, ypač dėl jos lankstumo ir dėmesio praktiniams, profesiniams jūrų pramonės vadybos aspektams. Kursas leido įgyti platesnį ir labiau į verslą orientuotą požiūrį į sektorių ir jo suinteresuotuosius subjektus. Be abejo, tai buvo pagrindinis veiksnys, kai paskyriau Šveicarijos jūrų navigacijos tarnybos (SMNO) direktoriaus pareigas “.

Rogeris - Šveicarijos jūrų navigacijos tarnyba

„Man labai patiko IMM kursai. Savo tempu baigiau studijas, susijusias su karjera. Tai buvo labai svarbu, kai „Ro-Pax“ kelto laivu kapitonas judrių trumpųjų nuotolių jūrų maršrute atvyko ir išplaukia iš uosto aštuonis kartus per dieną. M.Sc. buvo reikšmingas mano ankstyvo paaukštinimo vyresniuoju magistru veiksnys. Labai rekomenduojama tiems, kurie nori per trumpą laiką išplėsti savo karjeros perspektyvas. “

Paulius - keltų „Ro-Pax“ kapitonas, Airija

"Aš labai gerai įvertinau studijų programos lankstumą, kuris man suteikė galimybę mokytis iš viso pasaulio. Mokymo programa apima platų žinių spektrą visiems, dirbantiems jūrų kompanijos valdyme, ir yra puikus bet kokio praktinio mokymo papildymas. kursų medžiaga buvo labai naudinga, o dėstytojų palaikymas buvo nepaprastas. "

Anna - jūrų ir draudimo teisės advokatė, Šveicarija

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Human values, future orientation, good research conditions, and teaching quality are the cornerstones of Jade University with its three locations in the north-west of Germany. The Core values of Jade ... Skaityti daugiau

Human values, future orientation, good research conditions, and teaching quality are the cornerstones of Jade University with its three locations in the north-west of Germany. The Core values of Jade University of Applied Sciences commits the university to social responsibility and define the framework for planning its development and objectives. The Core values describe the culture we want to embody at Jade University of Applied Sciences. Skaityti mažiau
Wilhelmshaven , Oldenburgas , Elsfleth + 2 Daugiau Mažiau