MS teismo psichologijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Teismo psichologijos mokslo magistras yra 36 kreditų internetinė programa, suteikianti studentams įžvalgos apie psichologijos ir teisinių klausimų sankirtą. Studentai įgis supratimą apie tai, ką daro teismo psichologai, ir išmoks pritaikyti šį mokymą įvairiose profesinėse situacijose.

Ši studijų programa suteiks studentams profesinį pasirengimą, reikalingą optimaliam lygiui, veikiančiam įvairiose teismo medicinos įstaigose, kur naudojama psichologija, įskaitant teismus, teisėsaugos, baudžiamojo teisingumo, nacionalinio saugumo tarnybas, kalėjimus, socialinių paslaugų agentūras, vaikų gerovės agentūras, ir gydymo įstaigos.

Daugelis mūsų programos studentų specializuojasi teisės, psichinės sveikatos ar kitų sveikatos paslaugų srityse ir nori dirbti teismo medicinos srityje. Kiti yra suinteresuoti tęsti savo karjerą ir užimti aukštesnes pareigas. Kai kurie mūsų studentai naudoja šį laipsnį, kad jie taptų konkurencingesni stojant į doktorantūros programą.

Internetinis formatas ir neklinikinė programa daro programą puikiu pasirinkimu dirbantiems specialistams, kuriems reikia integruoti magistrantūros studijas su darbo pareigomis. Programa taip pat skirta asmenims, gyvenantiems kaimo ar pasienio regionuose JAV ir už jos ribų, tiems, kurie turi ribotą galimybę naudotis tokio tipo absolventų švietimo programomis arba jų neturi, ir asmenims, dirbantiems netradicinius pamainų grafikus, pavyzdžiui, teisėsaugos organams, pataisos, nacionalinis saugumas ir kariuomenė.

Webinarai

Kriminalistinės psichologijos programos magistrantūroje periodiškai rengiami nemokami internetiniai seminarai, kuriuos veda programos fakultetas tose srityse, susijusiose su programa. Į internetinius seminarus įtraukta programos apžvalga ir informacija apie jos taikymą. Sesijos įrašomos ir nuorodos pateikiamos žemiau. Žemiau rasite datas / laiką ir registracijos informaciją.

Dr Gregas Vecchi aptaria nuoskaudomis grįstus aktyvius žudikus mokykloje ir darbo aplinkoje bei nagrinėja metodiką, kuri naudoja elgesio analizę, kad padidintų šių įvykių numatymo ir prevencijos sėkmę.

Svarbi pastaba

Šiuo metu Floridoje ar daugelyje valstijų teismo medicinos psichologijos licencijų ar pažymėjimų nėra. Tai laikoma kitų klinikinės psichinės sveikatos ar teisinių programų poskyriu. Jei jūsų karjeros tikslas yra būti teismo psichologu ar dirbti klinikinį darbą, tuomet siūloma apsvarstyti mūsų doktorantūros programas, tokias kaip mūsų daktaro laipsnis. klinikinėje psichologijoje arba Psy.D. klinikinėje psichologijoje, nes šios programos lemia bendrosios psichologijos licenciją Floridoje ir daugelyje valstijų. Taip pat kriminalistinės psichologijos VN atitinka šias programas. Jei norite būti psichinės sveikatos patarėju magistro lygmenyje, galite kreiptis į mūsų MS konsultavimo klausimais, kur galite gauti licencijavimo reikalavimus Floridoje.

Priėmimo reikalavimai

Kad asmuo galėtų būti svarstomas dėl priėmimo į magistrantūrą, reikalaujama, kad jis pateiktų moksliškumo įrodymus ir turėtų didelį susidomėjimą teismo psichologijos sritimi. Minimalūs reikalavimai apima regiono akredituotos institucijos bakalaureato laipsnį.

 1. Užpildykite internetinę paraiškos formą.
 2. Pateikite negrąžinamą 50 USD paraiškos mokestį.
 3. Pateikti regiono akredituotos institucijos bakalaureato laipsnį. Turi būti pateikti visų lankomų mokyklų oficialūs nuorašai ir (arba) užsienio laipsnių agentūros įvertinimai.
 4. Turėti 3,0 GPA per pastaruosius 60 kreditų bakalauro studijų ARBA baigti ne mažiau kaip 18 kreditų magistrantūros studijų, kurių GPA yra 3,0 ar geresnė, ARBA baigti GRE testą, kai pageidaujamas balas yra 300 arba 1000 (ankstesnė egzamino versija) ) žodiniame ir kiekybiniame skyriuose. (Gali būti svarstomi pareiškėjai, kurių bakalauro pažymių vidurkis yra mažesnis nei 3,0, bet 2,5 ar aukštesni ir kurie turi įrodytų darbo patirties įstatymų, teisėsaugos, pataisų, baudžiamojo teisingumo ar kitose susijusiose srityse. Gali prireikti pokalbio.).
 5. Pateikite 500 žodžių esė, paaiškinančią jūsų susidomėjimą teismo psichologijos sritimi. Apibūdinkite, kaip jūsų profesinė, akademinė ir asmeninė patirtis paskatino jus kreiptis į šią programą į magistro laipsnį. Į rašinį nurodykite savo vardą ir pavardę. Asmeninis pareiškimas padeda mums susipažinti su jumis, išskyrus objektyvius duomenis, pateiktus peržiūrint jūsų kurso pažymius, ir kitą objektyvią informaciją. Tai taip pat parodo jūsų sugebėjimą profesionaliai, organizuotai ir glaustai perduoti savo mintis.
 6. Pateikite du akademinius ar profesinius rekomendacinius laiškus iš asmenų, kurie yra susipažinę su jūsų galimybėmis baigti studijas.
 7. Parodykite anglų kalbos žinių įrodymą (jei taikoma).
 8. Norėdami patekti į programą gali prireikti interviu.

Pastaba: Visi studentai priimami tik į magistrantūros studijas. Baigę pirmuosius 4 kursus su 3.0 GPA ar naujesne versija, jie bus imituojami į studijų programą. Studentai, neatitinkantys šio standarto, bus nutraukti programos.

Programa priims paraiškas nesiekiantiems studentų (specialiųjų studijų studentų), kurie gali dalyvauti ne daugiau kaip keturis kursus, nesikreipdami dėl visiško priėmimo į studijų programą. Šiems studentams reikės programos direktoriaus patvirtinimo. Jie turės laikytis visų procedūrų, jei norės kreiptis dėl visiško priėmimo į programą.

Tarptautiniai studentai

Užsieniečiai, kurie paraiškos pateikimo metu gyvena už JAV ribų ir kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, privalo pateikti anglų kalbos mokėjimo įrodymus, sėkmingai baigę anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOEFL). Partitūros reikalavimai yra tokie patys, kaip ir bakalauro studijoms, ir yra tokie: minimalus popieriaus balas = 550; mažiausias kompiuterizuotas balas = 213; mažiausias interneto balas = 79). Vietoj TOEFL priimamas 6,0 balas Tarptautinės anglų kalbos testų sistemoje (ILETS).

Štai keletas priežasčių, kodėl studentai pasirinko NSU.

 1. Mažų klasių dydžiai leidžia jums vienkartinę prieigą prie profesorių.
 2. Gyvybingame miesteliu gyvenime yra NCAA lengvoji atletika, socialinės ir profesinės organizacijos, kultūrinė veikla, sveikata ir sveikatingumas.
 3. 2018 m. Užimtų 200 geriausių kolegijų tarp nacionalinių universitetų.
 4. Prestižinės magistro programos medicinoje, teisės, psichologijos, verslo, švietimo, farmacijos, stomatologijos ir kt.
 5. Įvairi studentų grupė apima 1200 tarptautinių studentų iš 116 šalių iš penkių žemynų.
 6. Moderniausios priemonės apima naujausią klasių technologiją, pažangias laboratorijas ir geriausias mokslinių tyrimų bibliotekas.
 7. Daugelis NSU absolventų eina užsidirbti magistro, doktorantūros ar profesinių laipsnių NSU ar kitose universitetuose. Jaunieji studentai dalyvauja NSU mokslinių tyrimų srityse, pavyzdžiui, medicina, okeanografija, vėžys, psichologija, odontologija ir autizmas.
 8. Studentai užmezga ryšius, dalyvaudami daugelyje bendruomeninių renginių, daugelis vyksta NSU miestelyje. Mūsų gražus pagrindinis miestelio kelias minutes yra Fort Lauderdale paplūdimyje, Pietų paplūdimyje, "Las Olas" naktiniame gyvenime ir "Everglades".
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the ... Skaityti daugiau

NSU’s main campus is located in Greater Fort Lauderdale with locations around Florida and Puerto Rico. We are at the heart of the region’s academic and research hub, and just minutes from some of the world’s best beaches. With more than 26,000 students and 152,000 alumni around the world, you will find Shark Friends in every corner of the country – and beyond. Skaityti mažiau