$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti internetinių kursus, Viešosios politikos studijos

Studentai, kurie kreipiasi į internetinius kursus, paprastai yra užsiėmę arba turi likti toli nuo pasirinktos institucijos. Paprastai jiems reikia daugiau savęs valdymo, o tada tradicinių klasių kursai. Kas yra internetinis kursas viešojoje politikoje? Viešoji politika yra plati kategorija, o kursai, kuriais jis mokosi, siūlomos tiek bakalauro, tiek aukštąjį išsilavinimą. Taip pat… Skaityti daugiau

Studentai, kurie kreipiasi į internetinius kursus, paprastai yra užsiėmę arba turi likti toli nuo pasirinktos institucijos. Paprastai jiems reikia daugiau savęs valdymo, o tada tradicinių klasių kursai.

Kas yra internetinis kursas viešojoje politikoje? Viešoji politika yra plati kategorija, o kursai, kuriais jis mokosi, siūlomos tiek bakalauro, tiek aukštąjį išsilavinimą. Taip pat yra sertifikatų kursų, kuriuos galima atlikti nepriklausomai nuo aukštojo mokslo. Bakalauro lygiu tokios temos kaip statistika ir rašto sudėtis dažnai įtraukiamos kartu su pagrindinėmis ekonomikos ir viešojo administravimo klasėmis. Aukštojo išsilavinimo lygiai dažnai siūlo koncentraciją, pavyzdžiui, energetikos politiką ar miesto miškininkystę. Sertifikavimo internetu kursai viešojoje politikoje gali būti pritaikyti tam tikrai šaliai ar miestui. Sertifikatai paprastai teikia konkrečias žinias investuotoms šalims, pavyzdžiui, politikos specialistams ar universiteto studentams.

Studijuojant viešąją politiką studentai gali tapti labiau įsitraukusiais piliečiais, sistemingai suprasdami pilietines struktūras. Šios programos taip pat gali paskatinti karjerą viešajame ar viešajame sektoriuose.

Mokymas gali skirtis priklausomai nuo šalies, kurioje yra įstaiga. Studentai, vykdantys viešosios politikos internete laipsnius, gali tikėtis mokėti palyginamą sumą kaip ir tie, kurie pasirenka tradicines klasių formas.

Galimybė teigiamai prisidėti prie visuomenės dažnai yra vienas iš pagrindinių viešosios politikos studentų tikslų. Daugelis yra motyvuoti ieškoti valstybės pareigų arba prisijungti prie nevyriausybinių organizacijų arba nevyriausybinių organizacijų kaip administraciniai darbuotojai. Viena viešoji pozicija, kuri gali būti naudojama bendrojo lavinimo viešojo sektoriaus politikos internete kursuose, yra auditorius arba auditorius. Šios pozicijos, paprastai prieinamos paskyrus asmenis, dažnai susijusios su finansų įstaigų, pavyzdžiui, iždo, priežiūra. Didelė nevyriausybinė organizacija gali panaudoti viešosios politikos absolventus, kurie vadovaus deryboms su valstybe ir kuria vyriausybių santykių strategijas.

Yra keletas viešosios politikos specializacijų internetinių kursų. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
Oxford University - Blavatnik School of Government Online
Oksfordas, Jungtinė Karalystė

Koks yra valdžios tikslas? Tai yra pagrindinis klausimas, kurį išnagrinėsite studijuodami šį novatorišką trumpą kursą. Šio kurso studentai mąstys kritiškai, nubrėždami pagrind ... +

Koks yra valdžios tikslas? Tai yra pagrindinis klausimas, kurį išnagrinėsite studijuodami šį novatorišką trumpą kursą. Šio kurso studentai mąstys kritiškai, nubrėždami pagrindines vertybes, į kurias reikėtų atsižvelgti šiame klausime. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
Spal. 2021
29 Rgs. 2021
Internetinės