Kursas išnykimas: praeities ir dabarties

FutureLearn

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas išnykimas: praeities ir dabarties

FutureLearn

Šis internetinis kursas nagrinėja, kaip gyvenimas žemėje buvo formuojama penkių masiniu išnykimu įvykių tolimoje praeityje. Šiuo metu biologinė įvairovė išgyvena krizę, su šeštą išnykimo atveju perspektyva šiandien.

Naršyti penkis masiškai nyksta praeities

Kiekvieną savaitę yra diskusijos su mokslininkais apie tai, kaip jų tyrimai informuoja mus apie mūsų planetos įskaitant pirmųjų gyvybės formų įvairovės; žuvis ir tetrapodų diversifikavimas; roplių ir dinozaurų spinduliuotė; ir žinduolių kilimas.

Mes sutelkiame dėmesį į pastaruosius penkerius masiniu išnykimu įvykius, kurie suformavo mūsų planetą biologinę įvairovę. Iškastinio įrašas atskleidžia įrodymus rūšių, kurios išnyko per šiuos masinio išnykimo ir naujų, sukurtų išlikusių biotos diversifikuoti galimybes.

Iš "šeštą išnykimo" grėsmė šiandien

Grįžtant prie dabarties ir anthropocene laikotarpį, mes pažvelgti, kaip žmogaus elgesys yra dabar pradeda Poveikis Žemės ekosistemų.

Mes manome, kad vadinamąjį "šeštąjį išnykimo" grėsmę, išsiaiškinti, kaip mūsų veiksmai mažina biologinę įvairovę ir kelia grėsmę daugelio rūšių išlikimui.

Sužinokite su viena iš pirmaujančių pasaulio paleontologijos

"Išnykimas: praeitis ir dabartis" yra sukurtas Keiptaunas universitete, nufilmuotas vietą Pietų Afrikos Iziko muziejus, West Coast Fossil parkas, Kirstenbošo nacionalinis botanikos sodai ir Stalo kalno nacionalinis parkas.

Jūs išmoksite su profesoriumi Anusuya Chinsamy-Turan - pripažintu paleobiologist autorius akademinių ir vaikų knygų asortimento fosilijos, ir buvęs Pietų Afrikos Moteris Metų. 2013 ji buvo apdovanota Pasaulio akademijos mokslo anketa Užsachario premija už visuomenės supratimą ir mokslo populiarinimo.

Ką pasiekti?

  • Nustatyti penkių pastaruosius masinio išnykimo poveikį turėjo į gyvenimą žemėje
  • Diskusijos apie šeštą išnykimo šiandien perspektyva
  • Ištirti, kaip suprasti gyvenimo žemėje istoriją padeda mums susidoroti su šiuolaikinio aplinkosaugos problemas

Kas už kursas?

Žinoma, yra tinkamas visiems, su mokslo ar aplinkosaugos klausimais interesus. Ankstesnės patirties nėra reikalingas. Nors moksliniai pavadinimai yra naudojami, kad pavyzdžiui nustatyti išnykusius gyvybės formas, žinant jų neprivalo laikytis kursą. Mes siūlome žodynai ir paaiškinti sąlygas, kaip mes einame kartu, todėl jūs galėsite sekti kurso temas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
FutureLearn
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Lapk 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Price
Kaina
Nemokamai
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Lapk 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Lapk 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla