close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti internetines Kursų studijos, Verslas ir vadyba

Atsižvelgiant internetu kursas yra puikus būdas sužinoti daugiau apie tam tikrą objektą ir iš anksto savo akademinę karjerą. Kursas dažnai atvira visiems, aukštosios mokyklos bakalauro ar lygiavertį laipsnį, o kartais gali pasiūlyti kredito link aukštesnio laipsnio. Jums gali būti įdomu, kas yra internetinis kursas verslo ir ekonomikos? Tai tam tikra tema verslo ar ekonomikos tyr… Skaityti daugiau

Atsižvelgiant internetu kursas yra puikus būdas sužinoti daugiau apie tam tikrą objektą ir iš anksto savo akademinę karjerą. Kursas dažnai atvira visiems, aukštosios mokyklos bakalauro ar lygiavertį laipsnį, o kartais gali pasiūlyti kredito link aukštesnio laipsnio.

Jums gali būti įdomu, kas yra internetinis kursas verslo ir ekonomikos? Tai tam tikra tema verslo ar ekonomikos tyrimas per keletą savaičių iki kelių mėnesių. Kursai, greičiausiai, bus ištirti pranešimus, įskaitant pasaulinės ekonomikos teorija, rinkos analizės, makroekonomikos, mikroekonomikos, apskaitos, tvaraus ekonomikos augimo, verslo etikos, ir dar daugiau. Jie gali sutelkti dėmesį į didelio masto koncepcijas ar praktinių verslo taikomąsias programas.

Studentai Verslas ir ekonomika gali mokytis įgūdžių sėkmingai atidaryti ar valdyti verslą arba teikti finansinę konsultaciją. Kursai dažnai vykdyti analitinį mąstymą ir duomenų interpretavimą įgūdžius savo mokymams, parengti studentus perspektyvus karjerą.

Mokslą kurso verslo ir ekonomikos gali žymiai skirtis nuo programos programą. Lyginant kursus, būtinai apima išlaidas savo sprendimą. Daugiau informacijos apie konkretaus kurso kaina, tai geriausia kreiptis į instituciją tiesiogiai per švino pavidalu.

Daugelis studentų Verslas ir ekonomika eiti siekti karjeros finansų ir ekonominės analizės, kaip finansų analitikų, įmonių vadovai, direktoriai Finansų ir ekonomikos mokslininkams. Jų ugdymas skolina jiems kompetenciją daugelyje finansinius klausimus, įskaitant biudžeto kūrimui, verslo efektyvumo, ir dar daugiau. Aukščiausios mokėjimo karjera paprastai reikalauja bent magistro laipsnį. Kursas verslo ir ekonomikos gali pradėti savo kelią link AN verslo MBA, atidarant daugiau durų ir statybos patirtį.

Jei jūs nusprendėte siekti geresnės karjeros perspektyvas, kitas žingsnis yra rasti tinkamą verslą internete ir ekonomikos kursą už jus.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
Harvard Business School Online
Kembridžas , Jungtinės Amerikos Valstijos

Žiūrėkite pasaulį per ekonomikos objektyvą ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad sukurtumėte sėkmingą verslo strategiją.

Žiūrėkite pasaulį per ekonomikos objektyvą ir įgyti žinių ir įgūdžių, kad sukurtumėte sėkmingą verslo strategiją. -
Kursai
Dalinės
8 savaitės
Anglų
18 Vas. 2021
09 Vas. 2021
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia