Kursas "Kaip pasisekti: raštu"

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas "Kaip pasisekti: raštu"

FutureLearn

Šis kursas buvo sukurtas ir parengtas Šveicarijos universiteto Karjeros tarnybos ekspertų, padedančių jums rašyti sėkmingas paraiškas, ar jūs kreipiatės dėl darbo ar planuojate mokytis universitete ar koledže.

Per tris savaites mes apžvelgsime skirtingas paraiškų teikimo proceso dalis. Mes padėsime jums suprasti įgūdžius, įgytus per darbo patirtį ir savo studijas, ir parodysite, kaip galite juos suderinti su darbo skelbimais ar kursų reikalavimais.

Mes pasidalinsime jums geriausiais patarimais, padėdami jums parašyti išskirtines programas, CV (arba gyvenimo aprašymus), padengti laiškus ir asmenines pastabas bei pateikti darbdaviams ir priėmimo dėstytojams supratimą apie tai, ko jie ieško kandidatuose. Mes padėsime jums ištirti jūsų skaitmeninį pėdsaką ir sukurti profesionalų profilį internete.

Kursas yra labai dalyvavęs ir apima straipsnius, kuriuos galite skaityti, žiūrėti vaizdo įrašus ir interaktyvią medžiagą, kad padėtumėte apginti paraiškos meną ir CV rašymą. Taip pat vyks diskusijos, kuriose galėsite išmokti ir palaikyti vieni kitus, savirefleksyvius pratimus ir viktorinas. Kursų metu jums bus raginama rinkti savo darbo portfelį, kuris padės jums ateityje.

Iki trijų savaičių pabaigos tikimės, kad pasitikėsite savo svajonių darbais ar kursu. Ir kai jūs parašėte, kad tobulas taikymas, kodėl gi nežiūrėkite į mūsų kitą kursą: kaip sėkmingai atlikti: Interviu.

Kai būsite pasirengęs sužinoti, kaip išgyventi savo pirmąsias dienas naujame darbe, taip pat galite prisijungti prie mūsų kurso "Kaip pasisekti globalioje darbo vietoje", šis kursas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Britų taryba.

Pameloje FutureLearn dienoraštį "FutureLearn" galite sužinoti daugiau: "Kaip sužinoti apie šį svajonių darbą ar kursą".

Kas yra kursas?

Šis kursas skirtas tiems, kurie kreipiasi dėl darbo ar kursų. Tai bus ypač aktualu tiems, kurie ankstyvosiose savo karjeros stadijose, arba tiems, kurie neturi praktikos ir turi tobulinti savo įgūdžius. Jokios išankstinės žinios ar patirtis nėra reikalinga.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
FutureLearn

Paskutinį kartą atnaujinta January 15, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla