$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetinės studijų programos kursus - Viešojo administravimo studijos

Jei jūs galvojate apie pagerinti savo mokymo įgaliojimai, tada internetinis kursas yra puikus būdas tai padaryti. Šios programos siūlo studentams galimybę dirbti kada ir kur patogiausia jiems, leidžianti maksimalaus lankstumo mokymosi proceso metu. Kas yra internetinis kursas viešojo administravimo? Ši programa tipas yra susijęs su valdymo ir operacijų vyriausybės agentūrų, įskait… Skaityti daugiau

Jei jūs galvojate apie pagerinti savo mokymo įgaliojimai, tada internetinis kursas yra puikus būdas tai padaryti. Šios programos siūlo studentams galimybę dirbti kada ir kur patogiausia jiems, leidžianti maksimalaus lankstumo mokymosi proceso metu.

Kas yra internetinis kursas viešojo administravimo? Ši programa tipas yra susijęs su valdymo ir operacijų vyriausybės agentūrų, įskaitant savivaldybes, regiono valdžiai ar net nacionalinių agentūrų. Kursai gali apimti tokias temas, kaip viešųjų ryšių, miestų planavimas, įstatymų ir taisyklių, biudžeto sudarymo, teorijų vyriausybės, viešajai tvarkai, ir dar daugiau. Studentai taip pat gali baigtis sužinoti apie svarbius principus vadovavimo ar valdymo.

Yra daug privalumų, kad gali ateiti studijuoti viešąjį administravimą, įskaitant sustiprintą kritinio mąstymo įgūdžių ir geresnį supratimą apie viešosios politikos.Be to, studentai gali rasti, kad turintys patirties šioje srityje gali padėti juos ieškant darbo.

Svarbu nepamiršti, kad bendros išlaidos tokios programos priklauso nuo daugelio veiksnių, tokių kaip materialinių sąnaudų ir institucinių mokesčių skaičiaus. Būtinai atlikti tyrimus dėl finansinių klausimų prieš jums nuspręsti įsipareigoti internete žinoma. Kreipkitės į savo pasirinktą instituciją sužinoti daugiau.

Daugelis karjeros leisti studentams naudotis savo žinias apie viešojo administravimo. Jie gali dirbti valstybinių įstaigų, ministerijų, agentūrų ir kitų organų. Jie taip pat galėtų tarnauti kaip konsultantų pelno organizacijų ar privačių korporacijų. Absolventai taip pat gali nuspręsti įvesti politinę sferą, dirbant su išrinktiems pareigūnams ar kitiems valstybės tarnautojams. Kai nuspręsite toliau kaip akademinės uždirbti pažangias laipsnį.

Mūsų duomenų bazėje yra įvairių programų, susijusių su viešosios politikos įvairovę. Darbo pradžia yra lengva padaryti.Tiesiog ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
University of Birmingham Online
JK internete, Jungtinė Karalystė

Visame pasaulyje valstybės tarnautojai turi būti labiau nei bet kada į priekį orientuoti ir išmanantys technologijas. Mūsų 8 savaičių trumpi 100% internetiniai trumpi kursai - ... +

Visame pasaulyje valstybės tarnautojai turi būti labiau nei bet kada į priekį orientuoti ir išmanantys technologijas. Mūsų 8 savaičių trumpi 100% internetiniai trumpi kursai - arba antrosios pakopos mikrokreditai - kartu su šiuolaikinėmis temomis ir naujausiu mąstymu iš viso pasaulio padės jums tobulėti šioje dinamiškoje ir besivystančioje srityje. Kiekvienas antrosios pakopos absolvento mikrokreditas apima tokias temas kaip lyderystė, valdymas ir veiklos valdymas, kad padėtų tobulinti jūsų įgūdžius tam tikroje viešųjų paslaugų srityje. Tai ne tik greitesnis būdas padidinti savo gyvenimo aprašymą, bet ir moko įgūdžių, kurių reikia karjeros tikslams palaikyti ir tęstiniam profesiniam tobulėjimui (CPD) - neįsipareigojant atlikti ilgalaikių studijų. Baigę 8 savaičių kursą, gausite oficialų Birmingemo universiteto antrosios pakopos mikrokreditų sertifikatą, kurio vertė 10 kreditų, ir nuorašą, pabrėžiantį jūsų naujus pažymėjimus tiek esamiems, tiek būsimiems darbdaviams. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
Internetinės