Kursas: Išplėstinis darnaus vystymosi virtualių studijų dizainas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Pažangusis tvaraus dizaino („ades4s“) kursas yra unikaliai sukurta tarpdisciplininė programa, mokanti studentus per dizainą susieti mokslinius ir technologinius atradimus ir pokyčius su visuomenės ir aplinkos poreikiais. Mūsų studentai gilinasi į mokslinius tyrimus, susijusius su disciplinų ribomis, įgyja žinių iš daugelio mokslo ir humanitarinių mokslų sričių ir, naudodamiesi savo įgūdžių baze, kuria inovatyvius šiuolaikinius sprendimus, susijusius su sudėtingais daugiasluoksniais šių dienų iššūkiais. Mes pritaikėme „ades4s“ kursą 2020/2021 atsižvelgiant į dabartines globalias aplinkybes, o nuo 2020 m. Spalio mėn. Mūsų programa taip pat prieinama virtualiose studijose.

Virtualioje programoje yra penki mūsų moduliai :

 1. „Mąstantis dizainas“,
 2. „Tvarumas, atsparumas ir ekologija“,
 3. Dirbtinis gyvenimas ir tvarumas,
 4. Tribalizmas ir būsimos socialinės struktūros ir
 5. Biodizainas: augančių dalykų pasaulis.

Penki moduliai kartu sudaro visą vienerių metų kursą. Be abejo, moduliuose galima dalyvauti atskirai, atsižvelgiant į individualias nuostatas. Pvz., Galima pasirinkti prisijungti tik prie vieno ar trijų modulių arba viso kurso.

135226_Image1.pngInstitute of Advanced Design Studies","author_url":"","source":""}" />

ADES virtualios studijos struktūra ir detalės

1 ir 2 moduliai siūlomi tik virtualių studijų režimu. 3, 4 ir 5 moduliai galimi tiek virtualiame, tiek studijoje. Natūralu, kad virtualus studijų modelis yra pagrįstas 100% gyvų paskaitų, tačiau visos klasės medžiaga yra įrašoma ir prieinama studentams, kad būtų lengviau lanksčiai.

Moduliai virtualioje klasėje:

 • 4 dienos per savaitę veiklos, įskaitant:
  • Tiesiogiai transliuojamos paskaitos, diskusijos ir seminarai su garsiais moderatoriais
  • Virtuali studija ir tiriamasis darbas grupėse
  • Individualios ir grupinės konsultacijos su ADES koordinatoriais
 • Bendras rekomenduojamas sužadėtuvių skaičius: 16 valandų per savaitę
 • Maksimalus studentų skaičius yra 25 studentai viename modulyje

Reikalavimai kursui

Kviečiame įvairaus kultūrinio ir disciplininio išsilavinimo asmenis, turinčius magistro laipsnį (pasirinkus bakalauro laipsnį), pavyzdžiui, bet neapsiribojant, gaminių ir paslaugų dizaino, architektūros, technologijos, inžinerijos, taip pat taikomųjų mokslų absolventais, menininkais, antropologais ir filosofais. Visi kandidatai, dalyvaudami paraiškos teikimo procese, turės dalyvauti internetiniame pokalbyje, kuriame bus vertinamas anglų kalbos mokėjimas (taigi nereikia pateikti oficialių pažymėjimų).

Kodėl verta mokytis su ADES ir kodėl DABAR?

Daug dėmesio skiriame studentų ir moderatorių sąveikai, bendradarbiavimui. Moduliai yra skirti studentams, dirbantiems kartu kuriant uždavinius, susijusius su šia tema, daugiausia dėmesio skiriant tvarumui. Atlikdami išsamius projektavimo tyrimus, studentai išmoksta pritaikyti sukauptas žinias disciplinose ir pramonės praktikoje modulio studijos projektų pavidalu. Geriausius modulio projektus skelbia ADES kiekvieno modulio pabaigoje. Be to, mes siūlome dalyvauti užklasinėje veikloje, pavyzdžiui, trumpuose kursuose ir pažintinėse kelionėse, kurias organizuoja ADES. Studentams, vykdantiems virtualią studijų programą ir norintiems įstoti į ADES studiją Budapešte, nuo 2021 m. Sausio mėn. Studentams atversime savo studijos duris (atsižvelgiant į saugumo ir kelionių apribojimus).

Šiandien dėmesys tvarumui yra didžiulis. Visame pasaulyje pastangos yra laiku vykdomos, nes klimato pokyčiai ir žmogaus pėdsakai aplinkoje pasireiškia tokiu mastu, kuriam mes paprasčiausiai nepasiruošę. Iš tikrųjų kvietimas „veikti dabar“ yra skubus. ADES buvo sukurta reaguoti į šią skubą. Bet ne su ekologiškesniais produktais, sistemomis ir paslaugomis, o su mintimi, kad mums reikia „galvų prieš ranką“, kad galėtume rasti tikrai radikalius sprendimus. Idėja, kad negalime išspręsti savo problemų tomis pačiomis priemonėmis, kurios jas sukūrė. Reikia naujo dizaino, galvojančio apie tvarumą, kuris leistų imtis skubių veiksmų.

Praktiniai studijų su ADES pranašumai

 • Dėstymas vienas prieš vieną: ADES patyrę dėstytojai visada yra prieinami diskusijoms ir patarimams tiek atskiriems studentams, tiek grupėms. ADES virtualios studijos funkcijos yra panašios į bet kokias mažas gaminių projektavimo studijas, bendras laboratorijas ar minčių rinkinius, kur studentai, moderatoriai ir dėstytojai turi vienodas galimybes dalyvauti žinių generavimo veikloje ir kur tikslas yra bendrų žinių generavimas.
 • Tvarumo studijų dizaino specialistai: Esame novatoriška, nepriklausoma dizaino mokykla, skirta nukreipti mūsų studentus į tvarumo minties lyderius.
 • Pasaulinio lygio kviestiniai moderatoriai: ADES studentai dirba su plačiai pripažintais mokslininkais, mokslininkais, dizaineriais ir novatoriais, kurie savo darbais keičia mūsų visuomenę.
 • Kūrybiška, įtraukianti mokymosi aplinka: ADES mokymosi aplinka, būdama tikrai tarpdisciplininis išsilavinimas, suteikia galimybę eksperimentuoti, kūrybiškumą ir radikalias naujoves diegiant studijų metodus, taip pat ir rezultatus, tuo pačiu metu atvirą kultūrų ir disciplinų įvairovei, lydinčiai daugiadalykines grupes.
 • Dėmesys realybei: Mūsų vaidmuo pasauliniame švietime yra darnumo dizaino švietimo pradininkas. Mes dirbame daugiadiscipliniškai, kad papildytume esamas švietimo programas ir padidintume švietimo įvairovę siekiant tvarumo visose disciplinose. Mūsų kursuose studentai mokosi ne tik padaryti ekologiškesnį dizainą; jie tiria, kaip pritaikyti dabartines mūsų organizacijas ir sistemas pasaulyje, vadovaujantis ekologiškumo, tvarumo ir atsparumo principais.
 • Tarptautinė studentų bendruomenė: Mūsų studentai yra kūrybingi ir smalsūs, jau turi įgūdžių bazę ir disciplinos laipsnį, nori tobulinti savo įgūdžius ir specializuojasi tvarumo srityje. Mūsų klasės susideda iš visų kultūrinių ir disciplinų sluoksnių, pavyzdžiui, gaminių ir paslaugų dizaino, architektūros, technologijų inžinerijos, taip pat gamtos mokslų absolventų, menininkų, antropologų ir filosofų.
 • Leidyba: ADES kursai suteikia daug galimybių studentams plėtoti individualius ir grupinius projektus, kuriuose jie gali pademonstruoti įgytas įžvalgas, asmeninį ir tarpdisciplininį tobulėjimą bei gebėjimą pritaikyti savo žinias. Tada ADES padės publikavimo ir kitoje komunikacijoje.
 • Dizaino mąstymo įgūdžiai radikaliam tvarumui: ADES studentai galės ne tik pritaikyti įprasto verslo sprendimus, susijusius su žmogaus norais, ir mąstyti ne į žmogų, produktą ar į verslą orientuotus būdus, tačiau jie supras, kad pats kritiškiausias suvaržymas visuose projektavimo projektuose reikia remtis radikaliu tvarumu, kaip ir palaikant mūsų egzistavimą kartu su mūsų planetos egzistavimu. Mūsų misija yra perduoti tarpdisciplininį švietimo dizainą srityje, kad mūsų studentai galėtų prisidėti prie klestinčios aplinkos kūrimo.
 • ADES e-mokymosi pažymėjimas: Mūsų studentams suteikiamas Institute of Advanced Design Studies , Budapešto, baigimo pažymėjimas. Pažymėjimas suteikiamas užbaigus modulio projektą.

Apie mokyklą

Institute of Advanced Design Studies (ADES) yra nepriklausoma dizaino mokykla, siūlanti tvarumo studijų programas magistrantams ir specialistams. Mūsų programa pagrįsta tarpdisciplininiu tvarumo požiūriu ir mes priimame studentus iš visų sluoksnių. Mes pripažįstame iššūkių, su kuriais šiandien susiduriame su klimato pokyčiais, aplinkos blogėjimu, darbiniu gyvenimu ir globalios visuomenės pokyčiais, sudėtingumą ir daugiadalykiškumą, ir kad šiems iššūkiams spręsti reikia naujo tipo žinių. ADES yra sukurtas tam, kad apmokytų naujo tipo dizainerius, aprūpintus dizaino mąstymo įrankiais ir projektavimo proceso įrankiais, mokančiais dirbti tarpdalykinėse komandose, kartu įgalinantys savo discipliną, nesvarbu, ar tai būtų dizainas, chemija, ar bioinžinerija, išspręsti daugialypį dizainą. -disciplininės šių dienų problemos. Vietoj tradicinio fakulteto, ADES dirba su svečiais moderatoriais, kurie yra pasaulinės minties lyderiai iš įvairių disciplinų - nuo dizainerių iki biologų, inžinierių ir filosofų, kad pasiektų holistinį požiūrį, tinkamą šių dienų problemoms spręsti.

ADES virtualioji studijų programa 2020/21

href = "https://www.designstudies.hu/virtual-studio

ADES studijoje (virtualus ir studijoje derinamas) studijų programa 2020/21

href = "https://www.designstudies.hu/ades4s

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on ... Skaityti daugiau

The Institute of Advanced Design Studies (ADES) is an independent school of design offering study programmes in sustainability for postgraduate students and professionals. Our programmes are based on a transdisciplinary approach to sustainability and we accept students from all backgrounds. Skaityti mažiau