Kursas: proceso kasyba sveikatos priežiūros srityje

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas: proceso kasyba sveikatos priežiūros srityje

FutureLearn

Sužinokite, kaip kuo geriau išnaudoti sveikatos priežiūros duomenis naudodami proceso kasybą

Sveikatos priežiūros sistemoje yra tūkstančiai sudėtingų ir kintamų procesų, kuriais kaupiami duomenys, įskaitant pacientų gydymą, laboratorijos rezultatus ir vidinius logistikos procesus. Analizuojant šiuos duomenis yra labai svarbu tobulinti šiuos procesus ir pašalinti kliūtis.

Šio kurso metu jūs išnagrinėsite, kaip proceso kasyba gali padėti paversti šiuos duomenis vertingomis įžvalgomis, apsvarstydami įvairias gamybos proceso sritis ir pamatę, kaip ji buvo taikoma. Jūs netgi gausite galimybę taikyti proceso kasybą į realaus gyvenimo sveikatos priežiūros duomenis.

Kokias temas apimsite?

Proceso gavyba suteikia kritinę, į procesą orientuotą duomenų perspektyvą, kuri nėra klasikinių duomenų gavybos ar mašinų mokymosi metodų. Taikymas proceso kasybai sveikatos priežiūros srityje yra ypač naudingas, nes procesai yra sudėtingi, o išlaidos yra didelės.

Šis kursas yra 4 savaites:

1 savaitė pristatė sveikatos priežiūros aplinką, aptariant dabartines sveikatos priežiūros proceso įgyvendinimo problemas ir problemas. Be to, buvo suteikta daugiau proceso kasybos, įskaitant praktinę patirtį naudojant nemokamą ir atviro kodo proceso kasimo įrankį ProM. Taip pat buvo pateiktas atvejų tyrimas, kuriame parodė, kaip sveikatos priežiūros srityje buvo taikomas procesas.

2-oji savaitė aptarė, kokie duomenys yra reikalingi proceso kasybai, ir kaip tai gauti iš sveikatos informacinių sistemų. Taip pat buvo aptartos galimybės proceso kasybai sveikatos priežiūros srityje ir bendro pobūdžio projekto požiūris. Šią savaitę taip pat buvo konkrečiai aptariama, kaip duomenis galima konvertuoti į įvykių žurnalo formatą. Taip pat buvo pristatytas atvejų tyrimas, kuriame pateikti realūs realių sveikatos duomenų duomenys.

3-ioji savaitė apima pagrindinius proceso kasybos būdus, tokius kaip įvykių žurnalų tikrinimas (pvz., Naudojant punktyrinę diagramą), įvykių žurnalų filtravimas. Taip pat parodyta pagrindinė proceso paieškos proceso paieškos technologija. Šią savaitę taip pat pristatė būdus, kaip atlikti atitikties patikrinimą. Taip pat buvo aptarta kita atvejo analizė, apimanti proceso atradimą.

4-oji savaitė daugiau dėmesio skiriama našumui ir socialinių tinklų analizei, kaip galutiniam proceso kasybos būdams. Šią savaitę taip pat aptariama, kaip procesai gali būti patobulinti naudojant proceso paieškos rezultatus. Taip pat pateikiamos dabartinės problemos, susijusios su procesais kasybos srityje sveikatos priežiūros srityje.

Ką gausite?

Iki kurso pabaigos galėsite ...

  • Paaiškinkite, kaip proceso kasyba gali padėti analizuoti ir tobulinti sveikatos priežiūros procesus
  • Nustatykite proceso kasybos galimybių sveikatos priežiūros organizacijoje
  • Apibūdinkite duomenų reikalavimus, taikomus proceso kasybai
  • "ProM lite" įrankio interpretuokite įvairių procesų kasybos būdų rezultatus
  • Taikykite ProM lite realiais duomenimis, kad gautumėte proceso kalibravimo rezultatus

Kas yra kursas?

Šis kursas skirtas sveikatos priežiūros specialistams, norintiems sužinoti daugiau apie duomenų naudojimą problemų sprendimui ir idėjų įgyvendinimui. Taip pat bus įdomu išnagrinėti kasybos entuziastus, kurie nori daugiau sužinoti apie proceso kasyklų panaudojimą sveikatos priežiūrai. Jums nereikia jokios ankstesnės patirties, tik didelis susidomėjimas tema.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
4 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla