close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti internetinius kursus. Taikomųjų finansų studijos

Internetinis kursas yra interneto pagrindu kelias studijų, kad dėmesys sutelkiamas į tam tikrą temą. Internetinių kursų trukmė labai skiriasi, tačiau dauguma jų yra nuo kelių savaičių iki vienerių metų trukmės. Daugeliu atvejų, minimalus ankstesnį išsilavinimą privalo stoti į kursą. Kas yra internetinis kursas taikomas finansų? Jis susideda iš finansų ir ekonomikos teori… Skaityti daugiau

Internetinis kursas yra interneto pagrindu kelias studijų, kad dėmesys sutelkiamas į tam tikrą temą. Internetinių kursų trukmė labai skiriasi, tačiau dauguma jų yra nuo kelių savaičių iki vienerių metų trukmės. Daugeliu atvejų, minimalus ankstesnį išsilavinimą privalo stoti į kursą.

Kas yra internetinis kursas taikomas finansų? Jis susideda iš finansų ir ekonomikos teorijos studijų ir kaip ji yra praktiškai taikomas verslo ir investuoja visame pasaulyje. Tipiškas Kursas apima tokias temas, kaip buhalterinės apskaitos, biudžeto sudarymo, finansinės atskaitomybės, analizuoti finansines ataskaitas, ekonominis prognozavimas ir pirkimo strategijas. Kai kurie kursai gali sutelkti dėmesį į daugiau konkrečių temų, pavyzdžiui, darbo užmokesčio, rizikos kapitalo, ar bankroto.

Įgyta imtis internetu kursą taikomų finansų įgūdžiai dažnai yra labai vertinga. Verslo susijusius įgūdžius studentai įgyja baigti šio tipo žinoma leisti už įvairių karjeros galimybes Verslas ir finansai.Jie taip pat turi daug paraiškų pradedant verslą. Be to, taikomos finansų strategijos biudžeto ir investuoti taip pat yra naudinga kasdieniame pinigų valdymas.

Kadangi dauguma kursai nereikalauja ilgo paraiškų teikimo procesą ar priėmimo į universitetą ar kolegiją, išlaidos dažnai yra mažesnės nei kitų pažangių švietimo galimybes. Tačiau išlaidos gali skirtis kiekvienoje institucijoje, todėl suinteresuoti mokslininkai turėtų Tyrimo metu išlaidas kiekvienu atveju atskirai, atveju.

Tie, kurie užpildyti internetinę kursą prašoma finansavimo, gali siekti įspūdingą įvairių karjeros. Investiciniai agentūros, korporacijos, vyriausybinės agentūros, nepelno organizacijos, apskaitos įmonių, o bankai visi dažnai samdyti žmones su Taikomosios Finansų įgaliojimai. Asmeninis finansinis konsultavimas ir verslumas yra potencialūs karjera taip pat.Bet kuri įmonė ieško užpildyti poziciją, kad reikia finansinės know-how gali būti ilgalaikis užimtumas variantas tiems, su taikomųjų finansų fone.

Dabar naršo kursai yra nepralenkiamas savo patogumo ir prieinamumo. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
FutureLearn
Delhi , Indija +1 Daugiau

Sužinokite, kaip finansų galia gali duoti finansinę naudą ir spręsti šiandienos globalius iššūkius.

Sužinokite, kaip finansų galia gali duoti finansinę naudą ir spręsti šiandienos globalius iššūkius. -
Kursai
Dalinės
4 savaitės
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia