Lygio klasikinės civilizacijos Žinoma

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Klasikinės civilizacijos tyrimas yra suprantama plati ir toli siekiančių viena apimanti įvairius dalykus; istorija, literatūra, kalbotyra, numizmatikos, Epigrafia, archeologija, menas, architektūra ir filosofija. Klasikinė civilizacija yra terminas, taikomas į Graikijos ir Romos civilizacijos.

Kalbant apie laiką, mastą, Klasikinė Graikija paprastai laikoma 5 ir 4-ojo amžių, ypač tarp Persijos karų pabaigos iki Aleksandro Didžiojo mirties laikotarpis: 479-323 pr. Romos laikotarpis yra sunkiau prisegti iki tam tikros datos. Dauguma universitetų pradės su Romos plėtros pradžia į Italiją ankstyvoje 5 a ir paleisti Alaric maiše Romos 410 AD. Šis kursas yra skirtas tam, kad jums mokytis savo tempu ir yra skirta plėtoti susidomėjimą ir supratimą klasikinės civilizacijos.

Kurso tikslai

Parengti yra suinteresuota ir entuziazmą, klasikinio pasaulio. Įsigyti, per atitinkamų šaltinių, žinių ir supratimo klasikinės civilizacijos pasirinktų aspektų spektrą.

Plėtoti supratimą apie tęstinio įtakos klasikinio pasaulio apie vėlesniais laikais ir panašumų ir skirtumų tarp klasikinio pasaulio ir vėlesniais laikais.

Parengti ir taikyti analitinius ir vertinamuosius gebėjimus tinkamu lygiu. Priimti informacija, asmens atsaką į medžiagos studijavo

 • Kvalifikacija: Lygis Klasikinė Civilizacija
 • Akredituotas: Taip
 • QCF Pripažinta: Taip
 • Išduodanti institucija: OCR
 • Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus
 • Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai parama
 • UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai

Programa

AS lygio

 • 1 Vienetas: Homero "Odisėjoje ir visuomenė
 • 2 Vienetas: Graikų tragedija jos kontekste

A2 lygis

 • 3 Vienetas: Menas ir architektūra Graikijos pasaulyje
 • 4 Vienetas: Vergilijus ir herojaus Pasaulio

Būtinos sąlygos

Rekomenduojama, kad kandidatai turi literatūros ir bendravimo įgūdžius, lygiavertes C ar aukštesnė už GCSE, nors pilnas mokytojas parama teikiama visoje. Pagrindiniai anglų kalbos skaitymo ir rašymo įgūdžiai yra privalomi.

TRUKMĖ

Patartina, kad studentai skirti 150 valandų iki galo studijuoti į klasikinės civilizacijos AS. Atsižvelgiant į tai, kad odisėja vienetą sudaro pusę AS, reikia tikėtis, kad išleisti apie 75 val studijų laiką ant jo (įskaitant peržiūros metu). Patartina, kad studentai skiria maždaug 180 valandų visiškai studijuoti klasikinės civilizacijos A2. Kadangi meno ir architektūros Graikų Pasaulio popieriaus sudaro lygiai pusę A2, reikia tikėtis, kad išleisti apie 90 valandų rengiasi save šiam egzaminui, visų pirma. Tai apima skaitymo ir peržiūros laiką.

Formatas

Studentai gali pasirinkti, kaip jie norėtų studijuoti.

 • Popieriaus pagrįsti: Gauti savo kursinį paketą į popierine paštu ir atitinka tiesiogiai su savo dėstytoju elektroniniu paštu.

arba

 • Prisijungę: Apsilankykite mūsų priemoka internete Debesis pagrįstas mokymosi sistema, kur Jūs galite prieiti prie visų savo kurso pamokas, užduotis ir mokytojo korespondencijos vienoje vietoje. Atsisiųskite programą ir prisijungti prie savo kursinį informaciją apie bet kurio įrenginio iš bet kur pasaulyje su interneto signalą. Kurį būdą pasirinkti studijuoti yra iki jums!
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Skaityti daugiau

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Skaityti mažiau