Meistras yra suprojektuotas pagal „Smart City“ koncepciją, siekiant suteikti dalyviui daugiadisciplininį požiūrį, atsižvelgiant į atsirandančias technologines priemones įvairiuose miesto kontekstuose.

Mes mokome mokinius tapti „Smart City Manager“, kuris vadovaus „Smart Cities“ departamentams, kad būtų užtikrintas suderinamumas su visomis miesto iniciatyvomis ir projektais, pradedant protingu ir tvariu požiūriu.

Šiandien 55 proc. Pasaulio gyventojų gyvena miesto vietovėse ir prognozuojama, kad iki 2050 m. Šis skaičius padidės iki 68 proc.

Šiame kontekste tvarus miestų vystymasis yra svarbesnis nei bet kada. Nauji miestų modeliai turi būti suprantami nuo pagarbesnės ir jautresnės perspektyvos su piliečiais ir planeta.

Mokytojo dėmesys skiriamas supratimui, projektavimui ir vertinimui, kaip sprendimai ir veiksmai, kurių imtasi rengiant projektus ir įprastą mūsų organizacijų veiklą, turi daug ekonominio, aplinkosauginio, socialinio ir technologinio poveikio.

Profesinė projekcija

Jūs tapsite pokyčių agentu miestuose, kuris yra pirmaujantis įvairių tipų miestų projektų veikėjas ir užtikrins efektyvius rezultatus tarpdisciplininėse komandose: miesto ir regioninės administracijos nariai, miestų ekonomikos aplinkos atstovai, architektai, inžinieriai ir technikai kurie, be kita ko, dirba pažangių sprendimų planavimo ir diegimo srityje duomenų analitikai, ekonomistai, geologai, kartografai, advokatai.

  • 72 % Studentai, dirbantys „Smart City Managers“
  • 32 % Atlyginimų padidėjimas
  • 43 % Daugiau profesinių galimybių
  • 96 % Studentai tai rekomenduotų

Akademinis turinys

1 langelis. Įvadas

1 modulis. Nauja miestų miestų darbotvarkė 4.0

2 modulis. Pažangi miestų plėtra

3 modulis. Pažangi įranga ir pastatai

2 langelis: Daiktavardis

1 modulis. Infrastruktūra ir mobilumas

2 modulis. Tvarumas ir žiedinė ekonomika

3 modulis. Pažangieji tinklai ir infrastruktūra

3 langelis: instrumentinis

1 modulis. Strateginiai projektai ir tarptautinis konkursas

2 modulis. Miesto paslaugų teikimas

3 modulis. Piliečiai, vyriausybė ir duomenų vertinimas

4 langelis: magistro baigiamasis projektas

TFM studentai siūlys dalyką, darbo objektą skirtinguose magistro dalykuose studijuojamų sričių kontekste. Darbą sudarys „Smart City“ projekto, taikomo kai kurioms miesto transformacijoms, kūrimas, atsižvelgiant į siekiamus tikslus, jo projektą, dalyvius, dalyvavimą, planavimą, ekonominį vertinimą, finansavimą, įgyvendinimą, numatomus rezultatus ir vėlesnį jo vertinimą. ; vadovaujantis instrukcijomis, kurios bus teikiamos visą Mokytoją.

Internetinis meistras su tarptautinėmis savaitėmis vietoje

Šioje programoje pateikiama patirtis, apimanti mokymą internetu ir tiesioginį mokymąsi su tarptautine (neprivaloma) veikla, kuri sukuria optimalią galimybę suprasti BIM konceptualizaciją ir kaip ši metodika turėtų būti priimta projektuose visame pasaulyje. Norėdami gauti daugiau informacijos apie šias veiklas, spustelėkite norimus miestus.

Mūsų unikalus mokymosi metodas

Nuo pat veiklos pradžios „Zigurat“ pasiūlė mokymą, kuris susieja akademines žinias su profesiniais reikalavimais. Dėl šios priežasties ji turi įtakingiausių ir gerbiamų organizacijų bei profesionalų šioje srityje, kad galėtų suteikti patirties šioje srityje.

  • Tikri projektai, kurie keičia pasaulį
  • Praktinis mokymasis arba „mokymasis daryti“
  • Technologijų įtaka inžinerijai ir architektūrai
  • Bendradarbiavimas
Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Zigurat Global Institute of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 7, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 metai
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date