Oficialus aprašymas

Aplinkosaugos Tyrimai specifikacija leidžia studentams įgyti pažvelgti į aplinką, o mokslinius procesus, kontroliuoti ir paveikti ją. Pagrindinė tema yra pavyzdys, kaip skirtingi renginiai ir dviračiai toje aplinkoje sąveikauja, kaip jie daro įtaką būsimiems aplinkos įvykių supratimą plėtros, žmogaus poveikis šių įvykių ir ciklų ir strategijas, kurios gali būti naudojama siekiant sumažinti problemas, kurias sukelia.

Aplinkos studijos yra tarpdisciplininis dalykas, apimantis įvairius mokslo šakų ir geografijos ir ten yra daug terminologijos, susijusios su šia tema. Jūs tikimasi ne tik atpažinti ir suprasti šiuos terminus egzaminų, bet naudoti juos teisingai jūsų atsakymus. Jei neprisimenate, sąlygas, kad tai gera idėja, kad juos įrašysiu indekso kortelės, kaip jūs einate kartu ir naudoti juos padės juos mokytis.

  • Kvalifikacija: A lygis aplinkotyra
  • Akredituotas: Taip
  • QCF Pripažinta: Taip
  • Išduodanti institucija: Aqa
  • Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus
  • Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai parama
  • UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai

Programa

1 Vienetas: ENVS1 - gyvenamosios aplinkos
Įvadas į gyvenimo įvairovės dėl planetos žemės. Priežastys, kodėl gyvenimo išsaugojimo žemėje yra svarbu yra ištirti, kaip ir metodai, kurie gali būti naudojami siekiant užtikrinti veiksmingą išsaugojimą.

Išsaugojimo Jungtinėje Karalystėje, koralų rifų, Antarktida ir atogrąžų miškai yra naudojami kurti šiuos klausimus toliau.

"gyvybiniams procesams biosferoje" leidžia atsižvelgti į ekologinius santykius tarp organizmų ir negyvosios ir biotinių aplinkos, siekiant suprasti išsaugojimo problemas dar ir kaip jie gali būti valdoma.

2 Vienetas: ENVS2 - fizinė aplinka
Šis įrenginys pristato turimus fizinius išteklius, būtinas gyvybei Žemėje, kaip žmonės panaudoti šiuos išteklius ir problemas, susijusias su išteklių pereikvojimas klausimus.

Be to, natūraliai išteklių, pavyzdžiui, atmosferos dujų, vandens ir mineralų, ir ciklų juos dalyvauja yra ištirta. Naudojimo, valdymo ir grėsmės šių išteklių yra taip pat tyrė, kaip antai klimato kaitos, vandens poreikius ir valdymą, taip pat mineralinio išnaudojimo.

3 Vienetas: ENVS3 - energijos išteklių ir aplinkos teršimo
Ateities problemos su energijos tiekimo ir kaip jie gali būti sprendžiami tiriami per energijos išteklių, kuriuos galima naudoti tyrime.

Teršalų savybių yra laikomos paaiškinti, kodėl kai kurios medžiagos ar energijos formų sukelti žalą aplinkai. Šie klausimai yra sukurta per iš atmosferos, vandens ir sausumos teršalų asortimentą tyrimą.

yra laikomi strategijas, kurios gali būti naudojamos siekiant sumažinti spaudai, išvalo nuotekas ir valdyti padarytą žalą. Šie klausimai leidžia atsižvelgti į klausimus, susijusius su 1 ir 2 blokų, kurie yra susiję taršą.

4 Vienetas: ENVS4 - biologiniai ištekliai ir tvarumas
Veiksniai kontroliuojantys žmonių populiacijos augimą laikomi atsižvelgiant į keliamus reikalavimus nuo planetos išteklių ir gyvybės palaikymo sistemas.

Maisto gamybos ir miškininkystės sistemos yra analizuojami, ypač daug dėmesio skiriant ribojančių veiksnių, turinčių įtakos našumui, aplinkosaugos problemas, kurias sukelia šių sistemų ir būdų, kuriais galima spręsti problemas.

Iš žmogaus gyvenimo tvarumo tyrimas leidžia apžvalginis atsižvelgti į kitų modulių specifikacijos.

TRUKMĖ

Kurso trukmė skirsis priklausomai nuo studento įsipareigojimų, pastangų ir gebėjimų. Bendras vadovaujasi mokymosi laikas yra maždaug 700. Tai turėtų būti naudojama kaip gairės tik ir pabaigos laikai skirsis hugely.We paskatintų studentus serioulsy apsvarstyti, kaip jie planuoja užbaigti savo pasirinktą kursą iki įtraukimo į tyrimą. Studentai turėtų galvoti apie tai, kaip jie ketina studijuoti, kur jie ketina studijuoti ir kaip dažnai. Būk realistiškas!

Pasikalbėkite su šeimos nariais ir padėti jiems suprasti, ką bando acheive, paaiškinkite, jums gali prireikti ramybę ir erdvės studijuoti tam tikru laiku. Kuo daugiau jūs įtraukti juos tuo labiau tikėtina, esate gauti juos į savo pusę. Studentai priminė, kad laikas, per kurį jie visiškai yra grynai iki jų, kaip individo.

Formatas

Studentai gali pasirinkti, kaip jie norėtų studijuoti.

  • Popieriaus pagrįsti: Gauti savo kursinį paketą į popierine paštu ir atitinka tiesiogiai su savo dėstytoju elektroniniu paštu.

arba

  • Prisijungę: Apsilankykite mūsų priemoka internete Debesis pagrįstas mokymosi sistema, kur Jūs galite prieiti prie visų savo kurso pamokas, užduotis ir mokytojo korespondencijos vienoje vietoje. Atsisiųskite programą ir prisijungti prie savo kursinį informaciją apie bet kurio įrenginio iš bet kur pasaulyje su interneto signalą. Kurį būdą pasirinkti studijuoti yra iki jums!
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų UK Open College »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
700 valandos
Ištęstinės
Price
- Pradedant nuo £ 399,00
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date