Kursas kibernetinio saugumo Saugos namie, Online, Gyvenimas

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas kibernetinio saugumo Saugos namie, Online, Gyvenimas

FutureLearn

Šis trijų savaičių nemokamas internetinis kursas nagrinėja praktinę kibernetinę saugą, įskaitant privatų internetą, mokėjimo saugumą ir saugumą namuose.

Kodėl prisijungti prie kurso?

Šiuolaikiniame pasaulyje, informacijos saugumo turi įtakos mums visiems: namuose, darbe, internete ir gyvenime apskritai. Kaip ir daugelis išradimų, kurie išėjo anksčiau, internetas ir interneto, debesis ir daiktų (DI) interneto atsineša daug privalumų, bet ir atverti naujas galimybes nusikalstamos veiklos. Taigi jūs turėtumėte vengti bet kokio kontakto su šia drąsus naujas pasaulis? Šis internetinis kursas pristato alternatyvą, suteikti jums žinių priimti pagrįstus sprendimus.

Suprasti pagrindines temas, susijusias su kibernetiniu saugumu

Kursas supažindins jus su kai kuriomis esminėmis kibernetinio saugumo tyrimų temomis ir parodys, kaip jie susiję su kasdieniu gyvenimu. Mes pažvelgti, kaip perėjimas prie interneto asmens duomenų saugojimo veikia privatumo, kaip lankosi Mokėjimai gali būti atliekami saugiai, ir tai, kaip "smart" įrenginių platinimu įtakos saugumui. Per tris savaitės eigą mes pažvelgsime į šias temas iš skirtingų perspektyvų: vartotojo, potencialių puolėjų ir verslo. Mes taip pat aptarti, kaip tyrimai vyksta Niukaslio universiteto nagrinėja šias temas. Privatumo Prisijungę: Kas yra privatumas? Mes pradėsime, žiūrėdamas į mūsų pačių įsitikinimus ir praktiką, kai jis ateina į suteikiant iš mūsų duomenų internete. Kas yra mūsų asmens duomenų verslo vertė? Ir kaip jūs galite sužinoti, kokia informacija apie jus yra lengvai prieinama internete? Mokėjimų saugumas: mokame kasdien, mokame daiktus parduotuvėje ir perkame prekes internetu, bet kokie yra šie mokėjimai? Kaip saugiai yra mūsų pinigai? Visi skirtingi mokėjimo būdai - grynieji pinigai, kredito / debeto kortelės, čekiai ir bitkino - yra kompromisas tarp saugumo ir patogumo. Mes pažvelgsime į nuolat besikeičiančias rases, susijusias su sukčiavimu mokėjimu ir apsaugos priemonėmis, naudojamomis siekiant užkirsti kelią sukčiavimui. Saugumo namuose: Su vis daugiau savarankiškų, prie interneto prijungtų prietaisų mūsų namus ir automobilius, mūsų riešų ir mūsų drabužiai, Kaip jie galėjo būti piktnaudžiaujama? Ir ką mes galime padaryti apie suprasti ir reaguoti į pavojų ir grėsmių?

Sužinokite iš kibernetinio saugumo mokslininkų ir praktikų

Kursas pateiktas mokslininkų ir praktikų Niukaslio universiteto mokyklos Kompiuterija mokslo, kurio patvirtintas Akademinės kompetencijos centro kibernetinio saugumo tyrimų (AKF CSR). Grupė atlieka tyrimus tokiose srityse kaip kriptografija ir informacijos užtikrinimas, daugiausia dėmesio skiriant supratimui apie žmogaus kibernetinio saugumo elementą - aukas, tyrėjus ir užpuolikus. Kiekviena tema vadovauja mokslinių tyrimų ekspertas šioje srityje. Šiaurės Rytų regioninio elektroninio nusikalstamumo padalinys (JK) sakė: man buvo sužavėtas. Turinys yra tikrai svarbus ir dinamiškas, o ne tik savo esminius saugumo patarimus - ten šiek tiek daugiau į jį, kad ne. Tai yra labai patogus.Jie mano interaktyvus.

Kas temos bus jums padengti?

 • Privatumo Prisijungę: Kas yra privatumas? Mes pradėjome žiūrėdamas į mūsų pačių įsitikinimus ir praktiką, kai jis ateina į suteikiant iš mūsų duomenų internete. Kas yra mūsų asmens duomenų verslo vertė? Ir kaip jūs galite sužinoti, kokia informacija apie jus yra lengvai prieinama internete?
 • Mokėjimų saugumas: mokame kasdien, mokame daiktus parduotuvėje ir perkame prekes internetu, bet kokie yra šie mokėjimai? Kaip saugiai yra mūsų pinigai? Visi skirtingi mokėjimo būdai - grynieji pinigai, kredito / debeto kortelės, čekiai ir bitkino - yra kompromisas tarp saugumo ir patogumo. Mes pažvelgėme į nuolat besikeičiančias rases tarp mokėjimo sukčiavimo ir apsaugos priemonių, naudojamų siekiant užkirsti kelią sukčiavimui.
 • Saugumo namuose: Su vis daugiau savarankiškų, prie interneto prijungtų prietaisų mūsų namus ir automobilius, mūsų riešų ir mūsų drabužiai, Kaip jie galėjo būti piktnaudžiaujama? Ir ką mes galime padaryti apie suprasti ir reaguoti į pavojų ir grėsmių?

Ką pasiekti?

 • Naršyti kompromisų saugumui ir patogumui kasdieniame gyvenime
 • Paaiškinkite pagrindinius pranešimus į kibernetinio saugumo
 • Diskusijos gerą praktiką suteikiant iš duomenis internete
 • Įvertinti asmens duomenų vertę komercinių įmonių
 • Naršyti besivystančią kova tarp mokėjimo sukčiavimo ir sukčiavimo prevencijos
 • Ištirti riziką ir švelninimo mūsų naudoti "protingų" prietaisų

Kas už kursas?

Kursas tinka žmonėms, turintiems tam tikrų žinių apie elektroninį saugumą, tam tikrą informacinių technologijų turinį ir norą sužinoti apie kibernetinio saugumo praktiką bei būsimas mokslinių tyrimų kryptis.

Įvairus

 • Nemokamas internetinis kursas
 • Trukmė: 3 savaites
 • 3 valandos pw
 • Sertifikatai yra prieinami
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Lapk 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
Nemokamai
NEMOKAMAI internetinis kursas
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Lapk 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Lapk 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla