Lygio valdžia ir politika Žinoma

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Politika formuoja mūsų gyvenimą - ką mes galime padaryti, visuomenės, kurioje mes gyvename tipas, tikimybė mes turime laimėti. Šis kursas skirtas žmonėms, kurie nori daugiau sužinoti apie tai, kaip politika ir valdžia faktiškai dirba. Sužinosite apie didžiųjų idėjų ir ryškių judėjimų, kurie keičia pasaulį aplink mus, o taip pat pamatyti, kaip atrodytų paslaptingą muitinės ir neaiškių komitetai surengti didžiulę galią.

Apibendrinant, šis kursas paaiškina, kaip politikoje darbų "taisykles" ir žiūri, kaip žmonės ir politikai veikti - ir Bend - šių taisyklių. Abi dalys yra nagrinėjami du devyniasdešimt minučių egzaminų raštu. Tobulėti, jums reikės atidėti bet kokias išankstines apie politiką ir išlaikyti jūsų akys atsiveria į pasaulį aplink jus - tai, ką jūs sužinosite apie šio kurso vyksta visi aplink jus, kiekvieną dieną.

 • Kvalifikacija: Lygis Vyriausybė ir politika
 • Akredituotas: Taip
 • QCF Pripažinta: Taip
 • Išduodanti institucija: Aqa
 • Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus
 • Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai parama
 • UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai

Programa

1 Vienetas: Žmonės, Politika ir dalyvavimas
Šis įrenginys dėmesys skiriamas politinio elgesio Jungtinėje Karalystėje tema. Jis tyrinėja, kaip skirtingi žmonių modeliai dalyvavimo galima paaiškinti ir dalyvavimo formos demokratija.

Balsavimo elgesiu svarbą, rinkimų sistemos įtaka bendraujant politinę nuomonę ir prieštaravimus aplinkinių referendumų naudojimas yra labai svarbus temos analizei.

Pagrindiniai institucijos, per kurias liaudies dalyvavimas pasiekti: politinės partijos ir spaudimo grupės, yra bandomos pagal bendrauti nuomonėmis, formuojant žmonių politines idėjas ir išteklius, kurie gali padaryti juos galingesnis platesniame politinės sistemos įsigijimą.

 • Dalyvavimas ir balsavimas elgesys - Rinkimų sistemos - Politinės partijos - Slėgio grupės ir protesto judėjimai

2 Vienetas: Taikoma Modern Britaniją
Šis įrenginys dėmesys skiriamas reglamentuojančios UK procesą, su galia išsklaidyta nuo vietos iki Europos lygiu. Kokiu mastu Britanijos unikalus konstitucija reguliuoja vyriausybės procesą ir palaiko ryšį tarp asmens teisių ir valstybės galios balansas yra ištirta.

Vestminsterio vaidmuo teikiant demokratinę elementas vyriausybės nagrinėjama, taip pat laipsnį, kuriuo galia priklauso nuo to neišrinktiems biurokratų rankose. Kryptis kuri valdžia užima analizuojama pačiame viršūnę galios struktūras, kaip apibrėžta pagrindinio vykdomoji valdžia.

Akademiniai nesutarimai yra vertinami atsižvelgiant į kreipiant dėmesį į pagrindinius klausimas, kaip Didžioji Britanija yra reglamentuojamas - Britų konstituciją - Parlamentas - Pagrindinė vykdomoji - Daugiapakopis valdymas

Vienetas 3 iš JAV politikoje
A2 yra reikalavimas sinoptinėse vertinimo, o šio vieneto, tikimasi, kad studentai bus pasitelkti ir išplėsti politinį žinių, įgūdžių ir konceptualų supratimą, įgytą iš jų, kaip studijų ir padaryti studijavo būtinos jungtys tarp srityse. Šio vieneto kredito vertinimo bus teikiama su atitinkamomis nuorodomis į šiuolaikinių pokyčius, klausimų ir diskusijų numatytose srityse.

 • Rinkimų procesas ir tiesioginė demokratija - Politinės partijos - Balsavimas elgsena - Slėgio grupės

4 Vienetas: Vyriausybė JAV
A2 yra reikalavimas sinoptinėse vertinimo, o šio vieneto, tikimasi, kad studentai bus pasitelkti ir išplėsti politinį žinių, įgūdžių ir konceptualų supratimą, įgytą iš jų, kaip studijų ir padaryti studijavo būtinos jungtys tarp srityse. Šio vieneto kredito vertinimo bus teikiama su atitinkamomis nuorodomis į šiuolaikinių pokyčius, klausimų ir diskusijų numatytose srityse.

 • Konstitucinė sistema JAV vyriausybės - teisėkūros filialas Vyriausybės: JAV Kongresas - Dėl vykdomosios valdžios - teisminė filialas Vyriausybės: Aukščiausiasis Teismas

Būtinos sąlygos

Paprastai rekomenduojama, kad kandidatai pasiekė C ar aukštesnė klasės anglų kalbos ir literatūros GCSE lygio. Tačiau, kaip visiškai mokytojas parama teikiama minimalūs patekimo į rinką reikalavimai yra gebėjimas skaityti ir rašyti anglų kalba su kai sklandumą.

TRUKMĖ

Kurso trukmė skirsis priklausomai nuo studento įsipareigojimų, pastangų ir gebėjimų. Bendras vadovaujasi mokymosi laikas yra maždaug 700. Tai turėtų būti naudojama kaip gairės tik ir pabaigos laikai skirsis hugely.We paskatintų studentus serioulsy apsvarstyti, kaip jie planuoja užbaigti savo pasirinktą kursą iki įtraukimo į tyrimą. Studentai turėtų galvoti apie tai, kaip jie ketina studijuoti, kur jie ketina studijuoti ir kaip dažnai. Būk realistiškas!

Pasikalbėkite su šeimos nariais ir padėti jiems suprasti, ką bando acheive, paaiškinkite, jums gali prireikti ramybę ir erdvės studijuoti tam tikru laiku. Kuo daugiau jūs įtraukti juos tuo labiau tikėtina, esate gauti juos į savo pusę. Studentai priminė, kad laikas, per kurį jie visiškai yra grynai iki jų, kaip individo.

Formatas

Studentai gali pasirinkti, kaip jie norėtų studijuoti.

 • Popieriaus pagrįsti: Gauti savo kursinį paketą į popierine paštu ir atitinka tiesiogiai su savo dėstytoju elektroniniu paštu.

arba

 • Prisijungę: Apsilankykite mūsų priemoka internete Debesis pagrįstas mokymosi sistema, kur Jūs galite prieiti prie visų savo kurso pamokas, užduotis ir mokytojo korespondencijos vienoje vietoje. Atsisiųskite programą ir prisijungti prie savo kursinį informaciją apie bet kurio įrenginio iš bet kur pasaulyje su interneto signalą. Kurį būdą pasirinkti studijuoti yra iki jums!
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Skaityti daugiau

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Skaityti mažiau