ONLINESTUDIES.LT

Palyginti 14 Internetinės studijos kursų. Skaitmeninis dizainas

Internetinis kursas yra 21-ojo amžiaus ekvivalentas tolimojo neakivaizdžiai. Šie kursai susijusiai mokymosi naudojant technologijų galia, su klasių mokoma per atstumą, naudojant kompiuterį nešiojamąjį ar stalinį ir interneto naršyklę. Šie kursai gali pareikalauti aukšto lygio drausmės likti ant bėgių.

Kas yra internete žinoma skaitmeninio dizaino? Skaitmeninis dizainas apima praktinį tyrimą, taip pat vizualinius komponentus skaitmeniniu gimtoji dizaino laikmenose. Studentai iš skaitmeninio dizaino sužinoti veržlės ir varžtai visą projektavimo procesą nuo idėjos iki kūrimo, ypatingą dėmesį skiriant skaitmeninės vaizdavimo, iliustracijos, fotografijos ir daugiau. Užduotys gali būti kritinį mąstymą už užduotis, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų ir ataskaitų, taip pat praktinės projektavimo darbus, naudojant pramonės standartus programinę įrangą. Skaitmeniniu nukreiptu kursinių projektavimo teorija yra šių kursų ramstis.

Užbaigimo šį internetinį kursą tipo privalumai įgyti CV kūrimo žinias.Tokios žinios gali būti išnaudojamos gauti naują poziciją arba įgyti naujas pareigas iš dabartinio darbo.

Kiek tai kainuos užbaigti internetinis kursas skaitmeninio dizaino gali priklausyti nuo įvairių veiksnių. Tokie veiksniai apima akademinę instituciją jums pasirinkti ir ilgį ir detali internetinį kursą pasirinkti.

Kai baigtas, internetinis kursas skaitmeninio dizaino gali paruošti jums praktinės patirties ir pažangiosios suprasti teorijos ir praktikumo reikia dirbti skaitmeniniu orientuotų dizaino įvairiose srityse. Karjeros galimybės apima darbą grafinis dizainas, web dizainas ir animacija. Tokie kursinių taip pat gali padėti karjeros kaip meno direktorių ir net skaitmeninių ryšių su visuomene specialistas direktorių.

Dabar naršo kursai gali atidaryti mokymosi galimybių pasaulį iš savo nešiojamojo kompiuterio komfortą. Sužinokite, kaip galite pasinaudoti.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

14 Rezultatai Skaitmeninis dizainas Filter

CIW web dizainas specialistų rengimas su egzamino (1d0-520)

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Gauk CIW sertifikavimo Web dizainas su šiuo CIW Web dizainas specialistė kursus ir egzaminą paketą ir parodyti bet kokį verslą, kad jūs trūkstama elementas jų interneto plėtros komanda.

Oficiali Adobe Flash (ACA) baigtas mokymas ir sertifikavimo programą

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Gauti ieškoma po Adobe Certified Associate statuso pasaulyje žymiausių multimedijos gamybos įrangą su šio Oficialiojo "Adobe Flash (PPK) užpildo mokymo ir sertifikavimo programą.

Adobe Flash Lite 2.1 - sukurti mobiliųjų programų

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Sužinokite, kaip sukurti darbo mobiliųjų programų naudojant "Adobe Flash Lite su šiuo" Adobe Flash Lite 2.1 - kūrimas Mobile Applications žinoma.

Adobe Flash katalizatorius CS5.5 - išsami mokymo programa

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Sužinokite, kaip sukurti vartotojų draugiškas vartotojo sąsajas ir gauti maksimalią naudą iš Adobe Flash platformos šioje flash Katalizatorius CS5.5 žinoma.

Oficiali Adobe Dreamweaver (ACA) baigtas mokymas ir sertifikavimo programą

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Tapkite Certified Associate Adobe savo populiaraus interneto plėtros priemonė, Adobe Dreamweaver. Panaudoti raides ACA po jūsų vardu su šio Oficialiojo Adobe Dreamweaver "(PPK) užpildo mokymo ir sertifikavimo programą.

Adobe Dreamweaver CS5, CS6 & CC - išsami mokymo programa

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Uždenkite visus esminius aspektus Adobe Dreamweaver su šia Adobe Dreamweaver CS5, CS6 & CC Užbaigti mokymo programą.

