Lygaus matematikos kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai lygis matematikos kursas yra skirtas studentams, kurie dirba namuose. Temos pateikiami mažų "gabaliukus" su dirbo pavyzdžių, po to veiklos studentas. Patikrinimo testai jeigu kas tris ar keturis skyrius, ir yra bandymas Popierius kiekvieno modulio, kuris yra maketas egzamino pabaigos, todėl reikia patikslinti modulio turinį, prieš pradėdami atlikti testą knygą.

Jums reikės grafikos skaičiuoklė, bet jūs taip pat turite būti kvalifikacijos manipuliuoti numeriais be naudojant skaičiuotuvą. Visų pirma, nėra skaičiuoklė leidžiama pirmą modulio egzamino, o šiame modulyje darbas yra pastatytas aplink darbo, atsakymus be skaičiuotuvo.

  • Kvalifikacija: Lygis Matematika - grynas
  • Akredituotas: Taip
  • QCF Pripažinta: Taip
  • Išduodanti institucija: Aqa
  • Pradžios data: Anytime - Mes stoti 365 dienas per metus
  • Trukmė: Lankstus - apie 700 valandų - 2 metai parama
  • UCAS Taškai: Priklausomai nuo lygiai

Programa

AS lygio

Vieneto MCP1 - grynas Core 1 - algebra - kvadratinė funkcija - diferencijavimas - Integracija vienetai MCP2 - grynas Intel Core 2 - Algebra ir funkcijos - sekų ir serija - Trigonometrija - eksponentų ir logaritmai - diferencijavimas - Integracija vienetai MFP1 - Toliau Grynas 1 - algebra ir Grafikai - Kompleksiniai skaičiai - Šaknys ir koeficientai kvadratin lygtis - serija - Calculus - Skaitiniai metodai - Trigonometrija - matricas ir transformacijų

A2 lygis

Vieneto MCP3 - grynas Core 3 - algebra ir funkcijos - Trigonometrija - eksponentų ir logaritmų - diferencijavimas - Integracijos - Skaitiniai metodai vienetai MCP4 - grynas Core 4 - algebra ir funkcijos - koordinuoti geometrija (x, y) plokštumoje - sekų ir serija - Trigonometrija - eksponentų ir logaritmų - diferencijavimas ir integravimas - Vektoriai vienetai MFP3 - toliau Grynas 3 - serija ir ribos - polinių koordinačių - Diferencialinės lygtys - Diferencialinės lygtys - pirmojo laipsnio - Diferencialinės lygtys - Antrasis įsakymas yra vienas egzaminas kiekvienam moduliui ir nėra užsiėmimuose.

Kiekvienas egzaminas gali būti imtasi kiekvienų metų.

Studentas, kuris praeina visus tris AS lygio modulių pasiekia kvalifikaciją matematikos.

Leidimai per 3 A2 lygio modulių tada reikia pasiekti kvalifikacija lygio matematikos.

Būtinos sąlygos

Norėdami pasinaudoti šia lygaus rekomenduojama, kad jūs turėtumėte turėti GCSE B klasės ar aukštesnio lygio.

TRUKMĖ

Kurso trukmė skirsis priklausomai nuo studento įsipareigojimų, pastangų ir gebėjimų. Bendras vadovaujasi mokymosi laikas yra maždaug 700. Tai turėtų būti naudojama kaip gairės tik ir pabaigos laikai skirsis hugely.We paskatintų studentus serioulsy apsvarstyti, kaip jie planuoja užbaigti savo pasirinktą kursą iki įtraukimo į tyrimą. Studentai turėtų galvoti apie tai, kaip jie ketina studijuoti, kur jie ketina studijuoti ir kaip dažnai. Būk realistiškas!

Pasikalbėkite su šeimos nariais ir padėti jiems suprasti, ką bando acheive, paaiškinkite, jums gali prireikti ramybę ir erdvės studijuoti tam tikru laiku. Kuo daugiau jūs įtraukti juos tuo labiau tikėtina, esate gauti juos į savo pusę. Studentai priminė, kad laikas, per kurį jie visiškai yra grynai iki jų, kaip individo.

Formatas

Studentai gali pasirinkti, kaip jie norėtų studijuoti.

  • Popieriaus pagrįsti: Gauti savo kursinį paketą į popierine paštu ir atitinka tiesiogiai su savo dėstytoju elektroniniu paštu.

arba

  • Prisijungę: Apsilankykite mūsų priemoka internete Debesis pagrįstas mokymosi sistema, kur Jūs galite prieiti prie visų savo kurso pamokas, užduotis ir mokytojo korespondencijos vienoje vietoje. Atsisiųskite programą ir prisijungti prie savo kursinį informaciją apie bet kurio įrenginio iš bet kur pasaulyje su interneto signalą. Kurį būdą pasirinkti studijuoti yra iki jums!
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Skaityti daugiau

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Skaityti mažiau