ONLINESTUDIES

Rasti 3 internetinių kursus apie Statistika

Dabar naršo kursai būna įvairių formų ir dydžių. Kai paskutinis visus mokslo semestras ir savarankiškų klasių, o kai yra sudaryta iš kelių skirtingų klasių, kai studentas gali uždirbti sertifikavimo ar laipsnį. Dauguma kursai yra dėstomi vykdančio srities ekspertas.

Kas yra internetinis kursas statistikoje? Statistika yra matematinis mokslas naudojami duomenų analizės. Tai reiškia, rinkimą, analizę ir interpretavimą duomenis. Studentai supažindinami su dviejų pagrindinių šakų: aprašomoji statistika ir inferencinės statistika. Subjektai gali apimti biostatistiką, matricų algebros metodai, modeliavimas, logistinę regresiją arba meta-analizė. Statistinė analizė gali būti taikoma daugelyje sričių, įskaitant ekonomikos, psichologijos, rinkodaros, aplinkos tyrimų ir švietimo.

Daugelis perleidžiami įgūdžiai gaunami per statistikos kursus. Studentai mokosi analizuoti problemas. Jie mokosi laiko valdymo ir organizacinius įgūdžius. Jie mokosi būti kantrūs ir patvarus.Šios pamokos, kantrybės, organizavimas ir gebėjimas dirbti per sudėtingas problemas, yra susiję su kasdieniu gyvenimu.

Iš interneto kursą statistikai kaina priklauso nuo mokyklos ir trukmę žinoma. Pasitarkite su savo mokyklos priėmimo biurą išsamesnę informaciją apie tarifus ir mokesčius.

Statistika gali būti naudingas ir įdomus karjeros pasirinkimas. Teismai, aplinkos tyrimai ir vyriausybė yra tik keletas Veiklos sritys, kurios gali būti prieinami. Antstolių statistikos įvertinti kriminalistinių duomenis naudojant pažangias statistinius metodus palyginti tikimybes įrodymais. Aplinkos statistikos analizuoti ir interpretuoti duomenis aplinkos, siekiant padėti kurti aplinkos tyrimai. Šis laukas yra paprastai labai tarpdisciplininis. Vyriausybės statistikos dirbti visoje departamentų, prisidedančių prie sričių, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ar nedarbo skaičiai įvairovė.

Statistika yra naudojama įvairių karjeros visame pasaulyje.Savo ruožtu, yra daug mokyklų visame pasaulyje, kurie siūlo internetinius kursus statistikoje. Naršyti savo galimybes, o kai esate pasirengę, ieškoti savo programą žemiau ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

3 Rezultatai Statistika Filter

Inžinerijos taikomosios statistikos kursas

Mälardalen University
Kursai
<
Dalinės
<
4 savaitės
Anglų
Universiteto miestelis

Šiame kurse sužinosite, kaip statistika gali sustiprinti atradimų jaudulį, padidinti mokymąsi ir užginčyti jūsų prielaidas. Jūs pamatysite, kaip statistika gali palengvinti na ...

Skaityti daugiau

„Microsoft Excel“ - pradedantiesiems, vidutiniams ir aukštesniesiems lygiams

Harley Oxford
Kursai
<
Dieninės
<
Dalinės
<
30 valandos
Anglų
Internetinės

Ieškote „Excel“ kursų pradedantiesiems ekspertams? Šis internetinis kursas turi kažką visiems, aprėpiantį pradedančiuosius, vidutinius ir pažengusius „Excel“ aspektus. ...

Skaityti daugiau

įvaldyti matematinio finansų kursus internetu - tikimybė dėl finansų

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Kursai
<
Dalinės
<
4&nbsp;-&nbsp;8 mėnesiai
Anglų
Internetinės

Studentai ir dėstytojai tiek turės naudos iš šios griežtos, Aiškus tekstas, kuris apsaugo aiškų dėmesį pagrindinių tikimybinių sąvokų, reikalingų dėl finansų rinkos modelių, į ...

Skaityti daugiau