Svetainės dizainas - ekstremalus svetainė perdaryti Žinoma

E-Careers
Internetinės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė UK Online Slough

Įvaldyti pagrindines sąvokas svetainės dizainas ir išmokti juos taikyti siekiant sukurti profesionalias interneto svetaines su šia Svetainės dizainas: Ekstremalus svetainė perdaryti kursą.

Žinoma - kaip padaryti, kad interneto svetainę

Treehouse
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Jei Jūs niekada pastatytas svetainę prieš ir jūs neturite kodavimo ar dizaino patirtį, tai vieta pradėti. Šiame projekte, mes išmokti kurti modernią portfelio svetainėje staliniai kompiuteriai, tabletės, ir mobiliųjų įrenginių. Mes pradedame su pagrindinio HTML ir CSS sintaksė. Be to, mes išmokti kurti pasirinktinį interneto puslapius su vaizdo galerijoje ir kontaktų puslapyje. Galiausiai, mes vaikščioti per kaip pasidalyti svetainę gyvai internete.

Žinoma - Ruby on Rails 5 pagrindai

Treehouse
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online

Šiame kurse mes ketiname sukurti paprastą dienoraščių programą tik su Rails komandų sauja. Tada mes neria į tai, ką mes sukūrėme ir padės jums iš tikrųjų suprasti, kas vyksta. Mes jums parodysime, kaip dirbti su modeliais, nuomonėmis ir valdikliai greitai pridėti naujų funkcijų į savo app. Iki šio kurso pabaigoje, jums bus pasirengusi sukurti pagrindinius žiniatinklio programų Rails.

Kūrimo Epub - internetinis programa

Friends of Design - Academy of Digital Arts
Internetinės Ištęstinės Pietų Afrikos Respublika Cape Town

Šis kursas yra skirtas spausdinimo dizaineriai norinčios papildomų įgūdžių redagavimo Epub failus iki susipažinimo ir truputį keisdami XHTML ir CSS komponentus ePub "failą, kad būtų visiškai kontroliuoti teksto srautui, vaizdo ekranas ir bendrą išvaizdą knygas visoje Rikiuoti palaikomų skaitytojams ir mobiliųjų įrenginių ...

InDesign į Epub - internetinis programa

Friends of Design - Academy of Digital Arts
Internetinės Ištęstinės Pietų Afrikos Respublika Cape Town

Šis kursas yra skirtas tik patyrusiems išdėstymo menininkų ir dizainerių spausdinimo norintiems migruoti Word "ir" InDesign failus į Epub / Mobi formatai platinimo mobiliųjų įrenginių, tokių kaip tablečių arba eReaders. Draugai Dizainas - akademijos Digital Arts, bus išmokyti jus įgūdžių, kad būtų galima lengvai naršyti ir naudoti pagrindinius įrankius šio neįtikėtinai programą su absoliučiu pasitikėjimu. Tarp įvairių kitų lengva ...

Pažangus diplomas "Photoshop"

Shaw Academy
Internetinės Ištęstinės 12 savaites Registracija galima Airijos sala Ireland Online

Sužinokite apie esminius įgūdžius, tokius kaip pažangus vaizdo kompozicija, retušavimas ir išvedimo būdai. Turėsite tinkamą kelią, savo kelionę vaizdo redagavimo srityje ir paimkite "Photoshop" įgūdžius visiškai naują lygį.

Grafinio dizaino diplomas

Shaw Academy
Internetinės Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Airijos sala Ireland Online

Mūsų grafinio dizaino diplomas supažindina studentus su pagrindinėmis grafinio dizaino koncepcijomis ir vaizdo komunikacijos pasauliu. Studentai išnagrinės vizualinio mąstymo sampratą, elementus

CAD mados menas - internetinės pamokos

University of Fashion - Online Fashion Design School
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos New York

Mūsų kompiuterinio projektavimo (CAD) pamokos buvo sukurtos kartu su mados dizaineriu, mados prekybininku ir produkto kūrėju bei techniniu projektuotoju. Išmoksite pagrindines pažangias pamokas, įskaitant "Adobe Illustrator® for Flats" naudojimą "Adobe Photoshop®" paviršiaus dizainui.