Graduate Management Admission Test arba Lieknas MBZ yra novatoriškas ir paspartino 1 metų verslo administravimo programą užimtiems žmonėms, galima rasti internete, bet kurio įrenginio. Tu išmoksi 12 funkcinių sričių verslo (Strategijos, Bendrasis valdymas, rinkodaros, finansų, žmogiškųjų išteklių, verslumas, ...) per 52 savaičių (50 savaičių, žinoma + 2 savaičių pabaigos metų pertraukos). Iki skiriame vidutiniškai 15-30min / dieną, mokymosi iš viso daugiau nei 300 kąsnio dydžio kursus, jums bus žymiai padidinti jūsų verslo žinių.

Tai padės jums:

 • Pasirengti vadovaujančias pareigas - tapo efektyvesnį asmuo - geriau bendrauti su kolegomis ir viršininkais - lipti karjeros laiptais greičiau taikyti tai, ką jūs išmoksite - padaryti protingesni verslo sprendimus - pradėti daugiau sėkmingą verslą - pabrėžti savo gebėjimą įsipareigoti gerinti sau, o tai rodo labai teigiamą mąstyseną Kuo stipresnis jūsų verslo žinių, tuo geriau jums atlikti darbo vietoje. Kuo geriau atlikti, tuo greičiau jūsų karjerai bus.

Kaip yra toks mažas mokestis už mokslą įmanoma?

Liesos MBA yra 100% internete programa, kuri leidžia mums pristatyti didelius kokybės kursus už nedidelį mokestį. Taip pat galima dėka mūsų didžiųjų profesoriai, kurie dalijasi savo viziją paversti verslo administravimo mokymo prieinamą visiems paramos.

Ką mokytis?

Mokymo programa sudaryta iš daugiau nei 300 kąsnio dydžio kursus visoje 12 funkcinių sričių verslo administravimo:

 1. - Verslumas (4 savaites)
 2. - Bendrasis valdymas, strategija ir vadovavimo (6 savaičių)
 3. - Rinkodaros ir pardavimų (8 savaites)
 4. - Ekonomika (4 savaites)
 5. - Statistika & Didelis duomenų (4 savaites)
 6. - Operacijų valdymas (4 savaites)
 7. - Verslo teisė ir etika (2 savaites)
 8. - Apskaita (3 savaites)
 9. - Finansai (7 savaites)
 10. - Žmogiškųjų išteklių valdymas (3 savaites)
 11. - Tarptautinis verslas (2 savaites)
 12. - Projekto ir kokybės valdymas (3 savaites)

Programa yra skirta užimtiems žmonėms ir leidžia studentams išmokti skiriame 15-30 minučių per dieną. Nepaisant to, studentai, kurie nori sužinoti daugiau ir gauti maksimalią naudą iš savo Lean MBA patirtį gali pasinaudoti mūsų papildoma medžiaga (toliau skaitymai, vaizdo, atvejų analizė), taip pat diskusijos su klasiokais ir darbuotojų dėl jų klasės grupes.

Kaip MyLeanMBA dirbti?

Kiekvieną savaitę, gausite el.laišką paskelbti naują rinkinį pamokų pradžios. Jūs turite 7 dienas, iki sekmadienio nakties *, užpildyti nuo 6 iki 8 kursus serijos, trunkantis 15 minučių vidutiniškai ir perduoti galutinį savaitės daugkartinio pasirinkimo testą.

 • Terminas yra sekmadienis 23:59 Centrinės Europos laiku (CET)
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 metai
Ištęstinės
Price
299 EUR
Jei norite mokėti kas mėnesį, tai taip pat įmanoma. Šiuo atveju mėnesinis mokėjimas yra 35 € / mėn.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date