Apžvalga

Teismo psichologijos mokslo magistras yra 36 kreditų internetinė programa, suteikianti studentams įžvalgos apie psichologijos ir teisinių klausimų sankirtą. Studentai įgis supratimą apie tai, ką daro teismo psichologai, ir išmoks pritaikyti šį mokymą įvairiose profesinėse situacijose.

Ši studijų programa suteiks studentams profesinį pasirengimą, reikalingą optimaliam lygiui, veikiančiam įvairiose teismo medicinos įstaigose, kur naudojama psichologija, įskaitant teismus, teisėsaugos, baudžiamojo teisingumo, nacionalinio saugumo tarnybas, kalėjimus, socialinių paslaugų agentūras, vaikų gerovės agentūras, ir gydymo įstaigos.

Daugelis mūsų programos studentų specializuojasi teisės, psichinės sveikatos ar kitų sveikatos paslaugų srityse ir nori dirbti teismo medicinos srityje. Kiti yra suinteresuoti tęsti savo karjerą ir užimti aukštesnes pareigas. Kai kurie mūsų studentai naudoja šį laipsnį, kad jie taptų konkurencingesni stojant į doktorantūros programą.

Internetinis formatas ir neklinikinė programa daro programą puikiu pasirinkimu dirbantiems specialistams, kuriems reikia integruoti magistrantūros studijas su darbo pareigomis. Programa taip pat skirta asmenims, gyvenantiems kaimo ar pasienio regionuose JAV ir už jos ribų, tiems, kurie turi ribotą galimybę naudotis tokio tipo absolventų švietimo programomis arba jų neturi, ir asmenims, dirbantiems netradicinius pamainų grafikus, pavyzdžiui, teisėsaugos organams, pataisos, nacionalinis saugumas ir kariuomenė.

Webinarai

Kriminalistinės psichologijos programos magistrantūroje periodiškai rengiami nemokami internetiniai seminarai, kuriuos veda programos fakultetas tose srityse, susijusiose su programa. Į internetinius seminarus įtraukta programos apžvalga ir informacija apie jos taikymą. Sesijos įrašomos ir nuorodos pateikiamos žemiau. Žemiau rasite datas / laiką ir registracijos informaciją.

Dr Gregas Vecchi aptaria nuoskaudomis grįstus aktyvius žudikus mokykloje ir darbo aplinkoje bei nagrinėja metodiką, kuri naudoja elgesio analizę, kad padidintų šių įvykių numatymo ir prevencijos sėkmę.

Svarbi pastaba

Šiuo metu Floridoje ar daugelyje valstijų teismo medicinos psichologijos licencijų ar pažymėjimų nėra. Tai laikoma kitų klinikinės psichinės sveikatos ar teisinių programų poskyriu. Jei jūsų karjeros tikslas yra būti teismo psichologu ar dirbti klinikinį darbą, tuomet siūloma apsvarstyti mūsų doktorantūros programas, tokias kaip mūsų daktaro laipsnis. klinikinėje psichologijoje arba Psy.D. klinikinėje psichologijoje, nes šios programos lemia bendrosios psichologijos licenciją Floridoje ir daugelyje valstijų. Taip pat kriminalistinės psichologijos VN atitinka šias programas. Jei norite būti psichinės sveikatos patarėju magistro lygmenyje, galite kreiptis į mūsų MS konsultavimo klausimais, kur galite gauti licencijavimo reikalavimus Floridoje.

Priėmimo reikalavimai

Kad asmuo galėtų būti svarstomas dėl priėmimo į magistrantūrą, reikalaujama, kad jis pateiktų moksliškumo įrodymus ir turėtų didelį susidomėjimą teismo psichologijos sritimi. Minimalūs reikalavimai apima regiono akredituotos institucijos bakalaureato laipsnį.

  1. Užpildykite internetinę paraiškos formą.
  2. Pateikite negrąžinamą 50 USD paraiškos mokestį.
  3. Pateikti regiono akredituotos institucijos bakalaureato laipsnį. Turi būti pateikti visų lankomų mokyklų oficialūs nuorašai ir (arba) užsienio laipsnių agentūros įvertinimai.
  4. Turėti 3,0 GPA per pastaruosius 60 kreditų bakalauro studijų ARBA baigti ne mažiau kaip 18 kreditų magistrantūros studijų, kurių GPA yra 3,0 ar geresnė, ARBA baigti GRE testą, kai pageidaujamas balas yra 300 arba 1000 (ankstesnė egzamino versija) ) žodiniame ir kiekybiniame skyriuose. (Gali būti svarstomi pareiškėjai, kurių bakalauro pažymių vidurkis yra mažesnis nei 3,0, bet 2,5 ar aukštesni ir kurie turi įrodytų darbo patirties įstatymų, teisėsaugos, pataisų, baudžiamojo teisingumo ar kitose susijusiose srityse. Gali prireikti pokalbio.).
  5. Pateikite 500 žodžių esė, paaiškinančią jūsų susidomėjimą teismo psichologijos sritimi. Apibūdinkite, kaip jūsų profesinė, akademinė ir asmeninė patirtis paskatino jus kreiptis į šią programą į magistro laipsnį. Į rašinį nurodykite savo vardą ir pavardę. Asmeninis pareiškimas padeda mums susipažinti su jumis, išskyrus objektyvius duomenis, pateiktus peržiūrint jūsų kurso pažymius, ir kitą objektyvią informaciją. Tai taip pat parodo jūsų sugebėjimą profesionaliai, organizuotai ir glaustai perduoti savo mintis.
  6. Pateikite du akademinius ar profesinius rekomendacinius laiškus iš asmenų, kurie yra susipažinę su jūsų galimybėmis baigti studijas.
  7. Parodykite anglų kalbos žinių įrodymą (jei taikoma).
  8. Norėdami patekti į programą gali prireikti interviu.

Pastaba: Visi studentai priimami tik į magistrantūros studijas. Baigę pirmuosius 4 kursus su 3.0 GPA ar naujesne versija, jie bus imituojami į studijų programą. Studentai, neatitinkantys šio standarto, bus nutraukti programos.

Programa priims paraiškas nesiekiantiems studentų (specialiųjų studijų studentų), kurie gali dalyvauti ne daugiau kaip keturis kursus, nesikreipdami dėl visiško priėmimo į studijų programą. Šiems studentams reikės programos direktoriaus patvirtinimo. Jie turės laikytis visų procedūrų, jei norės kreiptis dėl visiško priėmimo į programą.

Tarptautiniai studentai

Užsieniečiai, kurie paraiškos pateikimo metu gyvena už JAV ribų ir kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, privalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus, sėkmingai baigę anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Partitūros reikalavimai yra tokie patys, kaip ir bakalauro studijoms, ir yra tokie: minimalus popieriaus balas = 550; mažiausias kompiuterizuotas balas = 213; mažiausias interneto balas = 79). Vietoj TOEFL priimamas 6,0 balas Tarptautinės anglų kalbos testų sistemoje (ILETS).

Programa mokoma:
  • English (USA)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Nova Southeastern University »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 7, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau. 2020
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
790 USD
mokestis už kredito valandą
Deadline
Grd. 1, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
End Date
Sau. 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd. 1, 2019

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd. 1, 2019
End Date
Sau. 2021