Lyderystės principai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sukurkite lyderystės įgūdžius, kad galėtumėte plėtoti savo karjerą, komandą ir organizaciją

Lyderystės principai yra skirti padėti naujiems ir siekiantiems lyderiams išlaisvinti savo ir kitų potencialą ir ugdyti efektyvias komandas. Tapkite labiau universaliu lyderiu, kuris gali mobilizuoti kitus, pasinerdamas į realaus pasaulio vadovavimo iššūkius, savęs vertinimus ir 360 laipsnių grįžtamąjį ryšį iš kolegų ir bendraamžių.

Programos struktūra

Kursas prasideda dviejų savaičių preliminariu laikotarpiu, kurio metu bus paprašyta užbaigti savęs vertinimą ir prašyti atsiliepimų iš kolegų, pvz., Vadovų, bendraamžių ir tiesioginių ataskaitų. Įvertinimas užtruks apie vieną valandą jūsų laiko ir maždaug 30 minučių kiekvienam dalyvaujančiam kolegas.

Sėkmingai atlikus vertinimą, kuris reikalauja ne mažiau kaip dviejų kolegų apklausų, be savęs įvertinimo, gausite išsamią ataskaitą, kurioje bus pateikta informacija apie jūsų emocinį intelektą ir kaip jūs suvokiate kitus. Emocinis intelektas yra pagrindinė vadovavimo principų tema. Baigę vertinimą, padidinsite žinias apie kursų medžiagą ir asmeninį vadovavimą.

Kursų turinys pateikiamas per keturias savaites po to, kai baigiamas darbas. Jūs turėtumėte tikėtis praleisti apie penkias septynias valandas per savaitę kursinių darbų, kurie gali būti baigti savo laiku, laikantis įprastų terminų.

Būsimos datos

2020 m. Kovo mėn

  • Ilgis: 6 savaitės (2 savaičių darbas ir 4 savaičių kursų turinys)
  • Programos datos: 2010 3 25 - 20 5 6
  • Kaina: 1750 USD
  • Paraiškų pateikimo terminas: kovo 16 d

Kas naudos

Ankstyvieji ir vidutinės karjeros specialistai

Parengti vadovavimo vaidmenis po to, kai dirbate kaip individualus dalyvis ar funkcinis specialistas.

Nauji lyderiai

Sukurti didesnį savimonę ir ištirti, kaip galite pritaikyti savo vadovavimo stilių, kad atitiktų konkrečius organizacinius iššūkius.

Ankstyvasis etapas arba verslininkai

Sukurti efektyvių komandų kūrimo, instruktavimo, grįžtamojo ryšio ir stresinių vadovavimo situacijų tvarkymo būdus.

Priėmimas

Mūsų paprastas internetinis taikymas yra nemokamas. Visi pareiškėjai turi būti 18 metų amžiaus ir mokėti anglų kalbą. Priėmimai vyksta nuolat, o sprendimai siunčiami per vieną ar dvi savaites.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives.

Harvard Business School Online teaches vital business concepts in a unique and highly engaging way that enables committed learners to transform their careers, their organizations, and their lives. Skaityti mažiau