" Shaw Academy manome, kad jei esate siekiantis vadovauti, galite išmokti būti puikus lyderis. Šis pagrindų kursas suteikia jums pagrindines įžvalgas, patarimus ir įgūdžius, siekiant geriau valdyti, atlikti, motyvuoti ir galų gale tapti sėkmingu lyderiu. Per šį 4 savaičių trukmės kurso kursą sužinosite, kodėl svarbu valdyti ir kaip sėkmingai vadovai kuria aukšto lygio komandas. Galiausiai lyderiai kuria kitus, kad galėtų reikšmingai prisidėti prie jų darbo. Jei siekiate padidinti savo vadovavimo ir lyderystės įgūdžius, ir jei manote, kad turite tai, ko reikia, kad galėtumėte vadovauti, tada užregistruokite, kad pradėtumėte šią evoliuciją./>

Kurso informacija

1 pamoka - ar esate vadybininkas ar lyderis?

Mes pradedame sutelkiant dėmesį į pagrindinius įgūdžius, kuriuos turi turėti visi vadovai ir lyderiai. Tada jūs išnagrinėsite savybių, kurias didieji lyderiai įvedė į savo pozicijas. Galėsite pasinaudoti šiomis charakteristikomis, kad galėtumėte geriau valdyti pasitikėjimą, kad susidurtų su bet kokiu iššūkiu.

2 pamoka. Valdymo kompetencijos ir jų svarba

Šioje pamokoje jūs suprasite pagrindinius valdymo įgūdžius: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Tuomet pritaikysite šias kompetencijas, kad nustatytumėte aiškias kryptys, pateiktumėte atsiliepimus, atpažįstumėte ir apdovanotų rezultatus ir efektyviai bendraujate. Tada galėsite kontrastuoti skirtingus valdymo stilius, kurie padės jums sukurti savo asmeninį vadovavimo stilių.

3 pamoka. Kaip lyderiai turi viziją, vertybes ir tikslą

Galbūt didžiausias skirtumas tarp lyderio ir vadovo yra jų gebėjimas paaiškinti, kodėl jie veikia taip, kaip jie daro. 3 pamokoje jūs išnagrinėsite, kaip lyderiai paaiškina, kodėl jie daro tai, ką daro. Jūs sužinosite, kaip strateginis suderinimas yra pagrindinis veiksnys, padedantis valdytojams sukurti laimingą kultūrą.

4 pamoka - išmokti motyvuoti ir įkvėpti kitus

Vadovai įkvepia savo komandas ir skatina juos nebijoti pasikeitimo, bet ją įveikti. 4 pamokos metu gausite pagrindines žinias apie tai, kaip lyderiai skatina augimą ir vystymąsi. Pastato pasitikėjimas yra tai, ką lyderiai daro. Jūs sužinosite, kaip praleisti laiką kiekvienam komandos nariui ir investuoti į jų gerovę. Rezultatas bus toks, kad jūsų komanda galės dirbti maloniau ir produktyviau.

5 pamoka - treniruotės sėkmei

5 pamokoje sužinosite, kaip efektyviai treniruoti darbuotojus. Jūs įvertinsite, kodėl lyderiai rengia reguliarias našumo apžvalgas. Vadovai taip pat žino, kaip valdyti sunkius darbuotojus, nustatydami aiškius tikslus, kad nebūtų buvimo vietos. Jūs taip pat gausite įžvalgų, kaip našta produktyvumas skatina našumą ir padeda kurti atsparumą tiems laikams, kad jums reikia komandos narių, kad viršytų pareigų raginimą.

6 pamoka. Kaip lyderiai valdo pokyčius

Tie, kurie vadovauja, įkvepia pokyčius. Čia sužinosite, kaip lyderiai kuria ir palaiko pagreitį pokyčių metu. Lyderiai paaiškina, kodėl reikia keisti. Jie sutelkia dėmesį į galutinį tikslą. Jūs sutelksite dėmesį į pagrindinius bendravimo įgūdžius, kurie palengvina pokyčius ir motyvuoja tuos, kurie yra atsparūs pokyčiams.

7 pamoka. Ateities lyderio vaidmenys

Kai kurie vadovai kovoja, kaip darbas nuolat keičiasi. Mes pažvelgime į tūkstantmečio kartą ir pateikiate įžvalgų, padėsiančių jums vadovauti pasaulinei, socialinei, įvairaus ir daugiakultūrėje aplinkoje. Jūs išmokysite suprasti, kaip kintantis darbo pobūdis reikalauja naujos lyderystės ir transformacijos vaidmenų. Jūs, kaip siekiantiems vadovams ir lyderiams, gali užpildyti vaidmenis.

8 pamoka - lyderiai nuolat mokosi

Pokytis reikalauja naujų įgūdžių ir kompetencijų. Vadovai parodo, kad mokymasis apie darbą yra labai svarbus darbuotojo vystymuisi. 8 pamokoje mes sutelksime dėmesį į žingsnius kuriant produktyvią mokymosi kultūrą. Jūs sužinosite, kodėl lyderiai suteikia galimybę kitiems augti ir kaip produktyvaus mokymosi kultūros plėtra padeda išlaikyti augimą pokyčių metu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date